» »

Sof2-Multiplayer

Sof2-Multiplayer

Dj-Prah ::

Tale Soldier of Fortune II je najboljsa igra,ki sem jih kadarkoli igral.Zdej naterovam Multiplayer demo sam bom kupil original.Zanima ma,kako bi napisal svoje ime v sofu,vsako crko drugacne barve.Nardim si server pa mi gor pletijo ljudje k majo barvasto ime(vsaka crka drugacne barve).Kako bi to naredil?Men se barvasto ime zlo dopade,sam nikakor mi ne uspe barvaso napisat svojga imena.[:\]

Prosim povejte mi kako bi to napisal?

LP8-)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl
  • spremenilo: Dj-Prah ()

zizi ::

ne vem kako se naredi tocno men se zdi da rabis posebno scripto za tako ime neki znaki pred besedo al neki takega drugac pa SOF II RULES!!!!
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

zizi ::

BTW!!!!


Glih kar sem ugotovi lkako pises barvno u SOF2!!!!


ko si pripravljen na pisanje pritisnes

shift+6+ene stevilke(drugacne barve)=barvno ime :)
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Dj-Prah ::

Ce stisnem shift+6 mi namece &&&&&&&&&&&&&&&& namesto imena.Kako pa mislis shift+6+ene stevilke?(drugacne barve):O
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dj-Prah ()

zizi ::

mene je tut zabaval na zacetku...

glede tistih stevilk je pa vsaka druga barva...

ne moram ti cist razlozit:

pac

shift+6(kar tokoj zraven pa ena stevilka nad crkami)pa bos bodil razlicne bave...


BTW kako ti je ime na SOF-u?



LP
ZIZI
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Dj-Prah ::

Dj-Prah kaj pa teb?
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

matter ::

Kak je ime serverja ki ga nardiš ?
Jest nicke menjam od Tovpajpaj pa Pehta pa sanGoku pa svon3toc al pa samo svon pa svonica sm biu učer. Enkrat sm vidu enga k je meu nick KEkc sam je šu kuj dol. Igram pa na UK pa GER serverjih uglavnem.

zizi ::

Ime mi je ZIZI ponavadi me pa najdes na =KpA= T1 Phat Server



lp

ZIZI
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Dj-Prah ::

Vredu zizi.Ohrani ta nick ok?Da te bum lahko nasel na sof2 ok?

Ajd8-)
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

zizi ::

kul sam me b=os bol tezko ker mama razlike prblizen 6 ur v najinih casih ;(...ZDA
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

jRk0 ::

zizi:meni nikak ne uspe barv naret. ker shift+6=&, te pa samo &&&&&&&&&& napise kar takoj.
You fuck up once, you loose two teeth.

Dj-Prah ::

Pobje sem pogruntu:
Stisni ALT GR+3,spust te dve pa stisni eno od 1-9(vsaka stevilka je drugacne barve)Pol pa sam pis ime.8-)
-1 je rdeca
-3 je rumena
-itd...
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

R0K ::

Dj-prah . tebe sem pa že vidu ene parkarat...

Si igral kaj Infiltration aneda?

Jest sem drgač Nato Soldier [SLO] ... mam pa skoz ta nick... igram pa zadnje cajte pol cel dan :>

... najraj pa tejkam briefcase alpa TDM ...

zizi ::

Ne vem no men cist ok dela
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Dj-Prah ::

Pobje jest sem zmeraj na sofu.Nick ma Dj-Prah tko da ko greste gor dejte FIND FRIEND pa piste Dj-Prah ce me ni me ni,ce pa se pa tlko buljse.(pa se prklopte na tisti server na kerem sem,bumo vkup igral)8-) :\
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

pozorhudmaček ::

Glede te pisave sem že nekje zasledil. Najbolje da to povprašaš strokovnjake na EFnet-sof2servers-sicer prvotno namenjen list za skrakane serverje, ampak lahko gor tudi dobiš kakšno informacijo ali dve. Še boljše je če povprašaš kar med samo igro.

pozorhudmaček ::

Nato Soldier-Videl v demo verziji. Takrat sem bil še Unnamed Player. Mene drugače dobite predvsem na redcoat.net

jRk0 ::

Jaz sem pa ravno koncal pol dnevno seanso sofa2 na lan partyju s sosolci.

Kaj mislite da prek neta bi mi na 33,6k modemu to delalo kaj?:)
You fuck up once, you loose two teeth.

zizi ::

Ej hudmacek men se zdu ta sem te ze parkrat vidu...
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565601 (4366) ferjan
»

Visok ping

Oddelek: Igre
121377 (1082) siegmund
»

Katera multiplayer igra bi delovala preg dial-upa?

Oddelek: Igre
181691 (1388) Simko
»

3d streljačina - predlogi?

Oddelek: Igre
372440 (1950) Thanatos
»

SOF2 in GTA3 cheats

Oddelek: Igre
253699 (3014) Dj-Prah

Več podobnih tem