» »

izbris mape windows.old

izbris mape windows.old

ijim ::

na novo sem inštaliral visto brez fromatiranja in mi je vse datoteke od stare verzije dalo v mapo windows.old, ki ji želim izbrisat ker je ne rabim več.šlo je izbrisat vse datoteke v tej mapi samo mapo pa ne.mogoče če kdo pozna kaki ms dos ukaz, da z tem hitro opravim:) pravice za dostop mape sme že tud spreminjal.

hvala za odogovore!
lp

solatko ::

unlocker

gzibret ::

dos ukaz za izbris direktorija je rd

torej

rd windows_old
Vse je za neki dobr!

ijim ::

hvala zaenkrat bom sprobal unlockerja:)

ijim ::

ne deluje.pa še en problem mam windows boot maneger pa dve visti.nikakor pa ne gre da bi se iz cd-ja zagnal pa sme nastavo v biosu.ma kdo kako idejo?

solatko ::

Nekje si prekinil instalacijo. S kakšnim cd-jem za popravljanje zbriši celo particijo in na novo naloži.

ijim ::

če ne gre nikakor zagnat viste iz cd-ja.sem poskušal že z usb ključem xp-je gor dat pa nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ijim ()

ijim ::

ok sem na novo dol visto da d pogon.če mi lahko prosim samo kdo pove kako naj formatiram c pogon, napiše mi da nimam teh pravic čepravv sem prijavlen kot aministrator z CD pa že kot je bilo povedano ne morem.hvala

solatko ::

Vzameš trial verzijo acronis disk director suite, si narediš boot disk in izbereš disk director, pobrišeš particijo C in potem normalno instaliraš. Še prej poglej lastnosti diska, če si nisi slučajno ukinil pravice administratorja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows clean install (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
577662 (6506) BorutK-73
»

1152: error exctracting to the temporary location

Oddelek: Pomoč in nasveti
292838 (2515) JOKER
»

Kako zagnati instalirane programe v Windows.Old direktoriju?

Oddelek: Operacijski sistemi
81246 (1089) mihl
»

Hp - Windows 7 obnovitveni disk

Oddelek: Programska oprema
312819 (2542) Cold1
»

Windows 7 Service Pack 1 še letos? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6516679 (14598) noraguta

Več podobnih tem