» »

Kateri DVD rom?

Kateri DVD rom?

Thanatos ::

po testih sem videl da so najhitrejši pioneerjevi, vendar jaz bi rad takega, ki bere tudi zlizane CDje in je pomožnosti čim tišji. Prosim predloge.
  • zaklenil: whatson ()

bastadu ::

Jaz imam Pioneerja že skoraj 3leta in sem več kot zadovoljen z njim. Ni se še zgodilo, da katerega CDja nebi prenesel, mogoče je malce glasnejši od drugih toda tako pretirano tudi ne, da bi to (vsaj mene) motilo. Tako da ti ga samo priporočam. Seveda pa model brez vratc.

AngelOfDeath ::

pionirja bere cd-je brez problemov

seveda slot-in :D

Dusko ::

Mislim dajta mi vidva povedat v čem je vajen piooner boljši od mojega če ma moj vratca vajin pa ne? Mislim razlike itak ni je pač neka modna muha.Pač tako je moje mnenje. Mogoče me bosta vidva prepričala v nasprotno. Pač jaz mam model 116

bastadu ::

Čuj ti povem, da sem se na ta slot-in tako navadu, sploh pa zato, ker mi ob izmetu CDja ni potrebno vratc nazaj pošiljat, kot pri modelih z vratci... Res so zakon in (vsaj meni) niso nobena modna muha.

AngelOfDeath ::

slot-in je zakon
dosti hitreje daš lahk cd not pa ven
Ko se navadiš na to ne boš nikol več hotel z vratci

lahko ga postaviš tud navpično
nemreš odlomit vat


ma pa slabost da nemreš uporabljat 8cm cdjev (kot da mam kakega)


:D :D :D

SanSan ::

no meni in se dvema kolegoma pa je Pioneer slot in crknu, med 14 dni do 1 meseca po garanciji. Mislim, da imajo laser malo prevec naspanan. Pa mater se grejejo. To spljoh ni dobro. Ce mene vprasas bi pustu Pineeera kar v trgovini.
SanSan pravi: poslusajte Konfucijeve modrosti.

whatson ::

Nadaljuj kar tukaj.

Kateri DVD-rom?
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spire prepustil oblikovanje ohišja Pininfarini

Oddelek: Novice / Diski
354679 (3061) Jst
»

Kateri DVD-rom?

Oddelek: Kaj kupiti
151733 (1426) Han
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231364 (990) matter
»

Kateri DVD??

Oddelek: Kaj kupiti
14976 (844) matevzm
»

Regijska zascita

Oddelek: Pomoč in nasveti
151017 (865) Opkow

Več podobnih tem