» »

Napovedana ukinitev oddaje resnična resničnost

Napovedana ukinitev oddaje resnična resničnost

stabilo88 ::

Škoda, eno od (po mojem mnenju) boljših oddaj na rtvslo gre v franže...

Kaj si mislim o vsem skupaj?
* Seveda ni bila vedno idelana vendar je bila oddaja dobra in edina s tega področja v slo prostoru.

* Denar je le izgovor za ukinitev, premajhna gledanost tudi (verjetno jo večina gleda preko interneta, upam da to ni ušlo merilcem gledanosti).

* Nacionalna televizija naj skrbi za celostno in lastno produkcijo vsebin in se naj ne osredotoča le na oddaje za najširšo populacijo.

* To je le ena od potez s katerimi televizija izgublja stik z mlajšimi oz. progresivno publiko.


Resnični resničnosti bo očitno sledila trpka in bolj klavrna resničnost v obliki kakšnega instant mašila tuje ali licenčne produkcije oz. ponovitve že videnega.

Svoje nestrinjanje z ukinitvijo lahko vodstvu RTVSLO sporočite tule

lep pozdrav

Luka Percic ::

Prihodnost pač ni na TV-ju.
Čeprav mi je bila odaja ok, se vseeno nisem potrudil je poiskat niti na rtvslo arhivu (kaj šele spremljat kdaj bo "original" na tv-ju).

Odaja bi pač morala bit na youtubu, vimeo-u, če hoče dosečt ciljno publiko (ter vsakič "prilepljena" v slo-tech/facebook recimo).

Računalničarji (vedno več tudi drugi) pač ne marajo čakat pred zaslonom, kdaj se bo odaja začela/končala.

Državna tv pa naj se ukine, za nekomercialne vsebine pa naj daja koncesije zasebnikom.
Bodo namesto ure topshopa pač raje predvajali hidak/prenose iz parlamenta - če bo profitabilno.
Vsaj davka se bomo znebili.
Bobovnika bomo seveda pogrešali kakšen teden ali dva, dokler ga nebo zagledali v poročilih druge televizije.

Ustvarjalci resnične resničnosti pa naj pač zapustijo drag studio ter se priključijo poceni internetni produkciji.(zeleno platno, solidna kamera, ter postprodukcija delata čudeže).
Odajo posnemite tudi v angleščini ter jo ponudite kot soliden poceni paket komercialnim tv-jem po evropi- Mogoče vas odkupi celo rtv:D! Oglasi bi morali tudi nekaj nanest.

Kaja pa naj se gre slikat:D

koyotee ::

Je blo ze v prejsnji temi o rr napisano, pa vseeno, lahko bi bli vsaj "normalni" voditelji.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Icematxyz ::

Vrjetno odločitev ni padla čez noč...

Apofis ::

Uf. Telegn**jski:) ter seveda ljube kmetije so pa itak bolj poučne...mislim, da še to bogo, edino IT oddajo na slo. tv postajah ukinejo...ma*u jim!

mtosev ::

mah.. meni je vseeno. na BBCju majo tako oddajo.

preklopite na BBC.:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mojsterleo ::

Mah BMK, itak vse informacije dobim na netu se isti trenutek, ko se pojavijo. :P

Je pa res da bodo ziher namest te oddaje dal se kak vecji pofl.

c0dehunter ::

Je blo ze v prejsnji temi o rr napisano, pa vseeno, lahko bi bli vsaj "normalni" voditelji.

To me pa res zanima kaj misliš z normalnimi voditelji? Kaj je pa z sedanjimi narobe? (ne vem, ker še nisem gledal)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

V-i-p ::

Poglej, pa ti bo vse jasno.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Rauby ::

Odaja bi pač morala bit na youtubu, vimeo-u, če hoče dosečt ciljno publiko (ter vsakič "prilepljena" v slo-tech/facebook recimo).

Jo imaš v obliki podcasta. Meni se vsakič lepo sama sname v iTunes in si jo potem ogledam, ko imam prosti čas.

c0dehunter ::

Sem si ogledal eno oddajo in ne vem kaj je tako čudnega na voditelju? Da ima dolge lase - dejte no, sej nismo OŠ :))
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

koyotee ::

ja ja, to bo to, zarad dolgih las se gre:\
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Pyr0Beast ::

Zadnje odaje so bile IMO super in lepo izpeljane, edino pri prejsnjih pa so se nekaj lovili.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Dr_M ::

Ja buhu, gremo na drevo pa nikol vec dol.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Azrael ::

Prejšnja tema na to vižo.

Pogrešal jih ne bom, zakaj sem zapisal že v prešnji temi.
Nekoč je bil Slo-tech.

roli ::

Jaz sem pa začel razmišljati, da bi naredil neke vrste virtualno oddajo o računalništvu. Kake pol urce materijala, ki se potem postavi na neko stran ala youtube. Seveda govorim tukaj o popolnoma virtualni oddaji - brez živega voditelja. Materijala bi bilo že dovolj vendar je problem predvsem čas ter druge malenkosti kot so oprema (v takem primeru bi tako ali tako rabil le nek malo boljši mikrofon). Ker narediti nekaj popolnoma virtualno je veliko težje kot vzeti kamero in zeleno ozadje.
http://www.r00li.com

Tero ::

Hmja vpršaanje če bi bilo dovolj zanimanja v Sloveniji za en geek tv :) Ker geek kultura ni tako popularna pri nas kot je npr. v USA
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slovenske zabavne oddaje

Oddelek: Sedem umetnosti
383542 (2608) pivmik
»

Resničnost 126. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
828263 (6220) Tarzan
»

Resnična resničnost, part 110 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
10410771 (6914) CaqKa
»

Bullshit od Resnične Resničnosti! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
825673 (3199) Uporabnik
»

TV CrushThisStupidPC

Oddelek: Loža
111575 (1372) ahac

Več podobnih tem