» »

Tih napajalnik

Tih napajalnik

alexa-lol ::

hej mene zanima če kdo ve za kake napajalnike, ki so zelo tihi, ter kaksna je njihova cena? Rabil bi 400-500W močnega

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Steinkauz ::

Z dandanašnjimi 120venti je kr večina tiha, drugač pa
http://www.silentpcreview.com/article69...

rzidar1 ::

zdravo!

tudi mene zanima, kar res tih napajalnik in hladilnik za am2+ procesor se splača kupit.
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

onitam ::

Jaz imam Xilence Gaming series 700W in je neslišen in hladen, celo pri največjih obremenitvah. Vsak drug vent ga preglasi.

Rešpetlin ::

Enermax MODU87+ 500W je preverjeno neslišen na 1 m pod mizo. Vreden svoje cene.

GrimReaper ::

Moja Corsair CX500/TX850 sta oba tiha. Zate bi prišel v poštev CX500/CX600/TX650.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

RejZoR ::

Karkoli od Corsaira in zamenjaš ventilator z Noiseblocker ventom. Tišje in boljše variante imo skor ne moreš dobit. Oz če ti Corsair ni kul vzameš pač neko drugo firmo in not zbašeš nek tih ventilator.
Tko sem sam utišal svoj napajalnik in je glasen tolk kot pasivno hlajen. Torej neslišen. Mam pa not 140mm 900 RPM Noiseblocker BlackSilent ventilator. Vredno vsakega evra in časa ter truda za zamenjavo venta.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

batista ::

problem pri tem je da je treba razdret napajalnik, kar pomeni da gre garancija. Pa tudi original venti se ob obremenitvi pohitrijo, tuki se pa skoz konstantno na nekih obratih vrti, je treba pazit da je to dovolj ob hujših obremenitvah. Če je napajalc na dnu ohišja je ok, če je nad procom je pa malo težje ker vleče vroč zrak od cpu hladilnika skozi.

bajsibajsi ::

Kateri PSU, ki je pasivno hlajen bi se dalo pa dobiti pri nas? In ali so pasivni vsi pri cenah 100+ evrov?

Dr_M ::

http://geizhals.at/eu/?cat=gehps&xf=363...

Je lahko ceneje, ce ga narocis iz poljske :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

rzidar1 ::

hvala vsem za odgovore!

jaz imam računalnik prižgan 24 ur/dan, vse dni v letu (razen poletnega dopusta, ko je nevarnost neviht).
računalnika ne uporabljamo za igranje iger (niti ločene grafike nimam, ampak kar integrirano na plošči), tako da tudi nekega super hlajenja pod velikimi obremenitvami ne pričakujem. računalnik je namenjen brskanju po internetu in podobno.
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

rzidar1 ::

RejZoR je izjavil:

Karkoli od Corsaira in zamenjaš ventilator z Noiseblocker ventom. Tišje in boljše variante imo skor ne moreš dobit. Oz če ti Corsair ni kul vzameš pač neko drugo firmo in not zbašeš nek tih ventilator.
Tko sem sam utišal svoj napajalnik in je glasen tolk kot pasivno hlajen. Torej neslišen. Mam pa not 140mm 900 RPM Noiseblocker BlackSilent ventilator. Vredno vsakega evra in časa ter truda za zamenjavo venta.


a lahko mogoče poveš, kje si to zadevo nabavil? a pa mogoče veš model? namreč na internetu najdem veliko modelov.
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

mr1two ::

Na cool-pc.org imaš zelo pestro izbiro tako omenjenih kot tudi drugih ventilatorjev. Seveda lahko ponajdeš še pri drugih, recimo sestavi.si ali kakšni tretji trgovini.

+priporočam BlackSilent ventilatorje, ker so SUPER. Ko sem kupoval pred parimi leti si nisem mislil, da bodo tako dobri, res ta prava izbira, sploh za to ceno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tihi ventilatorji

Oddelek: Kaj kupiti
131403 (1256) hojnikb
»

napajalnik - zamenjava ventilatorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
225373 (4575) nightbird
»

Po dolgem času nov test ventilatorjev na Silent PC Review (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
6012825 (8969) BladE_
»

Ventilatorji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10516573 (14242) IvoJan
»

nakup ventilatorjev

Oddelek: Kaj kupiti
51016 (946) bacnar

Več podobnih tem