» »

Nakup routerja

Nakup routerja

black ice ::

Nameravam kupiti router za 2 računalnika, ki bosta nanj povezana s kablom v prihodnosti pa bo mogoče še kaj potekalo brezžično.

Odločam se med veleopevanim Linksys wrt54gl in Linksys wrt54g2.

Je še kaj boljšega v tem cenovnem razredu?

OmegaBlue ::

wrt54g2 je pofl, izogibaj se ga.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

5er--> ::

WHR-HP-G54

ivostra ::

Meni dela Linksys wrt54gl ODLIČNO - žično in brezžično.
Za stanovanje ali hišo je dovolj dober signal.

Tilen ::

wrt54gl
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jan01 ::

Najboljši nakup je odličen in poceni buffalo whr-g125 le 35€ pchand.si Dobesedno enakdražjemu linksyswrt54gl. Nanj seveda gre odličen tomato firmware.
Odlična izbira je tudi buffalo whr-hp-g54(ima vgrajen ojačevalec) za 52€
Večina modelov linksysa je poden, razen nekaterih, ki pa so veliko predragi za kar ponujajo

TOP ::

jan01 za navadno uporabo so večina vsi dobri ko pa rabiš brezžično je Linksys zakon in ne poden.Vi kar kupujte buffalo potle pa so uprašanja zakaj to in zakaj ono.Do sedaj sem mel Asus ruter,zelo dobro se mi je obnesel edino brezžično ima slab domet in tle je Linksys veliko bolši.

KandazaR ::

@top pa ti to iz izkušen ali malo tako počez (glede buffalov). Kar se tiče brezžičnosti se linksysov wrt54gl skrije pred buffalom whr hp 54g, ki ima vgrajen ojačevalec. Tako, da ne nekaj počez trdit. Linksys (oz bolje cisco) se mi je pa drugače še dodatno priskutil, ko dela routerje z istimi imeni z vsako verzijo pa ima vgrajen slabši hardware.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

jan01 ::

Poznam tiste asusove s slabim wirelessom(mislim, da je pri enem serijska napaka v izdelavi-en upor se odlota oz nekaj takega, sem že pozabil, pogoogolaj). SProbaj več routerjev, potem pa govori kateri je dober in kateri ne. LInksys zakon? Da bili nekoč v dobi originalnih wrt54gjev(še samostonji, ne v ciscotovi lasti), danes imajo večino crappy oz veliko predragih za kar ponujajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys ali Buffalo router?

Oddelek: Kaj kupiti
133348 (2058) Kami
»

linksys wrt54gl ali ?

Oddelek: Kaj kupiti
232181 (1610) gregor
»

Kateri brezžični router kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
407824 (5695) OmegaBlue
»

Kateri usmerjevalnik(router)?

Oddelek: Kaj kupiti
435437 (4234) KandazaR
»

Brezžični internet(kaj vse potrebujem)

Oddelek: Omrežja in internet
213340 (3080) Oblivion

Več podobnih tem