» »

Grand Prix 4 VS F1 2002

Grand Prix 4 VS F1 2002

Dalmatinc ::

Legende & plini & bencin & zvita pločevina.....ali lahko z čim drugim označmo te dve igri.

Tisti ki ste kupili obe>:D - povejte kakšno je vaše mennje o prvi in drugi :O

Jst osebno pravim da je F1 2002 bolš, kljub temu da Gp4 sploh ni za v smeti (le geforca 4) rabiš zanj :D

andrej1986 ::

Gp4 bo boljši.poglej video pa ti bo vse jasno.:D

eoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

zile ::

:D Svašta.

Fresh Prince ::

Ne vem no, men je F1 2002 ful v redu pa se redna sezona je. Sam se volan moram nabavit pa bo.

V GP4 je pa 2001 sezona, sicer avti mogoce mal bolje zgledajo sam to je pa tut vse.

Slide ::

EA Sports so se potrudl in morm rečt mam F1 od 2000 do 2002 in so se res ena A. Najbol mi je pa ql to da 2002 dela bolš kot pa 2001 in še bolša rafika e in realizm in vse. Ful se da vse ql naštelat, in kolega k si boš volan kupu ne vem če boš lahko šu stran od svoje igračke. Kar se pa tiče GP4 je pa tko. Bedno, Bedno in še enkrat Bedno, to je k risanka, pa še bedno mi je k niso prave proge in cari so kr eni. BEdno. Bi mogu EA kupt Microprose ah kje kupt kr prevzet

globoko grlo ::

F1 2002 je mnogo manj požrešna, bolš se da vozt, boljši užitek igranja skratka

go home gp4

nojus ::

mam obe, in se men zdi f12002 bols. sm si ubodu wingman formula force wheel in res rulla. še zlasti multiplayer. :))

simoni ::

Jst bi pa sam vprašal kakšna bo kej najmanjša konfiguracija, s katero boš ŠE lahko špilal GP4!

Je to že kje objavljeno?

LP

LunKi ::

Oba špila sm dubu istočasno. Seveda ker še nisem bil deležen poštene igre z formulami sem bil skeptičen oz. sem veliko pričakoval od gp4.
Prvo me je pri gp4 navdušila grafika ki je lepa in mi igra zares lepo leti (gf4 fantje>:D ). Ampak je pa zadeva samo predelan gp3 engine. Pa zakaj se formula obrača k hover craft, res ne vem pa mam difficulti na pro???. U glavnm špil sm zbrisu po ene pol ure predrkavanja, ker je res veliko razočaranje. Ahem! Na drugi strani je pa f1 2002 ki pa res rula, všeč mi je grafika, vzdušje, speed, edino kar me moti je to da so trčenja malo bugasta in lahko pride do čudnih prizorov!

V glavnem gp4 je za u kanto in ga lahko nehajo delat ker sux, f1 2002 je pa lepo presenečenje ki pa res da trenutno najboljši užitek ob vožnji...če ne verjamete pa sprobajte:)

lp, LunKi

Kriko ::

PROSIM če se mi javi kdo ki ima igro GP4!
E-mail:

LapD ::

A bi mi kdo prosim presnel pa poslal ta dva špila? (al pa vsaj enga).
Mam en dobr volan ki ga nism uporabu že od Collin Mcrae 2. (kumi čakam trojko)
pliz.

prosim_preberi_pravila_in_ne_mori_več_tuka_z_warezom@hotmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

formula 1

Oddelek: Igre
291926 (1288) DenisM
»

Formula1

Oddelek: Igre
131252 (1070) Hux
»

F1 igra .... katera trenutno najboljsa ....

Oddelek: Igre
132357 (2002) PrimozR
»

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Oddelek: Igre
322129 (1498) Microsoft
»

gp4

Oddelek: Igre
101223 (932) MI_KO

Več podobnih tem