» »

Anno 1404

Anno 1404

d0rK ::

Dve leti [in drobiz] sta minili od zadnje izdaje sedaj pa je ponovno cas za nov del legendarne igre Anno. Najnovejsa inkarnacija je
postavljena v srednji vek kjer morajo nebogljenci na ladji naprej najti primerno lokacijo za postavitev pristanisca. Od tam naprej je
potrebno graditi mestna sredisca in druge zgradbe namenjene zadovoljevanju razlicnih potreb prebivalcev mesta. Novost igre je
veliko bolj razclenjena prehrambena industrija. Izsla naj bi enkrat letos.

Preview Video
Nemski Preview

a


b

  • zavaroval slike: Primoz ()

Steinkauz ::

1602 mam še zdej na kompu. Super za kak večer zagont :))
Zgleda fajn:)

Berserker ::

Ja samo grafika je mal bolj boga, tista pri RED ALERT 3 bi bla čist na nivoju. Upam da bo prikaz gradnje objektov in hiš(nekako tak kot pri cerkvi iz slike) in da izvažanje surovin do centra nebo nujno omejeno na ceste. Nekako upam tudi na večje otoke, ker si takoj preobzidal cel otok in na bolj poglobljeno kolonialno bojevanje.

kihc ::

Kaj to je neki podobnga kot Settlerji? Zgleda fajn.
x

d0rK ::

Prakticno enako samo na visji ravni.

Shegevara ::

Meni je ANNO tudi grozno všeč igra 1701 se mi zdi.
Samo moti me da je obračanje stavb le za 45°in ni svobodno kot drugje.

nejck ::

super spil :)

en redkih ki jih še tu pa tam poženem...

kdaj naj bi torej 1404 izšla?

lp

d0rK ::

Ni tocno doloceno... Eni pravjo marec, drugi junij.


Jz sam upam da cim prej. =)

d0rK ::

Evo, igra izide v torek zunaj pa je ze demo. Anno 1404 Demo


Have fun.

d0rK ::

Evo, hitrejsi mirror: Anno 1404 Demo.


Zdele odspilal tisto uro kolikor lahko spilas [lame omejitev za strategijo] in zadeva je svetovna.

kihc ::

Jap, zadeva je kar vredu čeprav glede na to prvič igram, bi pričakoval en malo bolj obširen tutorial.
x

d0rK ::

Se jz ki sem dodobra izkusen v Anno 1701 sem se lovil.


V polni verziji bo verjetno tutorial, ki ga v DEMOtu ni.

d0rK ::

Spil bo mel ogaben spyware skupaj s omejitvijo trikratne instalacije.

Sicer naj bi se dalo dobiti dodatne aktivacije s klicem na Ubisoft helpdesk ampak fuck them. Prokleti cigani.

Popravek: "z omejitvijo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

batista bomb ::

Imam original igro Anno 1404 pa imam težavo, ko hočem iti load mi napiše load filed in me zanima kako se problem reši in če se še komu to dogaja ;((

bosstjann ::

ali imaš v uporabniškemu imenu na windowsih kakšen šumnik?

batista bomb ::

ja, imam

bluefish ::

no, spremeni ga.

bosstjann ::

ustvari si še en uporabniški račun, brez šumnika k jih ne zna prebavit.

subby ::

še vedno prisegam na prvi del... nostalgija prav paše učas

batista bomb ::

Sedaj sem prvo uporabniško ime spremenil, tako da ni šumnikov, pa še vedno ne deluje. A je potrebno imeti dva uporabniškega imena, ter če je lahko prvi z šumnikom, drugi pa ne, ter kje se da narediti uporabniško ime ?

Engineer_SLO ::

ponovno naloži,prvi račun pa izbrisati...

lp
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Berserker ::

Ni slabo tole, nazadnje sem igral 1602 ad, od tod je pa šlo vse navzdol zdaj pa jim je le ratalo. Sistem se na srečo ni kaj dosti spremenil edino za vojskovanje nevem kakšno je vem da se v champaignu v tretji misiji gnete vojske sicer pa je kr zanimivo ko morš misije delat za križarje pa nekega guysa al kaj je že.

d0rK ::

Eh? 1701 je bila neverjetno dobra.


Jz bom dons sprobu 1404 s travnika. I say no thanks to DRM.

bluefish ::

za vse, ki se lovite pri številu potrebnih zgradb za surovine: http://www.anno1404-rechner.de/index.ph...
Sploh dobra je shema pri koncu, kjer je opisano optimalno število zgradb za izdelavo posamezne dobrine.

Yohan del Sud ::

Jah zadevo lahko primerjam edino s SAPom. Švabska zadeva, grize živce, vsaka malenkost ima svoje zakone, v tri dni razloženo, dobro je če kaj poznaš prejšnje dele, ampak itak ko padeš noter si vsaj za en mesec sigurno dober (vključno z manjkom spanca, tečno ženo, podivjanimi otroki in hišnimi živalmi, ki te pogrizejo, ker te ne poznajo več). Mojo recenzijo si boste lahko prebrali v eni od slovenskih revij, ki izhajajo okrog 15. v mesecu. :D
www.strancar.com

Outsajder ::

Kako se nastima kam bo dal save od špila k men ga kar deva v documents ne v program files in zato mi kar napise windows delayed!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anno 1404 Steam - crash problem

Oddelek: Igre
8958 (822) GabrieLeo
»

Anno 2070

Oddelek: Igre
152399 (1106) kmetek
»

Grafične kartice v prenosnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
152578 (2358) amacar
»

tycoon

Oddelek: Igre
111135 (948) drzni86
»

Nasvet za igro

Oddelek: Igre
121322 (965) Timmah

Več podobnih tem