» »

Naziv nove računalniške strani

Naziv nove računalniške strani

lufy ::

v kratkem se bo odprla nova stran na kateri se bo pisalo novic,modificiranje in druge drobnartije okrog računalnika

problem je le da trenutno nimamo idej kako bi se glasila stran
mogoče kake ideje?

w1: popravljen naziv

Scuba ::

misliš domeno?
Guns don't kiil people. Husbands who come home early do.

PacificBlue ::

V-i-p ::

lufy, lej... Če že pri izbiri domene nimaš ideje, daj se vprašaj koliko idej boš na strani imel in kako misliš ta pejdž furat?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

lufy ::

dečki lepo boste4 valbjeni zadržite kritike ker vam obečam da vam sapa odide!
drugače pa comp-tech je cool

kocba ::

Me zanima na kakšnem nivoju bodo novice, če so že posti neberljivi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kocba ()

Uros!no ::

A bo stran v hrvaščini ali slovenščini?

KoMar- ::

Moj predlog: www.računalniške-novice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.com

Tody ::

Marko kdo si bo pa zapomnu kok klicajev je ... :D:D

lufy ::

dobra :D! stran nekje 60% končana trenutno se dela na forumu in na voljo bodo dosti inovacije!
in ogromno novic! ter modinga,wodno hlajeneje,pomoč kako in kje delat vglavnem zelo obširno!

aja pa comp-tech.si se mi zdi zelo oke

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lufy ()

Yohan del Sud ::

tech-slo.com?

To je bilo za hec, če kdo ni opazil. Mene bolj zanima kdo bo zaupal taki strani, kjer ustanovitelj ne zna niti približno artikulirati svojih idej, kaj šele enega samega naslova teme.
www.strancar.com

lufy ::

sem rekel da se dečki strpite in preverite na lastni koži!
imam vse v glavi in na papirju!
imel sem eno ime ampak bi tudi rad slišal vašo menje! oz razmišljanje!

Good Guy ::

jah to ni dost..


realiziraj to kokr tok dobro..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

jernejk90 ::

lufy a misliš da ti bo kdo dal kakšno dobro idejo zastonj? Jaz imam dobro idejo, če te zanima mi povej pa ti pošljem trr številko!

UGODNO!

shark_nm ::

Oh ti kapitalisti!!!

lufy ::

nikoga nisem prosil za pomoč razen pri iemnu ker si nisem bil siguren mojega
zanima me vašo mnenje glede nove strani in kako gledate na to
ne pa da mi zdaj poveste ideje vaše itd...

msjr ::

Najprej začni uporabljati kakšno aplikacijo za preverjanje črkovanja in se nauči slovnico in preberi kakšno knjigo o lepi uporabi Slovenščine. S tako slovnico in tako očitnimi napakami pri črkovanju, kot jih imaš v tvojih sporočilih na forumu ne boš prišel nikamor.

R33D3M33R ::

Ne vem zakaj je treba vse take teme popljuvati še preden se sploh kaj vidi. Pustite avtorja na miru, dokler ne kaj pokaže, potem pa pljuvajte, če je zanič ... ;(
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

lufy ::

se strinjam! zelo mi je všeč kaj sem dosegel dozdaj!!!
prvič delamo stran in nam tudi izkušeni ljudje pomagajo!!! zelo nam je zanimivo
poslal bom danes kasneje kako sliko:D
potem pa prosim na pohvale oz kritiko kaj bi lahko mogoče še dodal oz spremenil!
drugače pa najlepša hvala dozdaj!

lufy ::

 stran

stran


to je nekako to za prvo stran ampak se še spremeni!
kaj menite?

bluefish ::

Škoda, ker je nisi objavil pred desetmi leti, ker bi bila takrat vrhunec oblikovanja. Sedaj pa je le še ne naključen zmazek, ki še pet minut salve ne bo doživel.
Seveda zanemarimo očitno kopiranje Slo-Techa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

tomaz- ::

glej glej, mali, rahlo nedonošen bratec Slo-tech-a

seveda boste cel kup slovničnih napak še popravili, a ne..

Pa zamenjat je treba malo vrstice na levi strani, vsaj preshuflat, da ne bo celo vrstni red isti..

No, sej, če se potrudite, bo še kaj..

Goldee ::

www.sitenamegoeshere.si

;)

aja drugače pa bedna kopija slo-techa. Sorry, pač moje mnenje. You asked for it.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

lufy ::

mah nevem zakaj ste tak skeptični! sem rekel da treba še popravljat in preoblikovat!
ne pa da samo kritizirate! pa ni nič kopirano od slotecha razen kake besede tu pa tam!
drugače pa z slotechom nima nič veze! in smo se trudili dozdaj!
če ste tak dobri pa polno idej nevem kaj čakate?! naredite si stran pa služite!!!!

