» »

SPAM

SPAM

Kriko ::

Kako naj se rešim vset teh "špijunov" na računalniku. Ad-Aware mi najde okrog 80 takih filov. Vsak dan dobim okrog 10-15 raznih reklam in podobnih čeprav se na te starni nikoli nisem prijavljal niti bil tam.
Imam pa dvojne windowse, ene za delo ene za zabavo in v teh za zabavo sem zagnal ad-aware ter očistil te file ki naj bi bili špijuni, pa mi je 7-8 programov nehalo delat!!
Kaj obstaja kakšen program ki je "siguren" oziroma zbriše samo te file ki so "špijuni" ampak ne škodijo za delovanje programov!

Gandalfar ::

ne ne ne gre to tako. S tem, ko si namestil tistih 7-8 programov si se strinjal s tem, da bos poganjal spijone. Programi naravno, da ne bodo delali potem.

Sicer pa predvideva, da vem za kaksen tip programov gre ^_^

Reklam v mailbox se bos pa znebil tako, da si recimo nastavis filtre za prihajajoca sporocila..

Kriko ::

Torej se teh datotek ki javljajo določenim podjetejem tvije informacije ne da odstranit, tako da bi potem programi delovali!
Eden od takih je čisto "nedolžen" Download Acceletrator 5 katerega uporabljam za download!
lp

Gandalfar ::

predlagam, da kupis polno razlicico programa, ki ne prikazuje oglasov in zatorej tudi nima teh 'vohunov'.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Video file

Oddelek: Pomoč in nasveti
5735 (735) boych
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424294 (3574) R33D3M33R
»

Računalnik preveč obremenjen z neznanim procesom

Oddelek: Pomoč in nasveti
191786 (1398) CaqKa
»

Ali kdo uporablja iMESH?

Oddelek: Programska oprema
131924 (1662) pivmik
»

AD-AWARE ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
81068 (913) Kriko

Več podobnih tem