» »

Katere winse?

Katere winse?

obadek ::

Eno vprašanje. Imam comp core2duo e6300, 3gb rama, radeon x1950pro....

Sedej me pa zanima kere windows vista mi priporočate. Naj naložim 32bit ali 64bit različico, na katerih bo sistem hitreje deloval in boljše?

Mr.G. ::

Pozdravljen,

Sam imam na Hp 8710w nameščene vista business 64 bit.
Dobil sem jih že zraven in moram reči, da računalnik dela perfektno.
Ti priporočam !

Lp,

pravnik ::

A se lahko še jaz pridružim. Imam namen kupiti notebook s 4Gb rama. A je res, da moram imeti 64 bitno Visto (ali je pač zadosti 32)? Hvala!

jamiroq ::

moras? ne. lahko uporabljas tudi qnx ali plan9 from bell labs ali kar te pac rajca. je pa bilo na forumu ze preveckrat napisano, da 64-bitno razlicico uporabis, ce bi rad imel na voljo vse 4gb (ali vec) rama, 32-bitno pa ce ti je vseeno za tistega pol gigabajta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

Mr.G. ::

...kar pa ne pomeni, da ti drugi programi ne bodo delovali hitreje ali pa sploh ne.
Tistega pol GB rama je res za slišat malo,ampak glede na to , da tudi programi delujejo hitreje(hitreje kot na 32-bitih) se je seamo za vprašati ali igraš igrice??!

Pri 3D modelirnikih (proengeener,solidworks,inventor,mastercam) se to pozna kot par svetlobnih let.
Govorim seveda za visto bussines.

Lp,

pravnik ::

A lahko še nekaj vprašam, a OFFICE 2007 deluje na Vista 64 BP? Hvala!

Ciklamen ::

Office 2007 MORA delati na Visti 64...

OmegaM ::

Sicer malo izven kontatksta ampak bi vprasal sledece.

Ce slucajno ve kdo, kje kupiti cim bolj ugodne windows xp?

Hvala
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Tr0n ::

Sedej me pa zanima kere windows vista mi priporočate. Naj naložim 32bit ali 64bit različico, na katerih bo sistem hitreje deloval in boljše?


Vista 64 Business ali Ultimate.

moowy123 ::

Glas za visto 32:))

bluefish ::

Tudi z moje strani.

solatko ::

Vista Ultimate 64bit

pravnik ::

Kupil notebooka z Visto 64. A mi lahko kdo pove, kako bi jo poslovenil. A lahko kdo po kmečko pove? Hvala!!!!

bluefish ::

Odvisno od različice. Če je Ultimate, potem brez problema, če pa kaj drugega pa obstaja nekako pol-legalna pot: http://www.froggie.sk/

pravnik ::

Je, je Ultimate. A mi lahko kdo pove, kako?

solatko ::

Pojdi v windows update in vzemi slovenian language pack - na izbiro imaš 35 jezikov.

pravnik ::

Odvisno od različice. Če je Ultimate, potem brez problema, če pa kaj drugega pa obstaja nekako pol-legalna pot: http://www.froggie.sk/

A mogoče kdo ve, a za tale slo MUI rabiš kako šifro, ali samo poženeš install....

bluefish ::

po tistem postopku opisanem na strani ni potrebno nič. Menda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

solatko ::

Če imaš visto ultimate iz travnika, je v nekaterih mui brisan in ne moreš dobiti drugega jezika kot je instaliran, če pa so legalni, iz windows update dobiš lahko 35 različnih jezikov. Označiš kvadratek pred jezikom in install, potem pa v nadzorni plošči poiščeš jezikovne nastavitve in poštimaš, to je vse.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win7, kako namestim Language pack ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5328831 (18074) GTX970
»

windows 7 - slo dodatek

Oddelek: Pomoč in nasveti
1020039 (4850) TitanX
»

na nemski laptop priklopiti slovensko tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
162285 (2128) fosil
»

Notebook kupljen v italiji

Oddelek: Pomoč in nasveti
342011 (1512) Gutjerez
»

Vista OEM, nekaj vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
342847 (1974) Galaxy

Več podobnih tem