» »

RedRat Store, nova OC štacuna v RS?

RedRat Store, nova OC štacuna v RS?

«
1
2

kuglvinkl ::

Zgleda, da se nam obetajo novi časi. Je že kdo kaj kupil preko njih?


Za vse, ki še niste slišali Delt, zdaj imate priložnost! (v kompletu so tudi ušesni zamaški hehe).

Za cene drugod ne vem, ampak okrgli FDD kabli so po dobrega jurja, HDD pa okrog 2.7k SIT

+ treba jim bo malo sugerirati, kaj naj še uvozijo. Denimo: protiprašne filtre, kakšen lasercut fan grill ne bi bil za odmet, LianLi kište, mah se ne spomnem več vsega, ker sem že danvno obupal nad našimi trgovci. Namreč, tipi poudarjajo, da gre za OC štacuno.

Tako, pobeci, povejte še vi svoje predloge, pa jim pošljemo mail. Da ga ne bi upoštevali, ne gre misliti.
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Ah ja, zakaj v tem oddelku: vprašanje kaj, nujno vlključuje odgovor kje.
Your focus determines your reallity

VASkO ::

homepejđ od stacune????

Loki ::

kuglvinkl ::

www.redrat-store.com


Sori, banner je bil na STju, zato ga nisem limal.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

G[e]c ::

Mene pa neki zanima jest mam v kisti en kabel ata 100 za disk pa en kabel v bistvu ata 33 za cdrom pa cdr.
Zdej pa vidm da povsod prodajajo okrogle kable sam ata 100 a z ata 100 kablom se prav 80 žilnim lahko povezem cdr pa cdrom?

Matek ::

Ja, kolko vem bi moralo delat.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Krofojed ::

Meni denimo dela.

Krofojed ::

Izbira je precej skromna, ampak ce bi tole obstajalo mesec ali dva nazaj, bi meni prihranilo precej zivcev pri kupovanju iz ZDA.

G[e]c ::

Cool zadeva sam res upam da bo mela kmal velik vec robe jest sm zdej kable narocu, pa bomo vidl kako bo.

krucymucy ::

Čemu take cene ohišij - ni mal dost?

kuglvinkl ::

Imaš prav ja. Pri Rolanu je s trafo okrog 30k SIT.

Dejmo pobeci sestavt en wishlist kaj urgento potrebujemo, ker nam dela sive lase in brez tega enostavno več ne moremo (ne nujno v tem vrstnem redu in ne nujno tako krvavo).

:
Your focus determines your reallity

krucymucy ::

1. Eno dobro pretočno pupmo za dokaj mal dnara ... pol še kake dobre silikonske cevi ... pa kake kul radioatorje ....
p.s: kako sem lahko pozabu peltier in pribor za tesnenje okoli pelta ... pa mal nižjo ceno 400W napajalca :D

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Ok, ni Oc, je pa advanced >:D :

DVI-I to VGA adapter.
Your focus determines your reallity

Thanatos ::

da bi se dobilo večinoma Thermaltake izdelkov, hitro in POCENI!

tha_man ::

Hehe, kuglvinkl, jaz isto stvar iščem :))

Poleg OC zadev bi lahko imeli tud izdelke za čim tišje delovanje računala. Tihe coolerje in ventilatorje (npr. novi TMD fan), tiste stvari za nalimat na stranice, potenciometre za uravnavat hitrost ventov itd... Joo, upam da bo tole zakon trgovina :D, pa da ne iščem več takih stvari vsenaokrog.

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tha_man ()

alien-w ::

Neonske kite v različnih barvah in tiste svetleče kable, ki jih lahko napelješ po tipkovnici ali računalu... kdo bo sestavil na koncu seznam in ga poslal? kuglvinkl?

kuglvinkl ::

Absoultno se javim, da sestavim naš seznam. Če bo treba jim ga ročno prinesem, brez šale!!

Samo, dejte še povedati, kaj potrebujete.

OK, če imate s sestavo seznama težave, s pomagajte s sistemom, ko sestavljate računalnik. Pač greš od začetka do konca. Nisem mnenja, da se je potrebno omejiti samo na OC in MOD stvari, hardware pride vsekakor v poštev.

Denimo, zdej ko je Elsa blizu nule, je stvar prevzel PNY, ki baje dela izjemne karte, potem VisionTek.

Ahem, katera tuja štacuna se vam zdi najboljša? Kaj pa če bi jaz denimo, preiskal Tekheads, izbral artikle, dodal naše, potem pa seznam prečistimo in jim ga dostavim?
Your focus determines your reallity

G[e]c ::

Pozna kdo dobro stacuno v tujini ki ima zelo veliko stvari recimo za ustisanje racunal neonke pa take pickarije pa da posiljajo v slovenijo?

Clemento ::

jaz bi nucal kasna rebra za na rame za graficno karto
pa za na rame(TT heat spreders) pa za na northbridge.....
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Malecky ::

Js rabim to da en pokupi vse napajalce kar jih ma od te stare serije
Da pol midva z Morphlingom kupiva Truepower serijo!!!

