» »

Zmrzovanje računalnika

Zmrzovanje računalnika

acs223 ::

Pozdravljeni!

Mam računalnik star približno 2 mesca in mi pri nekaterih igrah (Cod2, AOE, Fifa pa še velik jih je)...po približno 10 minutah igranja računalnik zmrzne in se ugasne. Včasih se zgodi tudi pri gledanjju filmčkov na youtubu al pa na compu. Če ga takoj pržgem nazaj se bo pri nalaganju biosa spet ugasnil...zato morm počakat kako minuto(verjetno da se shladi) in pol gre normaln spet v windowse. Sm že pogledu s nekaterimi programi za merjenje temp. komponent (Everest, PC wizard...) in ko pride temperatura procesorja do nekje 80°C pač zmrzne in se mi zdi nenavadno da tako hitro naraste temperatura pol pa finito. Sem že tut probu dat drugo termalno pasto gor pa je problem isti.

Specifikacije:


Najlepša hvala za pomoč =)

coti ::

Jaz sem že naletel na defekten Athlon procesor, ki se mu je temp začela nenormalno dvigati, ko je prešla nek temp prag. Na začetku je čisto normalno delal, dokler se enkrat ni segrel na cca 70st/c , potem se temp ni dalo več ustaviti. Temp je počasi konstantno naraščala, kljub ogromnemu hladilniku, neobremenjenem procesorju... in pri cca 105st se je sesul. Ko se je ohladil pod 70 st, je spet normalno delal. Potem se mu je počasi prag začel nižati in sedaj znori že pri cca 40 st, proc pa neuporaben leži v predalu...Za kak test bo še...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: coti ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrzovalna omara - pretakanje in nonstop delovanje

Oddelek: Loža
189013 (8303) Boskox
»

Dell C840 - crkuje - ali vredno popravljati?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121133 (949) ant
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623892 (3104) antraxxx
»

Procesor..

Oddelek: Kaj kupiti
241379 (1059) Sumo
»

V igricah mi vedno zašteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
14852 (703) ERGY

Več podobnih tem