» »

Garmin 265W HITRO!!!

Garmin 265W HITRO!!!

mike182 ::

Tukaj poteka dražba DRAŽBA pa me zanima če se splača boriti za to napravo. Prosim, če ima kdo to napravo oz. podobno če mi lahko svetuje, če je dovolj dobra.

Hvala

M

OldSkul ::

se splača

mike182 ::

Gled na to da je cena še vedno kr zanimiva in se viša, bi vprašal, do koliko naj potem višam, da se splača?

Hvala, Lp

M


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje se najbolje naučiti angleško

Oddelek: Šola
152238 (1697) maxipin
»

katero navigacijo kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
153568 (3251) jrtjtejtt
»

Televizor Philips na dražbi

Oddelek: Kaj kupiti
81593 (1241) Leks
»

Kje dobiti Radeon 9500 Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
996401 (4723) tito_si
»

Dražbe

Oddelek: Omrežja in internet
71264 (1033) PRiMoZ-

Več podobnih tem