» »

Kloniranje HDD

Kloniranje HDD

Valvoline ::

Zamenjal bi starega 160gb sata diska z novim 500gb. Stari disk ima 2 particije gor.C:z xp-jem gor in D: A je kakšna varijanta da se to vse skup kopira(klonira) na novem 500gb in k potem zamenjam diske da je vse enako k zdaj?
Kako bi šlo tega naredit glede na to da je novi disk večji,al potem ostane razzlika med 160 in 500gb unpartitioned space ?? Kater program priporočate,glih sem potegnil HDclone baje zna tega nardit.

manaay ::

Z Acronis TrueImage lahko kloniras disk oz kopiras podatke tako, da se particije povecajo, lahko pa tudi ostanejo enako velike in ti ostane neparticioniran prostor. Nov disk bo ravno tako bootable in lahko ga bos enostavno uporabil namesto starega.

Valvoline ::

Torej z acronis se da mojo particijo C: z xp-jem gor povečat iz 60gb recimo na 200gb,vse kar je inštalirano itn ostane nespremenjeno,in bo tega bootalo normalno tako k zdaj.D: pa si nastavim preostalih 300gb. Če sm prav razumel.

Han ::

Prav si razumel. :)

OZZY ::

Torej z acronis se da mojo particijo C: z xp-jem gor povečat iz 60gb recimo na 200gb,vse kar je inštalirano itn ostane nespremenjeno,in bo tega bootalo normalno tako k zdaj.D: pa si nastavim preostalih 300gb. Če sm prav razumel.


To stori program sam avtomatsko..po principu % razdeljenosti diska...ALi lahko to sam določiš.
Go with the flow.

OmegaBlue ::

Sam ali avtomatsko.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Valvoline ::

Torej z acronis se da mojo particijo C: z xp-jem gor povečat iz 60gb recimo na 200gb,vse kar je inštalirano itn ostane nespremenjeno,in bo tega bootalo normalno tako k zdaj.D: pa si nastavim preostalih 300gb. Če sm prav razumel.


To stori program sam avtomatsko..po principu % razdeljenosti diska...ALi lahko to sam določiš.

Tega pa res morm sprobat. :)
Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povečanje sistemske particije WIN7

Oddelek: Pomoč in nasveti
155759 (2909) Hanzi77
»

Kreacija nove particije v win 7 kje je ves ostali prostor na disku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5467 (425) Racunalnik
»

SW za popolno kopijo diska

Oddelek: Programska oprema
222084 (1660) opeter
»

kater program?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71305 (1090) solatko
»

XP vpr. glede izdelave particij!

Oddelek: Operacijski sistemi
112040 (1813) frajer1

Več podobnih tem