» »

Vse o Ebay-ju

Vse o Ebay-ju

««
107 / 109
»»

roCkY ::

eBay je dejansko postal totalna katastrofa odkar ne moreš normalno iskat po lokacijah s klikom na osnovni strani. Karkoli vklopiš v "naprednih nastavitvah" in iščeš niti ne prav eksotično zadevo so mimgrede na vrhu ZDA ponudbe. Sem cca. 80% prešaltal na Amazon v zadnjem letu. Je pa dostkrat problem ker ne pošiljajo v SLO. ES podrazličica mi je včasih rešitev in tudi cenovno dokaj ugodna napram DE.

darkolord ::

Zaenkrat dela še na ebay.com, kjer lahko izbereš Europe pod Item Location

bastadu ::

Meni tudi na ebay.com ne dela, pod 'Located in' nimam na izbiro Evrope ...
Je pa nekaj zanimivo, na drugem računalniku mi na ebay.de filter za EU še vedno deluje, zgleda je ta nastavitev nekako zapisana v cookije ... Meni je brez teh filtrov ebay totalno neuporaben ...

bastadu ::

Našel rešitev, lokacijo pošiljanja (Aktualisieren Sie das Versandziel) sem moral iz SLO nastaviti nazaj na DE in sedaj EU filtri spet so vidni ...

mtosev ::

Za par dni mi zamuja paket. A naj pišem sellerju ali naj še počakam?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kixs ::

Imas sledenje paketa? Ce nimas, mu pisi, da ti jo poslje. Potem bos lahko videl kaj se dogaja s paketom.

bobicek ::

A kdo ve iz katerega skladišča bo ta izdelek poslan, če ga naročim?

8"" Cordless Chainsaw Chainsaw
https://www.ebay.com/itm/284981692968?v...

Piše sicer tole:
Located in: Neumark, Germany

Se mi zdi pa dva tedna, da bi trajal shipping iz Nemčije zelo veliko. Iz Španije Banggood za enak izdelek(a brez baterije) kaže en teden. Iz Češke podobni izdelki samo 5 dni. Iz Nemčije pa bi naj bilo dva tedna.

Potem ko pa grem na Checkout naročila mi pokaže razbit račun:
Subtotal (1 item) EUR 67.21
Shipping EUR 2.18
VAT EUR 15.27
Order total EUR 84.66

Zdaj ne vem, a za izdelke, ki so poslani iz EU se tudi napiše posebej DDV? Le ta je tudi izračunan na idelek + shipping. Al to nima veze, ker to velja tudi za pošiljke iz EU?

Če bi bilo res tu v 14 dnevih bi še vzel, če pa je iz Kitajske in traja 2 mesca, ehhhh pol pa tega to leto skor ne bi več uporabil.

Če bi BG imel z baterijo zadevo, bi takoj tam naročil. Ta žaga je mogoče malenkost boljša od vsega ostalega, ker ima mazanje olja, oz. pri ostalih je treba to ročno početi in potem to več kaplja na tla, ni tolk praktično. Seveda ni na nivoju Makite, Stihla, Millwakeeja,... Sosedu, ki ima velik tudi 4.000L vina velik vinograd letno in še velik sadovnjak(cca 200 sadik) sicer podobna varjanta za 50€ že dve leti dobro služi. Samo on mora olje mazat ročno, kar pa sam nočem.

Rias Gremory ::

Paket manjše vrednosti, ki naj bi okvirno prišel do 14.2., še ni prišel.
Prodajalec me sprašuje, če je že prišel. V tretje sem mu napisal, da še ni prišel ter da naj ponovno pošlje. Odpisal je če lahko počakam še 3-5 dni.

Vidim, da imam 30 dni od predvidenega datuma dostave, da javim da paket ni prišel. Naj še počakam do 13.3. ali naj kliknem, da še ni paketa?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jocoj ::

kixs je izjavil:

Totalno so zasrali s tem, ko so onemogočili paypal za prodajalce.


Drzi.

Meni sicer N26 deluje, tako TRR kot MasterCard.

