» »

Šolski ukori...

Šolski ukori...

Filo ::

Zanima me nekaj....kar se tiče šolskih ukorov, pač zaradi neopravičenih ali pa zaradi kakšnega storjenega dejanja...zakaj ukori? Kakšen moralni sklep ždi za njem? Ko pač vsi vemo, da so nekaj brezveze oziroma nimajo učinka takega kot naj bi ga imeli....primer..tudi izključitev iz šole ni nujno da te poboljša v smislu, da te nekdo psihično vrže iz tira in stvar vodi k stvari, pest k pesti itd. Zdej oseba dobi ukor ampak, če te vrže nekdo iz tira, ga boš po domače še vedno prefukal.....najbrž ane...sicer navajam extremen primer ( ne nisem bil to jest, sam primer..),ampak vseeno..tudi v smislu neopravičenih v večini primerov se ne poboljšajo, ampak samo kot posledico zamenjajo šolo...je pa res, da pa se lahko potem najdejo nekateri, ki se poboljšajo...

Se pravi ali je učinek ukora tak kakor je bil sprva mišljen?...pomoje ne...

3LeR. ::

ok pomojem je point ukora to da starši zvejo da počneš pizdarije..in pa tud to da te postavjo za primer...
ce pa starši ne morjo vplivat nate pol pa itq po tok pa tok ukorih letis pa so te rešen.
ceprov jst zdele vem da ga bom dobu zarad malega morja neopravicenih..pa me cist boli ker mam itq vse zaklucn ze.:D

darh ::

zdjle bom zlo krut:

kazni v šoli bi mogle bit payware... tako kot k prehitr vozš al pa k vozš pijan... moraš plačat kazn... v vsakem primeru... ;)


itak pi***rije počenjajo samo tisti low-lajfi k v šolo hodijo sam zato da se grejejo...

Sicer jest delam tudi vse po liniji najmanjšega odpora, ampak se mi vsaj gre, da naredim letnik, če se le da brez popravcev....

8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

dex ::

hehe...jaz se imam šele lepo. Najnovejša ideja razredničarke je, da za VSAKO neupravičeno uro dobiš nov ukor:D
vem, da nič ne vem...

Jst ::

Ko sem jst dobival ukore me to ni čisto nič prizadelo.
"Dala ti bom ukor!!!!" "pa dej, kaj čakaš..."

Te šolski ukori so brezveze.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

IR Babun ::

Dex: sam če pa naenkrat zaliješ cel dan al pa kr mesec>:D , pa še zmeraj dobiš sam enga, tok če mislš zalit kontro, bol de te cel teden ni u šolo>:D :D
SCREW THE GOVERNMENT

Filo ::

ja ampak to je pa res ej......plačat...>kok si manku?!! 20 ur...
dej mi 40.000< he he...ni slaba ideja....bolje da ne izvejo ravnatelji za to...he he
pol je res da je ukor čist zgubu v vrednosti...mislm jest tud isto mislm, da totalno kr neki...ukor....ja in ..čist u bad..uuu..pa tele neopravičene so tud kr neki...mislm jest ne špricam pogosto....ker vem kaj mam za narest in bom to tud naredu kar se tiče šole....mislm vem da mprm šolo narest, da grem naprej in da ratam to k hočem...da bi zalivu bi samga sebe zajebu...ane..če pa že zalijem zalijem pa tko da al me ne upiše al pa tko da je itaq kr ena ura ko ne pišemo, ampak zabušavamo..tako da...

....sicer pa don't try this at home actually at school...:D he he

darh ::

ma jest tud... uglavnem.. moja taktika je bit čimveč tam do konca šolskega leta in se šparat za takrat ko ti je res u bad k zunej sonce sije, k te čaka lubica doma... pa maš 2 ure preveč da vlak zamudiš domov... pol pa vržeš tist dol pa je...

sem pa tud jest se čist zjezu enkrat nad rezredničarko... k je grozila z ukorom.. in naša razredna mama je tak pes k bolj laja kt grize in sem ji pač reku naj mi ga kr da... ehm.. in mi ga je... vsa naspidirana je šla iz razreda k ravnatelju in mi ga zrihtala... pa sem reku da ne bom podpisal oziroma da ne bodo starši podpisal.. pa je rekla da sploh ni važn.... brezveze... 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

Filo ::

..he he, ampak prou naspiderana he he
ampak je res da imajo včasih prfoksi svoje dneve, svoje slabe dneve...ki so potem za rezultat 5 popravcev al pa ukori....lih zadnč je naša razredničraka popizdila kr tko...mislm smo lih šolske nazaj dobil...smo ful dobr pisal tko k še nikol..pa je kr poklicala gor pet folka, uni k bl neznajo al jih pa nikol ni, pa jim je sam šute pa popravce potalala...

...pomoje je imela tako opico u rit....pomoje jo je praou srbela..rit namreč...al se je pa zavedala , da je že u menopavzi..he he:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neopravičene ure.

Oddelek: Šola
277276 (6336) Malajlo
»

Ukor zaradi dveh vpisov v dnevnik

Oddelek: Šola
302272 (1530) OldSkul
»

Konec špricanja šolskih ur ?

Oddelek: Loža
202044 (1544) Tody
»

...in tako sem dobil ukor

Oddelek: Šola
202297 (1712) Gh0st
»

Špric-špric-špric!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
625948 (4863) Binji

Več podobnih tem