» »

Bi si drzil ustaviti nasilje na ulici?

Bi si drzil ustaviti nasilje na ulici?

1
2
»

Buggy ::

in si nisem mogel kaj, da nebi nekega pijanega, popolnoma zafrustriranega fotra jebal tako dolgo


vzgojne...tebi mogoce res.

thexfale ::

in si nisem mogel kaj, da nebi nekega pijanega, popolnoma zafrustriranega fotra jebal tako dolgo


vzgojne...tebi mogoce res.

Se strinjam, sem jo tut dobu. Mirno smo s prijatelji prišli na pivo, a se more najdt idiot, ki ti najeda, da si nula, prekine vsak pogovor s primitivnimi forami. Vsakemu kdaj prekipi. Za naslednjič vem, da se bom umaknil. A pa se vm ne zdi, da bi moral tak človek dobiti za kar mu gre? Verjetno bi bilo naslednjič še huje ampak vseeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thexfale ()

joker16_7 ::

Absolutno dosti bolj pametno. Takšen človek niti ni vreden truda, ki pa porabiš za udarec...
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

podbevna ::

Jaz se pri dogodku v prvem postu ne bi vmešal. Še sploh če bi šel mimo z punco/ženo ali drugo žensko spremljevalko kot tisti na videu.

Na sploh je nasilje vedno nepredvidljivo in se hitro komu kaj resnega zgodi. Čeprav si taprav dec kot nebivedu, lahko dobiš v hrbet nož/opeko/kocko za tlakovanje ali drug priložnosten predmet. Ali pa "ta glasnega" kresneš, on pa pade na rob pločnika in umre. Nato pa si kar naenkrat v priporu in na Preverjeno, kjer se izkaže, da je bil zlobni zadeti čapac tudi odličen učenec, ljubljen in ljubeč sin, fant in oh in sploh super, tvoja medvedja postava in navada nošenja uniforme pri 35 letih pa kar naenkrat dobi čuden prizvok :)...

@thexfale Zadnjič je meni v lokalu težil en čudak. In sem rekel naj gre prosim stran. In je šel... Če bi "jebal" bi ga verjetno maral še pretepsti. Ali pa bi celo ujel dve vzgojni in potem jamral na forumu :).

thexfale ::

@thexfale Zadnjič je meni v lokalu težil en čudak. In sem rekel naj gre prosim stran. In je šel... Če bi "jebal" bi ga verjetno maral še pretepsti. Ali pa bi celo ujel dve vzgojni in potem jamral na forumu :).
Mogoče sem se napačno izrazil, on nas je jebal in sem se spustu na njegov nivo, nakar so mu popustili živci in me je napadel. Zanima me, kaj bi vi storili v taki situaciji, bi ga na gobec ali bi šli stran, da ne bi bilo še huje. Oprosti, če si razumel to kot jamranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thexfale ()

podbevna ::

Aja, jaz sem razumel, da si ti jebal pijančka dokler te ni 2x počil. Verjetno, ker si tako napisal.

Ampak v bistvu si ti odgovoril na njegovo teženje z jebanjem in je te je nato 2x počil.

Kar je čisto drugo :). A vseeno mislim še vedno isto kot prej. Jaz ga nebi "jebal", ampak bi mu rekel naj gre stran. Če ne bi šel, bi rekel kelnarju naj ga spravi stran. Če bi se mene ali kakšnega bližnjega neprimerno dotaknil, pa bi ga verjetno res razbil. A si lahko siguren, da s svojo komunikacijo nebi situacije vodil v to smer.

Ljudje se zlasti pred kolegi po par pivih pogosto obnašajo, kot da hočejo fizično nasilje. Ker je to primitiven znak moči. A če tako obnašanje res pripelje do nasilja, ne smeš biti preveč presenečen.

thexfale ::

Sigurno bi se lahko izognil ampak sem drezal v osje gnezdo. Nisem pa siguren, če sem ravnal prav ko sem mu rekel če je sedaj zadovoljen in potešen(ko me je udaril) in sem šel. Sedaj si predstavljam kako se je s polomljenim nosom vlegel pod mizo. Morda bi blo kdaj je treba silo uporabit, pa čeprav bi ble posledice hujše.

Še nekaj je, človeka bom verjetno kmalu srečal in bo ponovno zatežil, ker ma pač občutek moči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thexfale ()

bix03 ::

Pobegnit in poklicat policijo se je zame do zdaj najbolje obneslo.
Treniraj tek-na-dom!

Šupak, da vidiš koga ki rabi pomoč, ti pa tek na dom... nebi jih rajši z tvojo debelo denarnico po glavi mahnu...
Se dobimo jaz in jype in vemo da je eden od nas kreten.
Jaz nisem...

Good Guy ::

Pobegnit in poklicat policijo se je zame do zdaj najbolje obneslo.
Treniraj tek-na-dom!

Šupak, da vidiš koga ki rabi pomoč, ti pa tek na dom... nebi jih rajši z tvojo debelo denarnico po glavi mahnu...


lahko je bit za ekranom brihtn.

evo en lep "knock down"
http://www.izklop.com/?url=links/start&...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

MeGreat ::

@thexfale Zadnjič je meni v lokalu težil en čudak. In sem rekel naj gre prosim stran. In je šel... Če bi "jebal" bi ga verjetno maral še pretepsti. Ali pa bi celo ujel dve vzgojni in potem jamral na forumu :).
Mogoče sem se napačno izrazil, on nas je jebal in sem se spustu na njegov nivo, nakar so mu popustili živci in me je napadel. Zanima me, kaj bi vi storili v taki situaciji, bi ga na gobec ali bi šli stran, da ne bi bilo še huje. Oprosti, če si razumel to kot jamranje.

definitivno ne bi udarca mirno prenesel, ampak bi ga takoj nazaj.

YesweScan ::

Fantazija proti realnosti:
http://groups.google.si/group/samoobram...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Potreba po samoobrambi - kateri trening bi mi biu primeren? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26153835 (48537) bluefish
»

Kako bi vi ravnali v takšni situaciji. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
609680 (7717) Avenger
»

Tajski boks

Oddelek: Loža
377629 (4305) c0dehunter

Kako hitro onesposobiti človeka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11215844 (13062) imagodei
»

Kako bi pa VI reagirali?

Oddelek: Loža
151325 (1017) KamikazA

Več podobnih tem