» »

Asus M2N-VM DVI matična plošča in Grafična kartica Nvidia GeForce 9800 GT

Asus M2N-VM DVI matična plošča in Grafična kartica Nvidia GeForce 9800 GT

Kristjan15 ::

Pozdravljeni.
Nameravam kupiti grafično kartico GeForce 9800 gt in me zanima če bo vse delovalo kot je treba na zgoraj omenjeni matični plošči, ker sem bral na forumih, da je za take grafične kot so gf 9800gt, 9800gtx, gtx260, gtx 280.. potrebno imeti matično, ki podpira SLI tehnologijo. Ne nameravam imeti dveh grafičnih kartic, le to bi rad da bi vse delovalo kot je treba.

Prosim za vaša mnenja in izkušnje.

LP

mesoreznica ::

To je bedarija. Če imaš samo eno grafo ne rabi plata imet SLI podpore. Je lahko tudi Crossfire. Jaz imam Crossfire plato pa sem imel gor 8800GT, ki je praktično identična 9800GT. Malo nesmiselno je kupovat 9800GT razen če jo dobiš za ene 120€. Vzami raje HD4850, ki stane enako in je hitrejši.

Katerakoli grafa na tržišču, ki ima PCI-e vodilo bo normalno delovala na tvoji plati. Poleg tega tvoja plata nima dveh PCI-e slotov tako da nima ne SLI ne Crossfire. V čem je problem?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Kristjan15 ::

Problem je v tem, da sem na youtube gledal video, kako je nekomu vsakih 5 min freeznila slika, imel je 9800 gt in plato z samo eno pci-e režo. Ko pa je kupil plato z dvema pci-e režama, je delovalo :D
To sem prebral tudi na enem forumu, da naj novejše grafične nebi delovale na starejših platah.
LP

Zgodovina sprememb…

mesoreznica ::

Problem je v tem, da sem na youtube gledal video, kako je nekomu vsakih 5 min freeznila slika, imel je 9800 gt in plato z samo eno pci-e režo. Ko pa je kupil plato z dvema pci-e režama, je delovalo :D
To sem prebral tudi na enem forumu, da naj novejše grafične nebi delovale na starejših platah.
LP


Mah kr neki. Bo delovalo nič bat. Kvečjemu take težave izhajajo iz okvare matične, ne pa zato ker bi morala bit SLI ali Crossfire. To je bedarija.

Za informacije se drži resnih strani in njihovih forumov. Ne pa enih levih forumov še najmanj pa tistih youtobe filmčkov.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Kristjan15 ::

Hvala ti za pomoč, mesoreznica.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GA-X58A-UD5 (kateri 12 GB kit, katero silent hlajenje in grafično)

Oddelek: Kaj kupiti
91352 (1124) psyke
»

Katero nvidia 9800? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545103 (4082) tilinho20
»

Prilagodljive Grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
231424 (1079) mesoreznica
»

Trije monitorji na en računalnik

Oddelek: Strojna oprema
5835 (835) Senitel
»

Plata za core 2 duo???..asus

Oddelek: Navijanje
412493 (1405) ShARk63

Več podobnih tem