Pred kratkim sem dobil slovenski račun, ki sem ga končno lahko registriral na ebayu (Unicredit). A tu nastopi naslednja burleska. Kljub temu, da imam 20 let star račun s 100% feedbacka in preko 300 prodanih artiklov, imam omejitev 200$ na mesec za objavo oglasov, ker nekaj časa nisem prodajal in morajo preveriti mojo zanesljivost. OK, objavim dva oglasa in ju v roku par dni prodam. A tu nastopi še tretja burleska. Kljub temu, da sem izdelka poslal s sledilno številko, jo vpisal v njihov sledilni sistem in je prodajalec zadevo dejansko že prejel, imam zadržana sredstva za 1 mesec s strani ebaya, če se prodajalec slučajno kaj premisli ali spomni kakšno neumnost. Skratka do svojega denarja ne moreš en mesec, ker ebay zavaruje svojo rit s tvojim zasluženim denarjem. Za češnjico na torto ti pa gladko TAKOJ ob prodaji izdelka odbijejo svojo provizijo (vključno na poštnino) in z vsemi davki vred, kar reci in piši znaša od oka slabih 25%.

Ebay je kočno postal res prijazna platforma za privat posameznike, ki hočejo prodati kakšno malenkost, ki jo drugje ne morejo.

KTr1sk ::

Je tole zaupanja vreden prodajalec?
https://www.ebay.de/itm/155415226726
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

bastadu ::

Kako na ebay.de vnovčiti kode za popust? Vedno mi napiše kode za ta nakup ne morem uporabiti, čeprav na idealo.de najde ta izdelek kot najcenejši z uporabo kode za popust ...

kixs ::

KTr1sk je izjavil:

Je tole zaupanja vreden prodajalec?
https://www.ebay.de/itm/155415226726


Glede na to, da ima samo 33 feedbackov in prodanih zgolj 5 artiklov, se ne more biti zaupanja vreden prodajalec. Res pa si, kot kupec, s strani eBaya skoraj 100% zavarovan. Ce rabis, kupi. Gre pa za Poljaka.

bastadu je izjavil:

Kako na ebay.de vnovčiti kode za popust? Vedno mi napiše kode za ta nakup ne morem uporabiti, čeprav na idealo.de najde ta izdelek kot najcenejši z uporabo kode za popust ...


Tudi meni se ni uspelo uporabiti kaksne kode. Ali gledajo tvojo dejansko lokacijo in velja samo za Nemce... ali je pa koda ze potekla.

jocoj je izjavil:

kixs je izjavil:

Totalno so zasrali s tem, ko so onemogočili paypal za prodajalce.


Drzi.

Meni sicer N26 deluje, tako TRR kot MasterCard.

Pred kratkim sem dobil slovenski račun, ki sem ga končno lahko registriral na ebayu (Unicredit). A tu nastopi naslednja burleska. Kljub temu, da imam 20 let star račun s 100% feedbacka in preko 300 prodanih artiklov, imam omejitev 200$ na mesec za objavo oglasov, ker nekaj časa nisem prodajal in morajo preveriti mojo zanesljivost. OK, objavim dva oglasa in ju v roku par dni prodam. A tu nastopi še tretja burleska. Kljub temu, da sem izdelka poslal s sledilno številko, jo vpisal v njihov sledilni sistem in je prodajalec zadevo dejansko že prejel, imam zadržana sredstva za 1 mesec s strani ebaya, če se prodajalec slučajno kaj premisli ali spomni kakšno neumnost. Skratka do svojega denarja ne moreš en mesec, ker ebay zavaruje svojo rit s tvojim zasluženim denarjem. Za češnjico na torto ti pa gladko TAKOJ ob prodaji izdelka odbijejo svojo provizijo (vključno na poštnino) in z vsemi davki vred, kar reci in piši znaša od oka slabih 25%.

Ebay je kočno postal res prijazna platforma za privat posameznike, ki hočejo prodati kakšno malenkost, ki jo drugje ne morejo.


Nimas kaj. Se pac zavarujejo.

Kakor sem racunal pred kake pol leta, naj bi provizija znasala cca 14%. Je pa tudi precej odvisno od kje je tvoj kupec. Znotraj EMU se gre. Kar je izven tega, pa so visji pribitki.

Sem pa ravno prejsnji teden spet nekaj prodajal in na moje presenecenje, ni bilo prav nobene provizije??? Kako je to mozno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

mipe7272 ::

jocoj je izjavil:

kixs je izjavil:

Totalno so zasrali s tem, ko so onemogočili paypal za prodajalce.