Goldee ::

Vprašal si za mnenje, dobu si ga, zdej pa težiš nazaj. A si pričakoval, da te bodo usi samo hvalili? Nauči se sprejeti kritiko. Kritika velja več, kot pohvala.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Tody ::

Lufy, veliko ljudi tukaj gor se zaveda, kako zaslužiti s spletno stranjo, veliko ljudi si jih je tudi že naredilo in veliko ljudi je tudi že odnehalo. Razen če za tabo ne stoji veliko kapitala in 24 ur prostega časa na dan, bo tvoja stran rabila veeeeeeeeeeeeeeliko časa da boš dobil za pivo, kaj šele za preživetje.

To da uporabljaš dvopičja je že preživeto, to da uporabljaš .html nakazuje da ni nobene dinamične zadeve zadaj (kar ni nujno res). Za kaj je stran optimizirana in na kakšni resuluciji se tudi ne piše več, ker je naloga ustvarjalca ustvariti tako stran, da se vidi v vseh brskalnikih kolikor se da OK.

To da si vzel že narejen template strani, pa tudi ne nakazuje na neko izvirost iz tvoje strani.

In vse to le iz enega screenshota...

lufy ::

to je res da kritika velja več! ampak z vašo pomočjo lahko naredimo vam boljšo stran! in zato se mi gre!
nehočem pa tu zdaj neki denar nakopavat ni mi je to cilj!
cilj mi je naredit tako stran da ljudje z veseljem malo poklikajo in se pogovorijo kaj se dogaja okoli nas! oz vb naših"mlinčkih"
doma!

R33D3M33R ::

Uh. Kot že omenjeno stran ni ne vem kaj. Times New Roman na sredini je grozen, meni je smešno podoben s-t - jevemu, templejtov nikoli nisem kaj prida maral, tisti tekst o optimiranju za brskalnike je pa odveč.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

jernejk90 ::

nevem zakaj mam jaz filing da je to en mulc ko mu je malo dolgcajt pa se dela da bo naredo svojo stran in hoče bit v središču pozornosti....

lufy ::

ne! ni mi dolg čas bom si vzel čas in spremenil vse skup! the rasmus jaz se trudim da bo stran čim boljša zato pa rabim vašo pomoč!

jernejk90 ::

vredu, torej se opravičujem za prejšni post in težko pričakujem odprtje strani:)

lufy ::

nisem rekel da je mus ampak sem star 15 let prvič v življenju delam stran in mislim da za prvič ni slabo je pa tudi res da ni nevem kaj!
1.domene mi nitreba plačat
2.imam dogovorjeno reklamacije z razno raznimi podjetji!

skratka zastonj!
zakaj potem se nebi malo potrudil in naredil dobro stran!?
bom se potrudil in poslušal na vas! če bo potrebno se stran spremeni totalka samo da bo vsem zadoščalo!
FUNN! je meni na 1. mestu!

mare_ ::

...ampak še vedno je samo template z neta. :/

lufy ::

ja je template ampak template orginal je često druga kot pa to kera je slika edino kaj je enako stalo je barva! drugače je pa vse premetano in spremenjeno,zmanjšano dodano zbrisano!

Poldi112 ::

A bodo avatarji?

Drugače se pa vprašaj, kaj bo na tvoji strani, pa ni na slo-tech? Ker ciljna skupina je predvidevam da ista in meni zadostuje en forum.

Glede enega bučmana ki se sprašuje, kdo bo dal idejo zastonj - veliko ljudi. Večina svojih ne uresniči, jim je pa vseeno v interesu da jo kdo drug, da imajo potem oni svojo idejo realizirano brez dela. Tako, na splošno, zakaj je neumno skrivati ideje, če ni res nekaj kar bo tvoja huda prednost.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

lufy ::

+ na moji strani bo najmanj 2x več novic kak na slo-techu in več inovacij ter pomoči!

Tody ::

inovacij? Inovacij česa? :D

Ciklamen ::

Raje se preusmeri v kak Blog ali temu podobno temo, z forumom boš bore malo uspel ( in ja, vem iz svojih lastnih izkušenj.. )

overlord_tm ::

Drugače ... napiše se Komentar, ne Comentar :)

Drugče pa ... tud moje sanje pri ene 13-14 letih so bile naredit svoj slo-tech - epic fail :)

PS: Hmmm, če hočeš stvar ki je slo tech nima pa jo boš ti lahko imel. Naredi da bo forum lomil take doooooolge besede brez presledkov :)

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Hudo napačen pristop do ljudi, ki jih prosiš za nasvete in celo kritike, nakar jih še žališ.

Pravila

Lufy: opomin pred nazivom.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igračarski portal hop.si [Gaming.si] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14425103 (13253) Vazelin
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214334 (11297) Tody
»

mnenje o spletni strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
534804 (3242) lufy
»

Pokomentirajte nov portal Kafe.si

Oddelek: Izdelava spletišč
463014 (1532) Pakc

Dost mam! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
935606 (3633) kuglvinkl

Več podobnih tem