» »

blue screen

blue screen

zelenjava ::

Pozdravljeni!

Formatiral sem windowse xp, in jih ponovno naloži. Potem ko sem nameščal programe, mi je med namestitvijo programa folder lock, naredilo blue screen.
tudi ko sem odstranil program v varnem zagonu, je še vedno to delalo. Potem ko sem hotel priti na normalen način v windowse.Potem sem mislil da je bios, in sem izlovdal novega in naložil novejšo verzijo in flešal.In potem sem še enkrat naložil windowse xp, in ko sem nameščal programe se je spet ravno pri istem programu pojavil blue screen .Kljub odstranitvi programa mi je skos ponavljal blue screen. Kaj bi lahko bilo narobe.Ali je možno da je z programom kaj narobe.Zdaj pišem iz drugega računalnika .Hvala za pomoč.

__Devil__ ::

Tudi meni se je že 2x pojavil blue screen, ko sem nekaj poskušal navijat proc. Javi pa mi napako nekaj glede RAM. mogoče ve kdo kaj bi blo? pa to se mi zelo redko pojavi. 2-3 x se mi je do sedaj.
mogoče je kaj narobe s frekvencami ki sem jih nastavil?

lp! __Devil__ ;)

jan01 ::

Kaj ko bi napisal kaj točno napiše? Disabliraj automatic restart oz s debugging tools poglej v minidump...

__Devil__ ::

 to mi napiše

to mi napiše

jan01 ::

Na npr rapidshare uploadej najnovejši fajl iz C:\WINDOWS\Minidump (morda rabiš imeti obkljukano, da ti pokaže tudi skrite fajle...

Offtopic: kaj se silite s folder lock, če pa je npr truerypt boljši in free!

__Devil__ ::

pa saj tega ne rabite.. brezveze je neke fajle skrivat pa to! :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 BSOD

Oddelek: Operacijski sistemi
81171 (1084) adam1900
»

windows xp se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
92178 (2028) Bostyan007
»

Nemogoče nalaganje Windowsov

Oddelek: Operacijski sistemi
131490 (1276) Nikonja
»

Izginilo 4GB DDR3 rama, Windows 7 - Asus P7P55D, i5 750

Oddelek: Pomoč in nasveti
132206 (1918) krneki0001
»

Vista -> XP : bios?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51403 (1249) Traxich

Več podobnih tem