Drzi.

Meni sicer N26 deluje, tako TRR kot MasterCard.

Pred kratkim sem dobil slovenski račun, ki sem ga končno lahko registriral na ebayu (Unicredit). A tu nastopi naslednja burleska. Kljub temu, da imam 20 let star račun s 100% feedbacka in preko 300 prodanih artiklov, imam omejitev 200$ na mesec za objavo oglasov, ker nekaj časa nisem prodajal in morajo preveriti mojo zanesljivost. OK, objavim dva oglasa in ju v roku par dni prodam. A tu nastopi še tretja burleska. Kljub temu, da sem izdelka poslal s sledilno številko, jo vpisal v njihov sledilni sistem in je prodajalec zadevo dejansko že prejel, imam zadržana sredstva za 1 mesec s strani ebaya, če se prodajalec slučajno kaj premisli ali spomni kakšno neumnost. Skratka do svojega denarja ne moreš en mesec, ker ebay zavaruje svojo rit s tvojim zasluženim denarjem. Za češnjico na torto ti pa gladko TAKOJ ob prodaji izdelka odbijejo svojo provizijo (vključno na poštnino) in z vsemi davki vred, kar reci in piši znaša od oka slabih 25%.

Ebay je kočno postal res prijazna platforma za privat posameznike, ki hočejo prodati kakšno malenkost, ki jo drugje ne morejo.

ja to je jeba...rabiš pozitivne ocene da lahko napredujes...lahko pa se zmenima da das 6pack uniona za dobro ceno gor jaz ti kupim in dobiš positive feedback od mene(morda še tukaj koga najdes da te napumpamo...problem je da mores vsak mesec zaprosit za povečanje limita ki ga oni določajo glede na tvojo prodajo in feedback.jaz recimo sem se mučil pol leta da sem do 100 prilezel.

kixs ::

Sam relativno malo prodajam - morda povprecno ene 2 kosa na mesec. Nikoli nisem prosil za povecanje limita in imam zdaj 150 oglasov na mesec oz. za 8000€ prodaje.

Nazadnje sem prodajal pred novim letom. Zdaj sem spet dal nekaj gor in prodal. Mi je pa malo sumljiva nizka provizija. Prej vem, da je bilo cca 12-15%. Zdej gledam, morda 2-3%?? Ce je to res, je odlicno :))

mipe7272 ::

Če je bil znesek manjši ni takšna provizija...mislim da pod 10eur drugače se suče okoli 15%.
ravno včeraj sem gledal jaz imam račun na uk strani in mi vse v funtih racuna, izplača pa v eur... menjalni tečaj pa je katastrofa že tam mi cuknejo spet kak procent.

kixs ::

Js sem tudi odprl racun v UK. Ko dajem oglase, grem pa direktno na DE stran. Sicer sem pred leti nekaj premescal iz GBP v EUR. Pa je zdaj nekaj mesano.

Ce das oglas na UK stran, bos dobil placano v GBP. Ce gres na .COM stran, v USD. Ce pa DE, pa v EUR. Ker ni vec nakazil na PayPal, kjer si dejansko dobil kar so placali. Ti zdaj pretvorijo v EUR in nakazejo na tvoj TRR.

Naceloma ne prodajam za manj kot 100€. Se ne splaca.

Sem sel pogledat nakazila in je se bolj zanimivo... pri kupcu iz DE je bilo provizije tocno 0€. Pri kupcu iz ZDA pa 3%.

Ni mi prav jasno... ceprav se ne bunim :lol:

mipe7272 ::

jaz se tudi nebi :D Jaz pa nemško vem samo esen drinken pa fiken hehe-tako da DE odpade za mene.Na začetku sem nekaj oglasov dajal gor na ebay.ie, tam je angleščina in euri samo se mi je zdelo da so bli vedno oglasi nekje na podnu(teško si jih nasel recimo na ebay.com in ebay.uk)pa manjka polno nekih opcij recimo pri oddaji oglasa nimaš promoted listings opcije...
Mislim pa da si lahko nekje nastaviš, da mi izplačujeno v funtih pa si potem moja banka zamneja če se ne motim:8)

kixs ::

