» »

GeForce Go 7600 256M

GeForce Go 7600 256M

Vasakhan ::

LP modre glave!

Kot že mnogokrat sem vzel prenosnik na potovanje. Odprem zadevo in glej ga zlomka, tema...v ozadju se sliši zagon XP-jev. Ventilator tiho poje in piha hladen zrak, ponavadi je bil topel...
Doma sem mašino razstavil, na grafični kartici ni znakov poškodb.
Na externi priklop za monitorje sem priklopil star monitor in tudi tam tema, sploh ni preskočil iz standby mode. Morda pa ni šla grafična kartica. Morda nimam nastavljeno v XP-jih na dual video mode in mi externi port za monitor sploh ne dela. Ali obstaja kakšna možnost, da bi že pri zagonu sistema laptop takoj poslal signal na externi port za monitor?
Kje bi lahko nabavil novo grafično kartico? Sem že iskal na ebay.at pa ni za Toshibo, je le za Simensa.

Vasakhan

P.S.: morda pa ima kdo kakšno drugo idejo, kako naj spravim mašino spet v pogon.
  • spremenil: Vasakhan ()

potepuh ::

Sicer ne vem kateri prenosnik, moj Fujitsu Siemens Amilo XA1526 z geforce 7600 je že tretjič na servisu, baje da se grafične kvarijo. Tudi simptomi so čisto enaki - ob vklopu dela samo ventilator, drugo nič. ( so izdali celo bios kjer se ventilator non-stop vrti, bemu jim! )

Sorry

urbybaby ::

jst imam odveč go 6600 če ti kej pomaga.

Vasakhan ::

@potepuh: meni mašina dela, ker se mi operacijski sistem zažene. Slišim tisto melodijo ob vklopu Xp-jev, slike pa ni.
Danes sem imel debato z znancem, ki mi je rekel, da verjetno ni šla grafična kartica, ker če bi šla, se mi sploh sistem ne bi zagnal.

@urbybaby: iščem 7600 go, za TOSHIBA Satellite 100A.

LP, Vasakhan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Integrirana grafična crknila na laptopu, kako preklopit na CPU grafiko?

Oddelek: Strojna oprema
101379 (1086) franci0
»

HP ProBook 4710s problem

Oddelek: Strojna oprema
12971 (748) Skyman
»

Nova grafična kartica za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
204263 (3127) hojnikb
»

grafična kartica AGP 8X

Oddelek: Kaj kupiti
192133 (1981) mtosev

Več podobnih tem