» »

Fujitsu siemens AMILO Si 2636 gonilniki?

Fujitsu siemens AMILO Si 2636 gonilniki?

Damc ::

Imam ta notebook, na njem je naložena windows vista, CD-ja z gonilniki pa nimam in me zanima ali ima kdo ta prenosnik in če ima mogoče gonilnike za windows xp, ker bi imel raje xp-je kot visto.
  • spremenil: Damc ()

Jernej88_ ::

Jaz imam čist ist notebook. Najprej ti priporočam da si narediš Recovery disk (piše v navodilih kako se to naredi).

Zheegec ::

Poglej katere naprave so v računalniku (device manager) in ročni išči gonilnike. Čeprav na novi prenosnik ne bi dajal WinXP, ampak če si mazohist...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jernej88_ ::

Jaz sem dal Win XP gor in imam problem samo z Legacy Audio Drivers (zvok) - niso še testirani gonilniki.

tattoo ::

O tem sem veliko prebrskal, ker sem sam želel naložit xp-je na mojega xa 2528. Če ni uradne podpore boš pa vse driverje najdo na raznih forumih. Veliko o tem ti piše na forumu od uradne strani (http://www.fujitsu-siemens.com/), kjer uporabniki izmenjavajo izkušnje, driverje itd.. Veliko stvari se najde tudi na raznih nemških forumih - opazil sem veliko podporo. Prvo ti priporočam, da dobro pregledaš forum na uradni strani potem pa uporabi še google. Zagotovo jih boš najdel. Za visto pa najdeš vse driverje na uradni spletni strani, tukaj: http://support.fujitsu-siemens.com/com/... .

echoman ::

off: vidim, da ste ljubitelji FSC-ja :) seveda imam tudi sam takega laptopa, vendar je že kar star, venar dober, glede na ceno in odličnost uporabe. Zanima me, kater linux mi priporočate dati na ta laptop?

sry za off.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne najdem drajverjev.

Oddelek: Pomoč in nasveti
131109 (926) Leon123
»

Windows 7 Beta - test, vprašanje

Oddelek: Operacijski sistemi
191801 (1188) mtosev
»

Kako vklopiti Wireless na prenosniku FS Amalo PRO 3505

Oddelek: Pomoč in nasveti
63009 (2767) mlinarjan
»

Bios mi ne najde diska!! (na prenosniku)

Oddelek: Pomoč in nasveti
222594 (2281) skurjenc
»

Formatiranje prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
233914 (3412) Leks

Več podobnih tem