» »

laptop in tipkovnica

laptop in tipkovnica

pino ::

Nalozu winxp sp3 na novo. Povsod oznacil slovensko tipkovnico. Sicer nase crke delajo, ce pa pritisnem dolocene crke recimo L pa mi napise stevilko 3, ki je na tipki s crko L v okviru. Vse tipke ki imajo te stevilke se mi izpisejo stevilke namesto crk.

Ae da to kak postimat????
LP Pino

darkolord ::

Num Lock prtisn

pino ::

Sem ze pa ni nic drugace
LP Pino

misek ::

Pino, si pritisnil "fn+num lk" ali samo "num lk"? Napisal si, da imaš prenosnik...

pino ::

misek ja hvala tole pa dela....sicer mal nerodno ampak dela......a da bi kak driver bil za tipkovnico je pa utopija.....se enkrat hvala, za prvo silo bo
LP Pino

KandazaR ::

Kako misliš za prvo silo bo? Na laptopu ponavadi ni numerične tipkovnice ampak je ta dosegljiva preko fn+num lock. To je tako kot da bi imel prižgan caps lock. Pač si 1x verjetno ponesreči to vžgal. Nevem o kakih driverjih se tebi sanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

pino ::

KandazaR na sreco imam numericno tipkovnico in prej sem lahko stevilke dobil na numericni tipkovnici, sedaj pa dobim stevilke isto na numericni poleg tega pa se na crkovnih tipkah kot so L, P, O, k, i, J, M
Bom moral dobit nelje cd za tale moj laptop, ker je prej to delal normalno
LP Pino

KandazaR ::

Poglej na proizvajalčevo stran. Pa se bo zihr kej našlo.

misek ::

Pino, in kaj bi sploh naredil z driverjem? Saj numerična tipkovnica ti še vedn isto dela, ali ne? Ker si vključil tudi num lk, si določene znake dobil tudi na znakih "navadne" tipkovnice.

pino ::

ok fantje hvala za pomoc, sem resil zadevo. Saj kr mal zardevam javascript:smesko('|O '); bila je na laptopu prizgana numericna tipkovnica.
Zdej dela kot mora.

Hvala
LP Pino


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Permanentni izklop NumLock tipke ?

Oddelek: Programska oprema
224286 (798) murrieta
»

Num Lock

Oddelek: Pomoč in nasveti
71037 (909) matobeli
»

Enaka tipkovnica za laptop in desktop

Oddelek: Kaj kupiti
82643 (2251) mojca
»

C#, TextBox in PopUp forma

Oddelek: Programiranje
61085 (979) MarCar
»

Problemček s tiplovnico

Oddelek: Operacijski sistemi
51119 (970) x rade

Več podobnih tem