» »

navigacijska naprava

navigacijska naprava

RobynHood ::

pozdravljeni,

v bližnji prihodnosti imam namen kupiti navigacijo, pa me zanima katero mi priporočate in kakšne imate izkušnje z to napravo.

hvala.

lagrange ::

sam uporabljam garmina 200 in sem zelo zadovoljen... izgubil me še ni, pa tudi karto je zelo lahko dobiti...

Dami ::

Mam nuvi760 in je kot sama naprava ok. Mape so pa druga stvar. AdriaRoute je ok za večja mesta, za drugam pa fali za 200-300m (če najde sploh, ker ogromno cest ni vrisanih). Za tujino je garminov city navigator 2009 ok (če ga maš gor). Lahko si pa tule pogledaš za bolj podrobne informacije.
Je pa vsaj fino, da se dajo mape dobit na travniku8-). Sicer bi za slovenijo mel najrajš karto od TISa kot pa ta šrot od AR, tak da ni vredn tistih 100e za koker ga prodajajo. Upam da se bo kdo pr nas sprdnu pa dal ven kako vredu karto namest da delajo hrvati naše zemljevide (majo na tem področju že kr prakso hehe).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

mailek ::

čisto odvisno za kaj jo potrebuješ oz. če potrebuješ profi navigacijo ali vsakodnevno. Predvidevam da potrebuješ vsakodnevno, ker profi so kr visoke cene. Po moje ti je fajn izbira garmin 250w, ker se mi zdi, da je nekakšnja boljša verzija zloglasne 200. pri njej imaš vse pa še karto se da dobit na travniku:). tukaj pa sem še našel eno zanimivo ceno http://www.aperio.si/tree.aspx?nodeid=3...

marko20 ::

@Dami

ne govort neumonosti
karte za TIS in Adria Route so iste (imajo pa nazalost iste pomankljivosti)

je pa Adria Routenajbolj kar trenutno obstaja za SLO (vpostevajoc vse ostale proizvajalce)

@mailek

ni velke razlike med omenjenima modeloma (250w je wide model)

-----

priporocam serijo 2x5, saj jo tudi sam uporabljam
OPAZNO boljsa od starih verzij 2*0, meni celo boljsa od serij 7*0

trenutno so pa najbolj 7*5, imajo pa tudi taksno ceno...

RobynHood ::

zdaj gledam to 250w, pa me zanima kakšne imate kaj izkušnje z njim? je zanesljiv, ker res ne bi rad, da me izgubi nekje sredi nemčije :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019727 (10573) madmitch
»

najboljši GPS za SLO?

Oddelek: Mobilne tehnologije
487180 (4115) Ibex
»

Kupujem navigacijo...

Oddelek: Kaj kupiti
254816 (4145) KuhaR
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813103 (12541) zee
»

Nakup Garmin Nuvi 250W

Oddelek: Kaj kupiti
143743 (3299) zee

Več podobnih tem