Js tudi ne znam prakticno nic nemsko. Pac obrazec je tako isti. Oglas kot tak napisem v anglescini. Oznacim mednarodno posiljanje in je viden na vseh eBayjih. Res ne takoj na vrhu. Ampak glede na to, da je polovica mojih kupcev iz ZDA, ocitno najdejo ;)

dbdb ::

Bi rabil malo pomoči pri nakupu iz Ebay-a.
Naročil sem 2 artikla, in zdaj sem iz pošte dobil obvestilo, da je eden prišel na carino. Problem je, ker ima paket gor številko, ki pa je ni nikjer na naročilu na Ebay-u in se na sliki pošiljke se vidi, kot da je pod nalepko s podatki še ena nalepka. Kaj naj zdaj naredim, lahko jim pošljem račun iz Ebay-a ampak tam ni nikjer številke paketa, ki je napisana na paketu?

kixs ::

Si oba narocil izven EU?

Lahko je recikliral skatlo in se zato vidi spodaj se ena nalepka - nic posebnega.

Iz carinskih podatkov bi naceloma moral ugotoviti za katero narocilo gre. Sicer pa jih reci, naj paket odprejo.

barakus ::

Ali kdo ve kako je z naročanjem stvari prek ebay.uk, katere vse dajatve je potrebno plačati? Govorim za rabljen printer za 100 eur + 25 eur poštnine?

kixs ::

Ce posilja v SLO preko Global shippinga, imas obicajno ze v oglasu samem napisano.

Daj link.

Luka99 ::

SumTingWong je izjavil:

https://www.ebay.com/itm/195179260824

Mobitel: 195$
Shipping: 26$
Import charges: 57$

210€ mobitel + 50€ davek. Pa potem je še carina predvidevam, tega podatka pa ne vem.


Kako je šlo čez?

katantor ::

Zanima me glede prodaje izdelka izven EU. Izdelek je kupil nekdo izven EU. Ebay je odtegnil VAT in poleg podatkov naslova kupca, tudi posredoval IOSS številko. S pripisom da naj bo elektronsko posredovana.

Na obrazcu CN23 nisem našel nikjer polja kamor se vnese IOSS številka. Je treba pri pošiljanju na pošti to posebej povedati, da to uslužbenka ročno vnese v sistem?. Pisati na kuverto IOSS številko verjetno nima smisla, ker more biti elektronsko posredovana?
Ima kdo izkušnje?

hvala za infromacijo

Ales ::

katantor je izjavil:

Zanima me glede prodaje izdelka izven EU. Izdelek je kupil nekdo izven EU. Ebay je odtegnil VAT in poleg podatkov naslova kupca, tudi posredoval IOSS številko. S pripisom da naj bo elektronsko posredovana.

Na obrazcu CN23 nisem našel nikjer polja kamor se vnese IOSS številka. Je treba pri pošiljanju na pošti to posebej povedati, da to uslužbenka ročno vnese v sistem?. Pisati na kuverto IOSS številko verjetno nima smisla, ker more biti elektronsko posredovana?
Ima kdo izkušnje?

hvala za infromacijo

Tole je čudno. Razumel bi, če bi bil prodajalec zunaj EU, kupec pa v EU. Tako pa nima smisla.

DDV pri uvozu namreč plačajo kupci v EU, kupci zunaj EU ga pri izvozu iz EU seveda ne plačujejo. Plačajo svoje uvozne dajatve, s čimer pa IOSS nima veze.

Kupci zunaj EU nimajo za kaj imeti IOSS številke, niti jim eBay nima kaj dodajati DDV k nakupu.

katantor ::

Mogoče nisi razumel:

Pošiljanje iz Slovenije v UK, manjše blagovno pismo. Ebay posreduje pri podatkih kupca tudi svojo IOSS številko, ker je od kupca pri prodaji odtegnil že DDV. IOSS številka pa mora biti elektronsko posredovana s strani pošte oz poštnega posrednika. Vsekakor pisanje IOSS številke na paket ni dovolj, ker mora biti IOSS številka elektronsko vnešena.


Ima kdo izkušnje z pošto slovenije, obstaja kakšen dodaten obrazec, je dovolj da na pošti poveš da je posrednik pri prodaji EBAY že odtegnil DDV in naj vnesejo elektronsko IOSS številko od Ebay-a?
Imam v bližini le lokalno majhno pošto, niso glih pri stvari, zato vnaprej sprašujem za kakšno izkušnjo.

