» »

msi-jeva plata-ja ali ne?

msi-jeva plata-ja ali ne?

ngc2392 ::

nabavu bom celerona 1700 (na bazi p4). ne me spluvat, zame je dovolj! matsonic plato se mi ne da ravno kupovati, asus je z 60k sit odločno predraga, na izbiro imam ravno pravšnjo (30k sit) msi-jevo plato. ali je ali ni dobra za omenjeni procesor. rad bi pa seveda malo navil zadevo, seve ne preveč. hvala.
United We Stand, Divided We Fall

MadMax ::

In katera je to MSI plata? (link?)
Mene BXMaster sluzi ze 1.5 leta b.p..
Samo glej, da ne bo VIA cipset.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

DEDA MRAZ ::

Ne ga srat s celeronom, dej vloži mal več denarja v TB, tam okoli 1333Mhz, će maš pa še več materijalnih dobrin, pa lahka nabaviš tud XP-ja!!!

OP.: TB 1333Mhz = XP 1500

M. Schumacher rules!!!!!8-O

ngc2392 ::

ej, če sem rekel, da je zame c1700 dovolj, pomeni to da je res dovolj. amd me pač še ni prepričal. ne trudi se še ti...
United We Stand, Divided We Fall

windy ::

sem imel najmanj ze 10 razlicnih MSI plat pa se nikoli nisem bil zaradi njih slabe volje, kvecjemu je kdaj bila kriva osnova (VIA ;)))
imajo tudi 3 leta garancije, tko da ni kaj ;)
tiste malo boljse imajo fenomenalni diagnostics LED, ce bi slo kdaj kaj narobe ves takoj ali je RAM ali CPU ali grafika pokvarjena etc.

Lp

Sumo ::

Hmm a ni MSI=Matsonic?

Jux ::

MSI=microstar ce se ne motim
Zakaj Celerona 1700? Ce si se odlocil v redu, vendar pri AMDju dobis novega XP1700 za isti denar, poleg tega pa lahko poisces tudi cenejso plosco dobre kvalitete (npr. ASUS za cirka 25k sit).
(sklicujem se na cene iz mlacoma).
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Jux ::

PS: ce mislis Celerona1700 navijat, se moras zavedat da to ni Northwood ki je 0.13mikronski, ampak se tastar (kako se mu ze rece) ki je 0.18mikronski.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

ngc2392 ::

ergo, nima via nabora, pač pa sis 654 (ali 645). za navijanje vem, da ni 0,13 pač pa 0,18. no, še vedno se jih je dalo navijati (zdaj jih ne bomo več :), pa tudi tega bom :) kot sem rekel...amd naj počaka. na igre nisem tako nor, da bi mi moral wolfenstein nabijati 10 na tretjo potenco fps (sem še stara garda, ki ve, kako se igra), programe in ostale zadeve pa bom povsem dobro poganjal. pa tudi kakšno obdelovanje slik in zvoka bo šlo. tako da...zaenkrat pač celeron. kdaj drugič pa...karkoli.
United We Stand, Divided We Fall

Pisk ::

Kar nabavi, je solidna stvar čeprav te prepričujejo nasprotno. Pa čipovje naj ne bo Sis ampak Intel obvezno. Ne gledat na tistih par FPS ali par sekund, ker nisi na F1 dirki za pole position.
Pa da niti ne govorim o izgubljanju živcev pri iskanju delujočih verzij driverjev za periferijo, kar je, žal, stalnica pri Viinih in Sisovih naborih.

Jux: P.S. Ti se pa moraš zavedati, da tega procesorja še nisi imel v rokah, tako da, take it easy man.........

On bo vzel to in garant mu ne bo žal.
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

govno ::

0,18 mikronsko Pentiumovo 4 jedro = Willamette
TineL Studio :: http://tinel.stjost.si
TineL Studio vici :: http://tinel-vici.stjost.si
TineL Studio wap :: http://tinel-wap.stjost.si

bond007 ::

Jst sem eno ploščo za P4 dobu na nagradni igri QDI ... pred 1 tednom.Garancija, vse še zapakirano.
Nova stane 36, teb jo prodam za 25 .
Model pa je Platinix2. Več informacij tukaj

in tukaj

Chipset je pa intelov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Pisk ::

Tale QDI pa NE podpira DDR modulov.
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

TheJack ::

Vzeti Intelov procesor s SiSovim čipsetom je malce napačno obrnjena logika.

Jaz bi brez dvoma vzel Intelov čipset.

tha_man ::

ngc2392, čist tako za foro povej zakaj kupuješ Intelov procesor, oz. kaj te moti pri AMD-ju? Stabilnost sigurno ni razlog, ker kupuješ SiSov chipset, cena prav tako ne, ker je tale Celeron dražji kot XP1600 (slednji je poleg tega neprimerno boljši). Mogoče gretje?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

1309976 ::


bond007:je plata še naprodaj?

bond007 ::

še

-MiS- ::

Ko ste ze bili, malce zgoraj pri MSI-jevih ploscah povema vam da ima odlicne plosce, sam uporabljam KT3 Ultra - Aru verzijo za AMD procesorje in kar se diagnostike tice, je ena izmed boljsih, poleg vseh dobrot pa je na njej se 8-O digitalna zvocna kartica 5.1, z dig. izhodom,...:D

skratka nakup priporocam;)

-MiS- ::

ja pa to sm se pozabu na plosci je vsega skupaj kar 8 USB vhodov, od tega 4-je 2.0 verzije, ter tudi novi opevani Bluetooth:D

Pa se cena: cca 45.000 sit (ugodno glede na to kaj plosca nudi):D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali ASUS A7V8X-X podpira SocketA Palomino?

Oddelek: Strojna oprema
7894 (894) dejansan
»

Hladilnik za Hammerja

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
161882 (1882) tha_man
»

0,13mikronski Celeron zunaj!

Oddelek: Novice / Procesorji
231693 (1693) rc-car
»

Katero P4 RIMM Plato za WinXP?

Oddelek: Kaj kupiti
11968 (809) Pisk
»

Za vse Intelaše

Oddelek: Novice / Procesorji
61878 (1878) njok

Več podobnih tem