Ti so mi rekl da ne bojo pred uvozil dokler ne prodajo vseh starih modelu;((

kuglvinkl ::

Do četrtka izjasnite svoje želje, potem bom seznam posal na več firm (z obsežnim uvodom hehe).

Tako da, pobeci gas!
Your focus determines your reallity

Boško ::

Telebajsek: in kakšni so tej novi napajalci? Njihova prednst oz. novost je ...???

Hvala!

Malecky ::

Smo se že "skoraj" zmenili za en sample, tko da test sledi seveda
tukaj na S-T by me seveda:)

Upam da bo še kaka druga firma posodila najboljše kar ima.

Prednost Antech Truepower napajalcev je v tem, da vsaka linija črpa
tolko Amperov kolko jih rabi iz celotne moči, se pravi, da je dobi
vsaka lijnija tolko kot potrebuje in ni trdno omejeno.

U bistvu nebi smele napetosti nikdar odstopati razen takrat ko presežemo
skupno moč napajalnika.

Hm, izmislit si moram testne pogoje;) ne bo težko:D

jRk0 ::

- DVI to VGA vmesnik
- neonke (cold cathode), razlicne dolzine (od 15cm napriemr do ne vem kolko pac:))
- neonske kable
- stajliš mrezice za vente
- cevi
- pumpe...
You fuck up once, you loose two teeth.

dex ::

...radiatorji...
vem, da nič ne vem...

kuglvinkl ::

Glede kompletov za vodno hlajenje. Napišite kdo to dela, ker dvomim, da se bo dalo firmi še iskat kje naj zadevo staknejo.

Velja tudi za druge stvari. Pri neonkah morda ne bi bilo slabo, če bi zraven nalimali še sliko.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

igorb ::

Hja jaz bi takoj nabavil naslednje stvari, ce bi jih dobil pri nas za spodobno ceno:
- Cooler AlphaPal 8045
- FANADAPTER 80MM-120MM
Papst Lüfter 4312L, 120x120x32 mm http://cwsoft.at/index.php?artnr=03385
ali kater drugi 120mm ventilator, ki je tih (< 30dB)
- Maxtor DiamondMax D740X 80GB, Fluid Dynamic Bearing (6L080L4)
- CORSAIR eXtreme 512MB DDRAM 400MHz (PC3200) CAS2.5

Samo, kaj ko vem, da so to le pobozne zelje malega indijancka na soncni strani Alp, ki
bo moral po omenjeno robo na sencno stran oz. jo narociti preko luze, ker tiste uboge
diske se trenutno v Evropi dobi samo pri enem dealerju, pa se ta ni uradni maxtorjev..

Igor

tha_man ::

igorb, kupi Seagate Barracudo IV.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Malecky ::

Ja kupi Seagate, amm slabe izkušnje z Maxtor, ratal je glasnejši in zdaj dela kot en 5GB iz pred dveh let prav porazno.

ps nisem edini!

ČE ga hočeš ti ga pa tud js lohk zrihtam ker se ga dobi na sončni strani alp.

Kera bedarija corsair nabavljat duh, toj Samsung ram sam corsair HS gor. Raje kupi original Samsung.

Tak fan adapter??? Duh, spet dost pobožne želje pa vrlo slaba učinkovitost. Veš kakšen dead spot ma 120mm vent??

igorb ::

Saj cincam med seagateom in maxtorjem. Seagate se slabo obnese v RAID-u, razen v primeru,
ce zahtevas od proizvajalca da ti poslje posebno verzijo z drugim biosom, kar pa bo zelo tezko
dobit, ker so sele pred parimi tedni zacel posiljat taksne diske v obtok. Je pa res, da je
seagate tisji, kar je zame najbolj pomembno. Po drugi strani pa Maxtor leti v RAIDu, hmmm...
huda dilema je pred mano... :)

In kje pri nas imajo PC2700 rame z samsung cipi? Pazi, mene zanimajo samo 512Mb moduli, ker
rabim vsaj dva.

Slaba ucinkovitost gor ali dol, ampak pozimi bom pa sobico s compom izredno hitro ogrel. Si
predstavljas 120CFM pri tihem delovanju, v petih minutah bo v sobi 30 stopinj... :D
No, salo na stran glede ucinkovitosti imas prav.

Igor

Silence-r ::

Mislim ce so ze OC stacuna ne bi blo narobe ce bi poleg dveh hrupnih ventov za ohisje ponudili se kaj standardnega. Recimo (moj seznam):
-12x12 vente
-standardne 8x8 vente
-5x5 vente (jih iscem ze par tednov in jih kupim takoj ko jih zagledam)
-coolerje za diskovje
-pa kaksne LCD stevce za prikaz temp.8-)

Malecky ::

Seagate lahko leti v Raidu:
1. Rabiš Highpoint kontroler
2. Rabiš firmware pa nč drugega dobile se bojo pa tudi predelave za disk.