Ales ::

V tvojem primeru kupec iz Velike Britanije ne plačuje evropskega DDV in tudi IOSS nima za kaj imeti.

Če bi bil kupec iz Slovenije, prodajalec pa iz Velike Britanije, bi eBay kupcu k ceni dodal DDV, od prodajalca pa bi se pričakovalo, da bo posredoval IOSS. Obratno pa tega ni.

katantor ::

Kupec je plačal UK DDV 20% od zneska in poštnine.

Razumem. Da v smeri pošiljanja v EU je IOSS.

Sem malo več prebral na ebay-u glede DDV in pošiljanju EU v UK in UK v EU in imaš prav. Ebay zaračuna UK DDV v mojem primeru. Ni ioss-a.

hvala za dokončno razjasnitev.

lolipop2 ::

A dela "combined shipping" na ebay.com za prodajalca iz Evrope? Če mi nekdo kupi dva izdelka, se da potem preden jih plača, združit v eno? Je kdo delal to že?

lolipop2 ::

Še eno vprašanje:

dobil sem offer 70$ za nek izdelek, ki sem ga prodajal za 60$. Kupec je registriran 2021, ampak ima 0 reviewjev. Malo me je tudi zmotilo, ko je v offerju napisal "hope all is well". Tak ponavadi tisti nigerijci al pa indijci pišejo v spam mailih.
Kaj mislite? Bi ga še prej kontaktiral na mail pa zdebatiral?

lolipop2 ::

Zdajle nekaj komuniciram z njim in je spet v ločenem mailu napisal: Hope you are doing well!

Tole mi smrdi...

bastadu ::

Že če ti ponudi več kot imaš ceno v oglasu, beži stran ...

lolipop2 ::

mhm... saj je tudi nehal komunicirati sedaj LOL. Prej pa sladek kot med

lolipop2 ::

Hmm... zadnje čase je pa porast bidderjev z 0 reviewi. Ki potem ne plačajo. Načeloma me ne motijo, samo tečno je, ko moram potem 4 dni čakati, da lahko artikel spet dam v prodajo. Je kak način, da se tega izognem?

kixs ::

lolipop2 je izjavil:

Hmm... zadnje čase je pa porast bidderjev z 0 reviewi. Ki potem ne plačajo. Načeloma me ne motijo, samo tečno je, ko moram potem 4 dni čakati, da lahko artikel spet dam v prodajo. Je kak način, da se tega izognem?


Uporabi Buyer management:
https://signin.ebay.com/ws/eBayISAPI.dl...

mat xxl ::

Je sedaj kak pameten način, da onemogočiš, ko iščeš kak artikel prikaz ameriških, pa kitajskih, ker včasih, kaj kupujem in me niti pod razno ne zanimajo rezultati izven EU, ali pa uvoz izdelkov, ja in sedaj, ne vem, včasih je bilo polno EU izdelkov, pa kaki USA sedaj so pa skoraj vsi USA, pa komaj, kak iz EU.

Torej, kako blokirati 3 države v Ebayu .

evian ::

Izdelek poišči preko ebay.com - tu je v stolpcu levo možen izbor "Item location", kjer označiš "Europe".

dela ::

Za ebay.de, .fr itd. pa je meni kar dober workaround, da iščeš odlogiran in v "incognito mode" in si nastaviš lokacijo na Avstrijo (z veljavno avstrijsko poštno številko, npr. 1010), potem dobiš na voljo EU filter za izdelke in dobiš kar dobre rezultate, ker večina Evropejcev, ki pošilja v Avstrijo, pošilja tudi v Slovenijo (razen mogoče Avstrijcev samih pogosto in včasih Nemcev). Bookmarkaš si oglase, restartaš browser, potem ti lokacijo samo prestavi na Slovenijo in prav izračuna poštnino oz. te obvesti, če slučajno kdo ne pošilja v Slovenijo (takih je po mojih izkušnjah tipično nekje okol 15 % od prvotnih zadetkov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dela ()

DejchSLO ::

