» »

katero peč

katero peč

mmisv ::

spet sem pred nakupom cd-rw. kaj naj kupim za do 30k sit. gledal sem teaca 40/12/48 za 27 jurjov. a je to dobra 'naložba' al bi se dal kej druzga dobit za ta dnar. pa nekak bi rd meu teaca ker s prejnjim nisem imel nobenih problemov, sem pa bral z arazne plextorje in tako naprej da imajo nekateri razne probleme...

torej....??
Čist trivialna stvar...

perci ::

Teaca ali Liteona, plexa jst ne bi, ker je predrag; če pa bi bila cena ista, bi vzel plexa (pa ni ;)).

JLP ::

Jest priporočam Teaca. Mam enga starga Teaca (CD-R56S) pa tole CD-W540E in oba delata odlično.
Live long and prosper!

ender ::

vzemi TEACa
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

mmisv ::

to mi je pa všeč da se strinjamo da je teac u redu :)
Čist trivialna stvar...

_Mortal_ ::

Teac!
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Sumo ::

Teac for president :D

kuglvinkl ::

Ok, Teac. Pa vendar, se mi splača dati 7 čukov več za teaca od Liteona, glede na to, da bom pekel samo "ob nedeljah" tj. max 50 CDjev letno? Kaj, jebe Liteon kvaliteta zapisa? Namreč, za hitrost mi je vseeno, bistvena mi je vzdržljivost oz. trajanje zapisa.
Your focus determines your reallity

perci ::

kuglvinkl: hitrost naj bi bla po nekaterih testih na liteonu še hitrejša od teaca, plexa in yamahe, kar se pa tiče zanesljivosti zapisa je pa težko rečt, danes vsi cd-rwji data bolj ali manj (razen acerjev in podobnih skropucal) zanesljivo pišejo, razlika se pojavi predvsem pri audio cdjih, pa še tam moraš biti audiofil, da jo opaziš.
Ljudje, ki si liteone lastijo, večinoma nimajo problemov z njimi.
Od kje ti 7 jurjev? V mlacomu je kokr vidm razlike 3,5 jurjev.
Tko, da se pol mal vprašaš; TEAC ima vseeno renome, liteon pa...
50 cdjev boš zapekel v prvem mesecu, ko ga boš dobil ;)

Matek ::

Kaj pa mitsumi? Mislim da je boljši od obeh, cene pa ne vem. Poišči kak test
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Ja ja , poznam ta filing, sem že imel eno pečko, mislim, da je bil Mitsumi 2×, seveda CD-R. Jaz bom rabil to skoraj izključno za arhiviranje, tako da močno dvomim, da je modro zapisovati pomebne podatke pri 32× hitrosti.

Pri Lite-On pekaču, prav pri tem 32× niku, jamrajo zaradi zvoka, ampak to meni ni mar.

Glede cene sem se uštel. Gledal sem 32× tnika.

Torej, sklep bi bil, da bi ta Liteon prav spodobno opravil vlogo backup mašine.
Your focus determines your reallity

ABX ::

Jaz sem popoldan naročil teac-a.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

||_^_|| ::

kako je pa z garancijo pri TEACu & LiteOnu?

krucymucy ::

TEAC 2 leti (samo za europo)
Liteon 1 leto (tko k vsi ostali)

.... mam LTR32123S in sem speku v dbeh mescih okol 500CD-jev!! dela čist fajn

||_^_|| ::

ni res da majo vsi ostali 1 leto. plextor ma tut 2 leti (od 24x naprej).

sam še tole zgodbico povem: Plextor 161040A je meu še eno leto garancije. Zanj sem dal 66Ksit. Kupljen pri PcHandu (zastopniki). Pred dvema tednoma ga je pobral. Enostavno nehu delat. Že prej ga je neki sral, redkogdaj je pisu na 16x. Uzamen jst stvarco vn, nesem nazaj, nakar ugotovim da je bil kupljen marca lansko leto. Nesu sm ga pa junija. Torej je 3 mesece čez garancijo. Zelo simpatična gospa k je tm delala, je rekla da ga oni sicer lahko uzamejo in mi povejo diagnozo, popravilo pa bi koštalo od 100 do 110€ (?!). Ampak kurc, sm si mislu, sej zgubit nimam kej, nej saj povejo kaj je narobe z njim. In ga pustim tm.
To je blo prejšnji ponedeljek. Pa čakam, pa čakam, pa čakam pa nč. Nakar mi danes zjutraj (četrtek) zvoni telefon. Se oglasim, na drugi strani ista gospa iz PcHanda, ki mi prijazno pove, da je Plextor priznal garancijo, in drugi teden do petka dobim novega (ki bo v garanciji!).
Torej, kadarkoli bom kupoval pečko, bo to definitivno plex, pa čeprav je 10K dražji.

Justy ::

Vidis, to je pa lepo slisat,..... ko bi le veckrat blo kej tazga slisat0:) .

Ne pa ponekod kjer (ko pride do reklamacije) se delajo kot da ne razumejo tvojga jezika....... zalostno je to..... res zalostno ponekod,.... za :'(

||_^_|| ::

res lepo ni kej. Drugače sm biu pa že odločen za nakup LiteOna 32x v avstriji za 69 evrov.

btw, a bo gdaj znak za euro delu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515186 (4499) wilecoyot
»

pečka?

Oddelek: Kaj kupiti
341381 (1010) sidney
»

Kateri Cd Rw kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
231751 (1240) EriNok
»

Kateri CDRW Kupit

Oddelek: Kaj kupiti
131250 (951) Marko007

Kakšni so kej Lite-Oni?

Oddelek: Kaj kupiti
351656 (1283) whatson

Več podobnih tem