» »

Credential Manager????

Credential Manager????

antitalent_ ::

Pozdravljeni!
Imam inptaliran Credential Manager, ki sem ga dobila na CD-jih od računalnika. Vendar me včasih, ko vklopim rač. (z geslom), opozori z naslednjim opozorilom:
Varnost sistema Windows.
The system could not access the Credential Manager server.
If the problem persists, please contact your system administrator.

To je to.
In ko se vpišem na katerokoli stran (npr. v mejl), me sprašuje, če želim, da si Cred.Manager zapomni credentials (za to stran).

Kaj naj bi to pomenilo?
Najlepša hvala za odgovore.

LP

ender ::

HP Credential Manager je password manager - omogoča, da si zapomne vsa gesla, ki jih uporabljaš, in jih potem samodejno izpolnjuje v programih in spletnih straneh. Zato te tudi povsod, kjer je kakšno polje za vnos gesla vpraša, če naj si ga zapomne. Odvisno od verzije, lahko za posamezen program/stran spraševanje izklopiš v samem oknu, kjer te vpraša ali naj si geslo zapomne, ali pa tako, da klikneš na njegov meni v naslovni vrstici okna (levo od gumba za minimiranje), in tam izklopiš. Lahko pa to izklopiš za vse programe nekje v nastavitvah (desno klikni na ščit v sistemskem pladnju - levo od ure v opravilni vrstici).

Če na prenosniku nimaš čitalca prstnih odtisov, in ne uporabljaš shranjevanja gesel, lahko Credential Manager brez težav odstraniš.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bizarni Skype login problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5814 (506) MrStein
»

Outlook 365 stalno sprašuje za IMAP geslo

Oddelek: Omrežja in internet
487025 (5730) tony1
»

arhiviranje - inkrementalno kopiranje

Oddelek: Programska oprema
223099 (2056) Nikonja
»

Credential manager

Oddelek: Operacijski sistemi
81152 (829) AC_DC
»

problem

Oddelek: Strojna oprema
9951 (861) honda16

Več podobnih tem