» »

Probelm s trdim diskom, izguba podatkov...nujno!!!!

Probelm s trdim diskom, izguba podatkov...nujno!!!!

juzni ::

Imam težave z diskom. Ko sem kliknil na disk, se mi je odprl, otri pa namesto imen datotek mape z čudnimi znaki, npr %$/!"#...seveda ne moreš pridt v te foldre

Pa sm izklopu disk iz elektrike (je external), in ga nazaj vklopu, in isto. Ponovil postopek, potem sem pa dal scan and fix, ker me računalnik to vedno vpraša ko prek usb-ja priklopim napravo na računalnik

No, sem to naredil. Ime diska se je iz E!"#$%&/( spremenilo pač v stadardno "Local Disk E", dobil pa sem tole sporočilo


Sedaj, ko grem v my computer, vidim, da je na disku prostora samo še za 50 gb, od 465 gb, ampak ko grem notr, je disk prazn.

Kam so šli ti podatki.

Hvala za pomoč
  • spremenil: juzni ()

Duhec ::

V mapi z imenom FOUND.

solatko ::

Sesu se ti je datotečni sistem in ti enostavno ni prepoznalo diska, vzrok je lahko, da si ga nepravilno ugasnil, izklopil računalnik, ko je disk še zapisoval, ali enostavno USB povezava. Datoteke so gor, ostalo imaš unlocated prostor. Moral boš obnoviti datoteke s kakšnim za to namenjenim programom ali pa poiskati nekoga, ki to obvlada. Ne delaj nič z diskom, dokler ne poštimaš fajlov, seveda če jih rabiš. USB povezave ne uporabljam več za izdelavo varnostnih kopij. Disk priklopim na zunanji priklop sata in mi do sedaj ni še nič šlo v franže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

gringo22 ::

system restore probej ;)

solatko ::

V mapo faund ne pride.

alexa-lol ::

kaj pa check disc? chkdsk /f :) probati ni greh

agent006 ::

Poskusi z programom Partition Find & Mount men je rešu podatke ko se mi je particija sesula
http://findandmount.com/
življenje je borba

Vanadium ::

Probaj z stellar phoenix programom. Jaz sem z njim resil podatke z formatiranih diskov, ko se je mbr sesul ko je bil iz ntfs na fat16 formatiran pa se kaka zanimiva fora je blo. Sam melje pa tudi 100 let preden preskenira 160gb podatkov.

PrimozR ::

Poskusi z programom Partition Find & Mount men je rešu podatke ko se mi je particija sesula
http://findandmount.com/


Mislim da sem frendu poskušal rešiti podatke s tem programom, a žal neuspešno, particije nisem mogel ponovno vzpostaviti. Sledil je GetDataBack in kopiranje podatkov, nato pa format in kopiranje podatkov nazaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232440 (1988) 69charger
»

[Zunanji disk WD] Reševanje podatkov z nedodeljenega prostora

Oddelek: Pomoč in nasveti
62281 (2130) M1_Abrams
»

Pri urejanju ne pokaže vseh particij

Oddelek: Operacijski sistemi
303334 (2815) Malajlo
»

izdelava particij

Oddelek: Operacijski sistemi
122973 (2671) agent006
»

Zunanji disk težava

Oddelek: Strojna oprema
233943 (3943) diative

Več podobnih tem