3. Samsung rame se dobi po skoraj vsej vesolnji Sloveniji sam niso original.
Sem skoraj edini srečnež s pravo palčko rama kot se tudi vidi v mojem podpisu
pa še ta je PC2100. to še ne pomeni da ne moreš kupit v izozemstvu Samsung palčiče.
Obstajajo tudi 512MB verzije ne se bat, sam Corsair je tko precenjen da me moti.


||_^_|| ::

vapochill sistem bi loh mel za kaksne 50Ksit:)

Jebiveter ::

Jest bi trenutno rabu samo DVI -> VGA pretvornik po eni posteni ceni (cca. 2k?)
A mislis da bi blo mozno?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

tha_man ::

Jebiveter, jaz sem danes poklical na Tech-Trade, kjer so mi povedali da baje naslednji teden dobijo DVI-VGA kabel. Za ceno še ne vedo, prodajalec je špekuliral da mogoče kakih 3000 SIT ali kaj več.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

zvitorepec ::

Silence-r: 5x5 ventilatorje (no name) imajo v Conradu v BTC (Lj)
HOWGH!

tigrr ::

protiprasni filter, premer 9 ali vec cm.

the_unborn ::

Mene pa sam zanima, ce se lahko osebno tam oglasim in nekej kupim ali je stacuna samo online?

kuglvinkl ::

Tale tema je moja rak rana. Obljubim!
Your focus determines your reallity

Matek ::

A še nisi oddal seznama?:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Luka Percic ::

Mlacom ima skoraj vse (radjatorji, neonke, svetleče žice...). Če pa kaj ne najdete pri Mlacomu pa poglejte na Kos računalniki.
:)

Matek ::

Luka, mi bi nekaj kar te ne stane več kot računalnik sam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

iration ::

fajn bi blo če bi RedRat mel še ostale stvari da bi lohk kar ceu sistem tam nabavu, da ne bi blo treba v mlacoma al pa kamorkol drugam hodt pa grafično npr.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Luka Percic ::

MadManMato; misliš da če bost dostavli seznam Red Rat da vam bo on tole potem poceni zrihtu? Mal naivn si...
Čeprav je res da več trgovin kot bo imelo te PC-MODS produkte, boljše bo (upam da tudi cenejše).
Tko da kuglvinkl, ti kar naredi seznam, napiši ga tukej, potem pa če se bo folk v glavnem strinju, ga pošljite kot slo-tech, pa še recite da si cela slovenija želi te produkte in da boste celo računalniško srenjo hujskali proti njim če ne bojo tega zrihtali...:\

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Šalo na stran. Skuhat si grem kavo, potem pa postam seznam. Če se komu zdi, da sem kaj pozabil, naj doda.
Your focus determines your reallity

Matek ::

Luka Veliki, sej ne pričakujem nekega ogromnega znižanja, ampak verjetno bojo tolko pametni da bojo mel cenej kot mlacom, če ne itak ne bo noben od njih kupoval:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Seznam:

- okrogli FDD in HDD kabli različnih dolžin
- ventilatorji dimenzij 60, 80, 92, 120 mm z različnimi vrstami konektorjev (tri in štiri)
- razdelilci kablov (tu pomagajte z izrazom, /me humanist, ne pa štromar; molex - tri pinski...)
- lasersko izrezane zaščitne mrežice za ventilatorje
- celotna ponudba Thermaltake, Thermalright, Aplha, Delta, Swiftec, GlobalWin
- gumijasti podložki
- protiprašni filtri
- Lian Li, GlobalWin, Shuttle ohišja
- komplet za vodno hlajenje: (bloke sem izpustil, jih delata B&M), pretočna pumpa, silikonske cevi, T-členi, plett, radiatorji
- napajalniki Antec, Enermax
- neonke različnih dimenzij
- pleksi okna in pribor


Ampak! Tole je okvir, zdaj je potrebno ta seznam še specificirati (npr. neonke 15 cm, 20 ...). Da so naše možnosti za uspeh kar največje, bo potrebno za vsak produkt oz. skupino produktov navesti še URL, tako da kar na delo.


Tako, zdaj pa še seznam firm, katere bodo deležne naše pozornosti.

Katere predlagate?


- JAE
- AGT
- NeoSystems
- Rolan
- Mlacom
Your focus determines your reallity

Matek ::

razdelilci kablov- Molex je 4 pinski, 3 pinskemu pa ne vem kak se reče. Aja, pa na koncu napiši kolko ma ST članov;)

Aja, pa lahko še daš LCDjev na listo, od CrystalFontz, posebej modre ;)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Se boš moral kar potruditi in najti stran, kjer nudijo te LCDje.
Your focus determines your reallity
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero ohišje? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22530655 (4419) kakopak
»

Nakup PC - pomoč pri sestavi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17514551 (8529) Jerry000
»

Vgradnja veeelikega radiatorčka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482385 (1221) burkiburke
»

Moja kišta poslikana (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
763759 (2989) segi

Več podobnih tem