» »

Nvidia 8800 GTS

Nvidia 8800 GTS

IceM4n87 ::

Lep pozdrav. Ker sem nov na forumu, ne vem če sem dal moje vprašanje na pravo mesto! Torej imam naslednje vprašanje. Pred cca. pol leta sem kupil novo kišto in imam v njej grafično nvidia 8800 GTS 512mb. Imam matično ploščo Asus P5K, ki mi omogoča, da lahko dodam še eno grafično. Ker se mi je ponudila ugodna možnost za nakup še ene iste 8800 GTS, me zamina kakšen je sedaj postopek pri vsatvljanju druge grafične? Vsak nasvet je dobrodošel. Lp

ModriN96 ::

Kupš eno identično grafo, če nimaš SLI mostička si ga tut nabavš, zavedat se morš da je treba met pol mal bolši napajalc in to je to...

Na plato daš še drugo grafo, jih povežeš z mostičkom, ko si v winsih greš pod nvidia control panel in tam uklopš sli in zadeva je rešena ;)

IceM4n87 ::

Ok super. Hvala za odgovor. Sedaj mam Silent Power ATX napajalnik LC8700-700w. Bi bil dovolj ta?

dzinks63 ::

Na P5K ne gre SLI, tako da ne moreš vezat dveh nvidia grafičnih na to ploščo. Tu lahko kombiniraš samo CrossFire, torej dve ATI grafični v CF, pa še to bolj zasilo, saj je podpora samo za eno grafično 16x, za drugo pa 4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

IceM4n87 ::

Hvala. Potem pa dobro da vem, da ne bom kupoval še ene in vrgel denar vstran. :) Bom pa še pustil tak dokler še gre vse na high igrat, potem pa kupil novo z 1gb ali več. Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
605021 (3863) Meizu
»

Nakup računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
737587 (5576) Goli
»

8800gts 512mb ali 8800gt

Oddelek: Kaj kupiti
171211 (1211) TokioGangsta
»

Nakup namiznega racunalnika (igralniski namen)

Oddelek: Kaj kupiti
291079 (1079) Alirio
»

Katero matično, procesor, napajalnik in ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
955284 (3828) T-Majo

Več podobnih tem