» »

Pomoč, ne morem srfati po netu

Pomoč, ne morem srfati po netu

pravnik ::

A mi lahko kdo pove, kako bi nastavil Azeurus v Visti 32. Ko downloadam torrente (imam optiko 10/10) je brskanje po netu nemogoče, čeprav je npr. download: 300 kb, upload pa 120 kb. Tudi če potem Azeurus ugasnem, ne morem več priti na internet, do restarta PC-ja. A se da kaj narediti glede tega? Sem že dal neki Vista patcher za 70.000 TCP/IP limit. Je samo še slabše, če je še sploh lahko. Nimam modema, kar direktno iz switch-a na PC.
  • spremenil: pravnik ()

jan01 ::

Kaj če bi probal utorrent. Imaš slučajno nod32?

pravnik ::

Imam NOD 32, sem šel na Utorrent in še vedno isto. Vsakič ko prižgem Utorrent, mi linija ugasne, torrente pa downloada. Po določenem času, včasih tudi več kot po eni uri, pa se čudežno linija pojavi nazaj in lahko srfam. A mi lahko kdo pove, kako bi ta problem rešil ali če mogoče kdo pozna kakega strokovnjaka, da bi prišel zadevo rešiti. Hvala!

cyber_killer ::

Naštimaj v utorrent-u koliko ti kuri uploada in downloada. Ti mislim da imaš sedaj na max, probaj nastaviti na manj pa poročaj.

pravnik ::

Number of connections: zmanjšal na 100
upload: 100
down: 800

Ciklamen ::

Nimaš modema? Modem moraš imet...
- End of the Post ->

pravnik ::

Mislim svoj modem. Drugače imam switch od t-2 in direktno na PC

jan01 ::

Problem je nod32. Če ga nimaš še kupljenega, ga kar odinstaliraj in posnami npr avira free oz avsta free.

shark_nm ::

imam podoben problem... Sicer sem na siol 10/1 samo nekej zafrkava.Strani se počasi odpirajo in ni prave hitrosti. Včasih kako minuto strani ne odpre, potem pa vrže napako na strani, da je časovna omejitev potekla.Na speedtestu mi pride do max 7M. Mamico jim nabijem... če plačujem 10 ima da je 10. Sicer je prej normalno delalo zdej ko so tv dal zdravn pa sere...moram jih jutr spet poklicat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shark_nm ()

solatko ::

shark_nm - preberi si pogodbo, gre do 10, nikjer pa ne piše da ne bi smelo bit samo 1, odvisno je pač od višje sile, v nobenem primeru pa ti ne gre čez.

Sync ::

pravnik: probaj z tem programom če bo kaj bolje.. cfosSpeed

pravnik ::

pravnik: probaj z tem programom če bo kaj bolje.. cfosSpeed

A mogoče veš, kako bi nastavil prioritete oz. kaj je tu bistvenega treba nastaviti! Hvala!

jan01 ::

@shark_nm
Imaš kak antivirus s webguardom? Ta navidezno upočasni internet!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Net ne gre nikamor med uploadanjem

Oddelek: Omrežja in internet
51046 (771) RejZoR
»

Utorrent težava z povezavo

Oddelek: Programska oprema
6929 (753) Samson
»

Zakaj mi crkuje net?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91068 (876) blackbfm
»

utorrent blokira ves promet - vista sp1

Oddelek: Omrežja in internet
153113 (2772) kumer
»

cFosSpeed

Oddelek: Omrežja in internet
102153 (1763) steev

Več podobnih tem