» »

Nero Nastavitve

Nero Nastavitve

Tr0n ::

Ne vem, ce je ze bil ta topic, ker mi ne pokaze starejsih, zato bom kr vprasal :).

Zanimajo me vase oz. default Nero nastavitve za peko navadnega ISO CDja. Se pravi nastavitve v Multisession, File Options, Burn.

Aja, ce zelim spect Audio CD brez presledkom moram zraven Disk At Once tudi izbrat vse glasbene datoteke in nato v Properties.. nastaviti pavzo na 0?

Aja, Ob odgovoru pošlji e-mail meni ne dela oz. mi ne poslje maila!

MitjaM. ::

Za ISO navaden cd:
no multisession, iso 2, mode1, iso9660, joliet, obe moznosti za relaxed ISO restriction prizgane.
Ce hoces da ti dela cd v dosu al pa win3.11 moras zadnji dve moznosti odkljukati, pa iso level 1
Za multisession pa ce mas kaksen star cd-rom je bolje da v mode2/XA stvar zapeces
Sicer pa mas v nerotu help (pred vsako nastavitvijo klikni na desno tipko miske pa poglej)

Za audio pa tko kot si reku, ce ti pekac ne podpira dao, potem nastimas pauzo med komadi 1 frame, ker ce nastimas 0 sekund ti lahko ob koncu vsakega komad kej zapraska...

Tr0n ::

Thx!

Izak ::

Kaj pa naj bi to pomenlo : Also use the ISO9660 text for Joilet. Mislim kaj pomaga če to omogočiš? :|

Tr0n ::

Da vzame iste nastavitve Volume Label-a in ostalo za Joliet sistem kot za ISO. Nix kaj extra :).

Tr0n ::

Edino en problemcek se imam. Pri peki Audio CDja mi na koncu zadnje pesmi tak malo zaskrta (Disk At Once, 0 seconds pause)? Kako lahko to odpravim? Moram pri zadnji pesmi nastavit vecjo pavzo ali je kaksna opcija?

Aja, pa pri prvi pesmi moras nastavit pavzo na 2.

Tr0n ::

Noben ne ve?

MitjaM. ::

Hmm Problem je k jest nimam moznosti snemat dao tko da ne morem probati, sam naprimer jest nastimam 1 frame presledka med pesmami, pa je v bistvu isto kot ce je nastiman 0 sec oz. natancno 0.0133333333333333 sec kar je premalo da bi slisal, tko da ti lahko edino svetujem da nastimas na koncu zadnje pesmi presledek 1 frame, pa upas da bo kej bols:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100 min CD

Oddelek: Strojna oprema
161143 (891) matejoo
»

Kako posneti 800 MB CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121654 (1404) simonchelo
»

Kako zapeči Audio CD brez presledkov

Oddelek: Zvok in slika
101646 (1545) Tr0n
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311736 (1396) AlienGT
»

snemanje audio cd-ja, 2sec + ck ?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151750 (1546) DanKick

Več podobnih tem