Mi lahk kdo svetuje kako na ebayu prodajam v tujino? recimo na ebay.co.uk pol mi pa teži z nekimi lokalnimi dostavljalci. sicer so za izven uk sam jaz bi rad nekako sporočil, da je ta izdelek pri meni v Sloveniji in da ga prodajam tudi v tujino. ful mi ni jasn ta ebay sploh kej preveč

npr. to sm postal https://www.ebay.co.uk/itm/305251643123 ampak je čista zmešnjava. rad bi poslal po vsej EU, ter nekako navedel koliko košta za posamezno državo poštnina. al bi mi bol priporočal ebay.de (tm sm probavu pa mi slike noče naložit). fora je da to že pol leta in še par zadev prodajam pa jih kle v slo nikakor ne morm prodat, a škoda mi je da mi to v kleti stoji in da se prah nabira.

Machete ::

Ne morem se poglabljati, ampak svetujem ti, da daš free poštnino in si jo pač prištej h končni ceni. Najlažje in potencialno še vabljivo za kupce.
Drugih kakih posebnih težav jaz nimam in normalno prodajam šaro v tujino.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

kixs ::

Namesto ebay UK, raje uporabi IE ali DE, bos imel vse v evrih. Sicer ti bo eBay pretvarjal iz GBP v EUR in bos na izgubi.

Glede postnine lahko uporabis free, je najlazje. Sicer pa imas tabele in lahko za vsako regijo dolocis visino. Moras pa oznaciti, da posiljas izven UK (ali IE ali DE).

DejchSLO ::

Ja sej to mene matra, ta izdelek k sm ga dol me tretira kokr da živim v UK. To pol nima veze, pač dam free dostavo pa sam pridm do cene pošiljke? Kak pa npr zveš kok bi stala poštnina?

DejchSLO ::

Plus od tega, če dam free in oseba kupi kaj mu potem moram msg poslat, da nisem iz UK in da bo treba dodatno plačat poštnino?

jocoj ::

Tale oglas daj raje stran. Samo v UK in diski so sigurno težki, kar posledično pomeni, da bo draga poštnina. Raje daj na FB marketplace ali pa na kakšne avto oldtimer forume poglej in napiši tam, da prodajaš.

DejchSLO ::

Na marketplace in bolhi sem prodajal za reno 5ko 3 dele, ki so mi ostal, vsaj 8 mesecev in niti en msg ali klic. Zato sem želel na ebayu dat oglase k bo več folka, sam nism mislu, da je tko malce zakomplicirano. Neki sm razmišljal, da bi mogoče kere strani za prodajo tko kot bolha našel iz hrvaške, bosne in srbije, sam tam bo pa tud poštnina vsaj 10€ a ne? No sej tud nobene take strani za dotične države ne najdem.

jocoj ::

Hrvaška Njuškalo
https://www.njuskalo.hr/
Bosna Olx
https://olx.ba/
Srbija Kupindo
https://www.kupindo.com/

Poštnina (glej težo in mere)

https://www.eurosender.com
https://packagesender.com

DejchSLO ::

Super, hvala! Sam še to bi vprašal, za hrvaško, ki je sedaj EU carinjenja ni, recimo za bosno in srbijo pa je, sam nad kerim zneskom to preverjajo, mogoče veš?

Machete ::

Carina itak ni tvoj problem, ampak tole, če računaš od oka 20 eur poštine čez kontinent eu gor ali dol, daš ceno 40 eur skupaj, dobiš ven 20+- nekaj feejev in boš dobil celih 10-15 eur. Pusti na bolhi ali marketplacu, pa znižaj ceno na minimum, ker, kot vidiš, je tole ancient in če dobiš za pico si lahko vesel.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

DejchSLO ::

Ja se tud sam odločam, da pač dam neki pa da gre, bolš kokr da se mi doma prah nabira.

tikitoki ::

Kaksne imate izkusnje s prodajalci brez ocen? Nasel sem nekaj, kar me zanima. Cena je ugodna, mogoce zelo ugodna oz. 60% nizja od najnizje, ze tako ugodne, cene novega izdelka. Oz. dalec najboljsa ponudba. Skoraj predobra ponudba oz. na meji.

Kako se vam je obnesela ebay zascita kupca? (zaenrkat nisem imel problemov, sam tudi ne kupujem drazjih stvari od prodajalcev brez pozitivnih predhodnih ocen)
««
107 / 109
»»