» »

problem z grafično

problem z grafično

samsung113 ::

Prejle sem mel GF 7600GT zdej sem pa notri fliknu GF 9800GT in en čas je stvar normalno špilala nato pa se pojavi blue screen. Ni se dalo niti formatirat niti popravit. Zanimivo je pa to ko sem dal nazaj notri GF 7600GT je blue screen zginu in stvar dela spet normalno. Kaj bi bilo lahko narobe? Razmišljal sem če so mogoče napačni driverji sam nevem zakaj bi se potem blue screen prikazoval:|

MortalL ::

Ko sem nazadnje menjaval grafično, sem imel podobne probleme. Ugotovil sem, da je pri vstavljanju do neke napake, saj sem grafično čez čas ponovno not sal in potem je delovalo.
Predno menjaš grafično ti predlagam, da odstraniš stare driverje.

mesoreznica ::

Prejle sem mel GF 7600GT zdej sem pa notri fliknu GF 9800GT in en čas je stvar normalno špilala nato pa se pojavi blue screen. Ni se dalo niti formatirat niti popravit. Zanimivo je pa to ko sem dal nazaj notri GF 7600GT je blue screen zginu in stvar dela spet normalno. Kaj bi bilo lahko narobe? Razmišljal sem če so mogoče napačni driverji sam nevem zakaj bi se potem blue screen prikazoval:|


A si priklopil dodatno napajanje? 6 pinski priključek?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

samsung113 ::

Ja sem.. zdej sem uspel nekako in sicer z driverji 180.48 dela stvar normalno vse. Možno da bi bilo narobe kaj zaradi driverjev ker prej sem imel 180.60 in so se pojavljale napake.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blue screen

Oddelek: Programska oprema
384119 (3388) solatko
»

Windows 7 BSOD

Oddelek: Operacijski sistemi
81102 (1015) adam1900
»

Radeon 4870 - problemi z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
385355 (2418) dziht
»

problem nvidia 9800 GT 512

Oddelek: Pomoč in nasveti
241781 (1048) zachov
»

Računalnik se ne zažene več!

Oddelek: Strojna oprema
71111 (980) nsane

Več podobnih tem