» »

tezave pri navijanju

tezave pri navijanju

daylight ::

helow
imam pIII 800mhz in ga u biosu ne morem naviti vec kot na 880 mhz. pri 900mhz sploh ne pride vec v win. a mi loh kdo pove zakaj? thnx [:\]

krucymucy ::

100Mhz al 133 Mhz verzija??? pa voltažo dviguj!

daylight ::

imam 133mhz verzijo. kolk pa je priporocljivo visat voltazo?

freejack ::

Ne preveč :D . Verjetno bi blo najbojlš, da mal pobrskaš po netu, da vidiš, koliko lahko okvirno naviješ svoj proc,.. Sicer je velika verjetnost, da bo zraven napisana tudi voltaža navitega proca, tko da se ne bi rabil preveč skrbi delat, sam če hočeš pa sam probat,.. Pametno je višat v manjhnih korakih,. ko boš videl, da proc pri določeni frekvenci ni stabilen, pa malce zvišaš napetost, sam pretiravat pa ni pametno, čeprav boš verjetneje prej dosegel mejo, koliko lahko naviješ proc, kot pa da te bo stabilnost prisilila za prekomerno dozo napetosti... Fantje in dekleta...to počnite na lastno odgovornost :D AMEN

daylight ::

ok. thnx
bom proval (na lastno odgovornost :D)

daylight ::

hmm.. sam zdej je pa en problem. js ne morem visat napetosti u biosu. ;(

Matek ::

Poglej v navodila za osnovno ploščo, če maš keka jumperje za nastavljat voltažo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

daylight ::

hmm.. js u navodilih od maticne ne pise nic o kakih jumperjih za visanje voltaze. !?!?! hmm. a kdo ve ce je pol sploh se ksna moznost da js se kej pohitrim moje racunalo?:\

Thanatos ::

Verjetno te ram bremza ker že sedaj dela na 146Mhz (pri 880). Poglej v Biosu če lahko preklopiš Cas 2 na 3 in če lahko frekveco rama spremeniš glede na CPU (CPU133/RAM100).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Athlon XP-M na K7S41GX?

Oddelek: Strojna oprema
261420 (1420) _mOuSe_
»

do kolk navit celeron 1200 brez dodatnega hlajenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
764656 (3495) mihamedo
»

še enkrat navijanje celerona 1 Ghz

Oddelek: Navijanje
141055 (843) R33D3M33R
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442029 (1493) OwcA
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684244 (3285) rc-car

Več podobnih tem