» »

Računalnik konstantno ruži!

Računalnik konstantno ruži!

Myers75 ::

Sem kupil nov računalnik Tron Extreme. Specifikacije so dobre in dela vse ok, vendar se mi dozdeva (ali pa je res), da računalnik vseskozi ruži (saj veste tisti zvok ko nekaj dela). Kaj je v bistvu ta zvok in katera naprava ga oddaja? Ali mislite da je kaj narobe če računalnik to počne konstantno?

Hvala

Pyr0Beast ::

Disk.
Kaj je narobe? Vrjetno premalo rama.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Myers75 ::

Disk.
Kaj je narobe? Vrjetno premalo rama.


Hm ne vem če res. Imam 3326MB Rama. Je to premalo?

R33D3M33R ::

Če imaš Visto, ti verjetno neprestano indeksira. Če te moti, zadevo izklopi: http://www.mydigitallife.info/2007/09/1...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Myers75 ::

Hm še nekaj sem opazil. Brat ima isti računalnik in mu na levi strani pod reset gumbom občasno zasveti rdeča lučka ki kaže aktivnost trdega diska. Pri mojem računalniku je ta lučka vedno ugasnejena in se nikoli ne pokaže. Ali je možno da lučka ni priklopljena ali je potem zgleda res problem z trdim diskom in je čas za sprehod do trgovine in test?

Pyr0Beast ::

Velika vrjetnost, da je konektor za diodo - lučko narobe obrnjen.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

c00L3r ::

Velika verjetnost je, da je narobe priklopljena lučka, ali pa sploh ni. Nočem žalit comtron-a, ampak sem že par krat v živo videl njihovo "kvaliteto" pri sestavljanju PC-ev. Z izklopom indexiranja v Visti boš naredil več škode kot koristi. PC ne sme ružit. Ali je disk glasen, ali ni v redu nekaj privito, ali pa kak ventilator ruži (slabi ležaji). Predvidevam, da imaš nalepko in niti ne smeš odpret kište, ne?

Myers75 ::

Velika verjetnost je, da je narobe priklopljena lučka, ali pa sploh ni. Nočem žalit comtron-a, ampak sem že par krat v živo videl njihovo "kvaliteto" pri sestavljanju PC-ev. Z izklopom indexiranja v Visti boš naredil več škode kot koristi. PC ne sme ružit. Ali je disk glasen, ali ni v redu nekaj privito, ali pa kak ventilator ruži (slabi ležaji). Predvidevam, da imaš nalepko in niti ne smeš odpret kište, ne?


Ja res lučka je out. Zgleda da nekaj ni ok priklopljeno. Sem pa skoraj 100% da ruži disk. Ventilator ni. V bistvu se sliši tako kot da bi trdi disk vseskozi nekaj delal in ruži skoraj 80% časa. Ja pc je nov nalepka je gor. Sicer v bistvu vse dela ok, vendar kot zgleda vse ni brezhibno kot se za to ceno spodobi. Sicer je ruženje dosti tiho vendar vseeno malo moteče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Myers75 ()

vinkl25 ::

Odperi Upravitelj opravil sistema,potem nadzor sredstev.Tam ti ves pokaže aktivnost procesora,diska,ramov in omrežja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik acer v5-573g kar nehal delovati....

Oddelek: Strojna oprema
25810 (584) Bizkit45
»

PC neprijetno ruži

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
354439 (3882) nofaith
»

Problem s tipkovnico - HP Compaq 6715b

Oddelek: Strojna oprema
81375 (1235) kurjač
»

disk SAMSUNG SV4002H

Oddelek: Pomoč in nasveti
5840 (804) Spajky
»

Gigabyte 7vrxp plosca, AMD XP2000+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221408 (1012) schurda

Več podobnih tem