» »

Kateri mobitel?

Kateri mobitel?

grisha ::

zdravo

Kupujem nov mobitel in sem si vzel na izbiro te tri mobilne telefone:

1. Nokia N79
2. Nokia N82
3. Nokia 6220 Classic


Zanima me če imate kakšna mnenja oz. izkušnje s temi telefoni.
Slišal sem tudi da baterije pri novejših nokijah zelo slabo držijo, zato me zanima tudi kateri izmed teh 3 telefonov ima najbolšo oz. najbolj vzdržljivo baterijo.
Vglaunem katerega mi najbolj priporočate.

lp!

PINki ::

Jst mam N82, baterija je zdržala 1 dan in pol pri default nastavitvah. Potem sem zmanjšal svetilnost na minimum in čas osvetlitve na 5-10sec in mi zdrži tud 3 dni. Aplikacij za ta telefon je res zelo veliko (uporabnih). Fajn je ker dobiš zraven tudi 2gb spominsko.

Kamera je zelo dobra. Le ohišje mi nekaj škripa. Je bolj slabe kakovosti.

Lp

mojsterleo ::

n82 je odlicen telefon. v bistvu n95 v candy bar formatu. tudi kamera je ena najboljsih 5mp.

ModriN96 ::

Med tem trem itak po kvaliteti zmaga n82. v vseh pogledih bošla in kvalitetnejša. kar se pa tiče same baterije pa ni nikjer točno definirano koliko časa drži pa koliko ne.

dosti pomaga da izklopiš iskanje umts signala(pod nastavitvam omrežja). pomaga tudi zmanjšanje svetlosti ekrana. drugač pa ob zmerni uporabi telefona bi mogla držat do 3 dni bp.

Ulixes ::

Pozdravljeni,
zanimam se za nakup enega izmed spodnjih mobitelov (pri simobilu) in me zanima, če ima kdo izkušnje s katerim izmed njih:

Nokia E66
Nokia E71
Nokia N78

Predvsem me zanima vzdržljivost baterije. Po spletu berem npr. za E66 da zdrži baterija 1 - 1,5 dni, nekje drugod piše, da zdrži tudi do 3 dni. Kaj imajo ti ljudje non-stop prižgane GPS, 3G, BT, WLAN?!
Potem sem bral za nokio 6210 Navigator; nekje piše, da ob normalni uporabi zdrži tudi 4 dni. Brat ima taisti telefon in pravi, da ga polni na 7 dni pri normalni uporabi (če pogosto uporablja GPS, BT, igre, filme ... ga polni na 2-3 dni). Kaj za ***** pomeni NORMALNA UPORABA?!

Pišite, kritizirajte, pohvalite, če vas je volja:)
Se zahvaljujem za informacije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov pametni telefon z dobro baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
449395 (7844) MajorM
»

Po 14 letih Nokia sestopila s prestola

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
4616654 (13864) blackbfm
»

Kateri mobitel ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71491 (656) zuz3k
»

Nokia E66/E71 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8011021 (5204) MrAs
»

Nakup telefona z daljšo avtonomijo baterije (3+dni)

Oddelek: Mobilne tehnologije
394944 (3956) innerspace

Več podobnih tem