» »

XFX Geforce 7900GS

XFX Geforce 7900GS

fr!Xy ::

LP.
Doma imam omenjeno grafično, in sicer mi je crknala. Najprej mi je usake toliko časa (3-4h) pojavil črn ekran, in ko sem resetiral računalnik use lepo delalo naprej. Nato sem pa po enem tednu nekaj gledal v kišto in zasledil, da se je dodatni hladilnik, ki sem ga sam nalepil na matično dotikal hrbtne strani grafične. Potems em se odločil da ga odstranim ampak pr ugasnjenem komu d, da nebi prišlo do kakšnega stika, in glej ga zlomka ko sem ugašal kom sem tuknil v računalnik in mi je cev hrladilnik padel po grafi in grafična je dokončno crknala. Ampak na grafični ni vidne poškodbe,pomoje je nastal stik. Zdaj em zanima, če bi se dalo to kako popravit ker grafa ni slaba. In še ponosen bi biv na sebe.8-)

Lp, Simon

Lynx ::

pomoje rečeš lahko sam adijo :( popravila so skoraj nemogoča če ne veš zakaj se gre..

če nucaš mam 8500gt 512mb za backup z vsemi papirji za 30€ in dela brezhibno pa še vse kable mam..
če te zanima piši na MSN mihael@najhitrejsi.com ali MAIL mihael.gornik@guest.arnes.si

ModriN96 ::

Do stika mislm da kle ni mogl pridt ker itak so ventilatorji plastični, žičke za napajat ventilator so pa izolirane.

Možn da se ti je bios na grafi tut sesu, kar se lahko nardi vsakmu neglede na starost grafe.

Lynx ::

Do stika mislm da kle ni mogl pridt ker itak so ventilatorji plastični, žičke za napajat ventilator so pa izolirane.

Možn da se ti je bios na grafi tut sesu, kar se lahko nardi vsakmu neglede na starost grafe.

piše hladilnik ne ventilator zato sem prepostavljal da je aluminijast..

ModriN96 ::

Ahaaa...ja pol pa čist možno ja da si stik naredu in je šel kkšen upor al pa dioda...

Lynx ::

Ahaaa...ja pol pa čist možno ja da si stik naredu in je šel kkšen upor al pa dioda...

kar pa je delikatno, zamudno, nemogoče popravilo

ModriN96 ::

Nadomestno opravilo bi blo pa najlaži it po novo grafo ;)

bate ::

Če jo popraviš boš lahko upravičeno ponosen nase, drgač pa piši v oddelek Kaj kupiti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne prižge!

Oddelek: Pomoč in nasveti
6974 (888) HyperKiller
»

Diode & Upori

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
282648 (2193) T0RN4D0
»

Koliko ma voodoo3 2000 Mhz RAM?

Oddelek: Navijanje
5950 (816) l33t
»

Vezava Zalmana F2 na disk konektor! Pomagajte.

Oddelek: Pomoč in nasveti
111018 (867) reXor
»

Kje je strom??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91068 (871) Binji

Več podobnih tem