» »

pečka?

pečka?

n0_body ::

kupujem pekača pa me zanima kerga priporočate(sam ne plextorja).

kockish ::

zakaj pa ne plexija?

Bug ::

Yamaha CDR F1
Liteon
Ricoh
...

bastadu ::

Ja YAMAHA CRW-F1 že sedaj dobiš za slabih 27kSITov, tako da je že premisleka vreden nakupa:\

Bug ::

Ja, prav vceraj sem jo pripeljal domov in sem zelo zadovoljen z njo.

n0_body ::

sam al ni to dost drago za pekača če dobiš lite ona že za 19k

bastadu ::

YAMAHA CRW-F1 je še pred kratkim stal 40kSIT+ (nekateri ga še imajo po starih cenah). Gre za pekač, ki naj bi imel najkvalitetnejši zapis, podpira DiscT@2, pa tudi dost hiter je...

n0_body ::

al to je un ki ga tud piše oz riše

TheJack ::

piše, riše, peče, lupi krompir, pomiva posodo...

bastadu ::

Ja, ta opcija "ki ga tud piše oz riše" se imenuje DiscT@2 (Disk Tatoo)...

AngelOfDeath ::

in kje si ga ti staknil za 27k ?

tejo ::

Bug:
Kako pa je s tem zapisom na zadnjo stran cd-ja, se sploh kaj vidi? Na starih cd-jih to nebi bil problem, ker se je razločno videlo kje je popisan cd in kje ni, samo pri teh novih se pa bolj malo vidi (odvisno od firme, pri enih je treba še pod kotom gledat da sploh vidiš do kje je zapisan ;( )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

boštjan ::

in kje si ga ti staknil za 27k ?

yamaha

nodes ::

Kaj to ne kaže da se stvar ni prijela. Počakaj, po novem letu bo cenejši od LiteOna.
Čakaš na CD pol ure in pri tem pokuriš raspoložljiv prostor na Cd-ju, ki ga je danes vedno premalo. Prvi dan nato pod kotom z primerno svetlobo še nekaj vidiš (zavisi od medija), drugi dan samo še z dedkovimi očali. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

n0_body ::

sam kwa nwj cakam po novmu leto ko pa pekača zdele rabm

Trubadur ::

LiteOn 40/24/48

Firebat ::

LiteOn 40/24/48

In kje ga imajo v sloveniji najceneje ? Ker ga mislim resno nabavit.

n0_body ::

sam al je ta liteon dobr glede kakovosti zapisa pa hitrosti peke

Jochaan ::

Ka pa TEAC 40x ali pa 48x 21k,25k

AngelOfDeath ::

nikol v življenju več teaca --->> šrot od šrota

sidney ::

nikol v življenju več teaca --->> šrot od šrota >:D >:D >:D
a se hecas ? jest mam w540 pa sem totalno zadowoljen z njim. zakwa ? ker nudi vse, kar potrebujem: zanesljivost, hitrost in cena je ugodna. Teac ponuja kvaliteto/zanesljivost pred hitrosjo.....
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Han ::

AngelOfDeath, ne vem, zakaj težiš s svojim Teacom. Če ti ne dela v redu, maš garancijo, pa zamenjaj! :\

AngelOfDeath ::

Saj tu se pa 2 problem pojavi garancije mam res 2leti ampak jaz ne morem bit brez rekorderja 10-45 dni kolko oni rabijo za pregled/popravilo. Mogoče bi blo fajn kupit kakšnega za 14k ampak če malo preštudiram bi za ta dnar ež dobil plexa (27k+14k = 41k) in tako zdaj čakam da dokončno odpove (zaenkrat še tu pa tam celo prebere kaki cd včasih še ga lahko celo posnameš)

Han ::

Če firma, kjer si zadevo kupil, kaj da na svoje ime, se bodo že potrudili z zamenjavo...

AngelOfDeath ::

firma nima nobenega teaca za zamenjavo ...

Han ::

Žalostno... Tudi kaj drugega nimajo za ponudit? Jaome, kakšne firme so to; tam, kjer jaz kupujem, zamenjajo takoj... :P

boštjan ::

daj povej kje ti kupuješ mogoče še bom jaz in povem da si me ti tja poslal in ti naslednjič dajo 5%popust,ker si jim stranko pripelo.

Han ::

Če se le da, kupim zadevo pri zastopniku oz. pri lokalni firmi, ki jo od zastopnika dobi. V primeru Teaca je to IZID, lokalna firma pa je TEAL, kjer kupujem že leta in mi gredo vedno na roko (se pozna, da sem jim pripeljal že veliko strank). :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

boštjan ::

kaj v teal se moraš prvo registrirat da vidiš kere rač.komponente majo na voljo,ker trenutno pod rač.komponentami ni nobenih artiklov,mislim wtf

Han ::

Na desni klikni skupino, pa se bodo pokazali "artikli". Internetni cenik žal ne posodabljajo ravno pogosto, zato za točno ceno in morebitni popust pokliči...

boštjan ::

i'm a blind guy,thanx

Bug ::

tejo: tako kot si rekel. Na enih CD-jih (spodaj temnejsi ampak ne crni) se dobro vidi, na tistih svetlo zelenih (Smart buy,...) pa se vidi bolj slabo. Drugace pa je to samo za postavljanje pred prijatelji. Jaz sem si kupil to pecko zaradi glasbe-ima najkvalitetnejse zapisovanje glasbe.

Sory za tako pozen odgovor. :)

AngelOfDeath ::

jah jaz sem pečko nujno rabil ker mi je prejšni dan rekorder crkno pa sem se mal pozanimal pa so vsi tega teaca porivali v višave pa sem pač tega kupil pri trgovini ki ga je mela na zalogi.

Tr0n ::

Jaz tudi ravno kupujem hitrejsega pekaca in tukaj sploh ni dvoma - Teac. Od kar mam comp mam Teac cd-rom in kasneje pekaca in se vedno laufa :).

sidney ::

pa smo ma s teme zasli
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cd-rw

Oddelek: Strojna oprema
302007 (1405) tx-z
»

PLEXTOR ali YAMAHA

Oddelek: Kaj kupiti
10938 (826) TICKO
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241507 (1298) Gejmer
»

Nov pekac

Oddelek: Kaj kupiti
10882 (748) ||_^_||
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271495 (1176) lukslo

Več podobnih tem