» »

zvočniki 5.1 na prenosnik

zvočniki 5.1 na prenosnik

iNooby ::

LP
Mene pa zanima kako bi se dalo priklopit zvočnike s sistemom 5.1 na prenosnik. Finta je v tem da seveda zvočna kartica ne podpira sistema 5.1, oziroma sploh nimam dovolj prostih mest za priključitev zvočnikov. zvočna ima samo en izhod(za avdio napravo), zvočniki pa imajo tri vhode : subwoofer,spredji zvočniki pa zadnji. Bi lahko kakorkoli priklopil zvočnike na prenosnika, da bi špilalo vseh 6 komadov?
Haters gonna hate...

djordjevic ::

Dobi se poseben adapter od logitecha. Na eni strani priključiš tri priključke od zvočnikov, na drugi strani pa kabel z dvema bananama na eni strani in avdio priključkom na drugi, zgleda pa takole:

Doma imam enega, ki ga ne potrebujem več, sem ga pa nabavil iz povsem enakega razloga. Če te zanima, piši na zs.
No grave is deep enough to keep us in chains.

neo ::

najboljša rešitev je Audigy PCMCIA zvočna, to ti reši problem:)
Neo's

ReBi ::

ali pa usb zvočna kartica.

iNooby ::

heh no thanks :) se mi niti nebi splačalo
Haters gonna hate...

ReBi ::

klemenSLO ::

probi z razdelilniki:
iz enega vhoda dobiš 2 potem pa še enega od teg dveg razdeliš in dobiš 3 vhode. V te 3 vtakneš banance. In more špilat na vseh zvočnikih.
Js sm doma uporablju samo 2 vhoda , da sem imelpoleg L/R še bas in sredino....
2 razdelilnika sta pomoje skupaj 3 eure.....

Zgodovina sprememb…

Heksan ::

Bom napisal kar pod to temo da ne bom za bz odpiral nove. Imam točno to zvočno kot je tam link. Driverjev ne morem inštalirati s CD-ja ker mi napišem "does not match with your motherboard." Tako da sem inštaliral driverje z neta. Ko sem pri sosedu inštaliral s CD-ja on potem lahko vklopi program za zvočno in omogoči vse tri izhode. Pri mojih driverjih tega ni, lahko samo kliknem "6 speakers". Vendar mi rumena - Sub/cent ne dela. Mogoče kdo ve, kako bi lahko odprl še tisti izhod?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvoka ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
412115 (1164) Han
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353452 (2982) connel
»

Vezava zvočnikov 5.1 na Samsung TV

Oddelek: Zvok in slika
186066 (5257) s-adi
»

Povezava 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
365906 (4960) Medo
»

Težave s konfiguracijo sistema 5.1

Oddelek: Zvok in slika
71778 (1630) settler

Več podobnih tem