» »

vohunjske strelske igre

vohunjske strelske igre

aron ::

Živjo!
Zanima me katero igro si naj kupim, ki ima vse kar bom naštel no vsaj najbolj podobno

: Rad imam igre ki so vohunjske (da moreš delati akcije in nato koga ubiti) stem da je s tabo skoraj skozi ene 3ljudji pa ne preveč tako kot igra F.E.A.R. in te ker ko sm igral to igro sm mislil da me bo kap ruklna ampak pustimo zdaj to vglavnem take igre, ki moreš koga najti in ga nato ubiti seveda tako da ga naskrivaj počš in da ima tudi on kaj vojske drugače dam pa en primer podebne tej igri ali je ta vztrezna nevem prosim povejte mi ker nepoznam dosti iger,... :http://www.mimovrste.com/artikel/261002...


HVALA ZA ODGOVORE!!!
  • zaklenil: Tilen ()

Saladin ::

Hitman serija.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

PaX_MaN ::

Splinter Cell serial.

Idejnik.SI ::

No one lives forever serija. Sicer že malce starejša, but still. I enjoyed it very much.


Idejnik.SI

------------------------------------
Idejnik.SI - Spletni zaposlitveni portal
www.idejnik.si

Berserker ::

Kaj pa deusuex al kak se ži reče. Sicer je ta igra z zgornjega linka kaj malo vohunščina, povečini se sam streljaš.

aron ::

hvala za vse lives forever mi ni kaj preveč desusex pa je malo preveč otročja se mi zdi sem gledal po youtube hitman je pa preveč miselna splinter cell pa preveč sama kar mi ni v vžitek ampak vseno hvala ker ste pomagali izbrati kar mi je v veliko pomoč! 1000000* HVALA!

_Prince_ ::

ownage:))

mesoreznica ::

Hitmen je bolj streljaška kot kaj drugega. Še najbolj definitivno Splinter Cell vse verzije.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

mesoreznica ::

hvala za vse lives forever mi ni kaj preveč desusex pa je malo preveč otročja se mi zdi sem gledal po youtube hitman je pa preveč miselna splinter cell pa preveč sama kar mi ni v vžitek ampak vseno hvala ker ste pomagali izbrati kar mi je v veliko pomoč! 1000000* HVALA!


LOL Deusuex je preveč otročja? Hitmen je preveč miselna? LOL

Če bi rad bil vohun boš sam. Saj nimajo vohunskih enot, kjer gre 8 komadov vohunit in ubijat. Jezus.

Se pravi ti bi rad vohunsko igro kjer: ne rabiš mislit in si v skupini vohunov. Torej da vas gre 8 komadov nekoga ubit, zraven ne rabiš mislit..... em tole ne gre skup veš.

PS Bi lahko prosim uporabljal velike začetnice, vejice in pike?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

laught ::

kaj pa mgs serija?meni ena boljših serij..

aron ::

Ok, bom uporabljal.

Sam ne preveč zamirt sem šele 10let star.

Klemzz ::

Pol si pa tko premlad da bi take igre nabiju, aja pa še vohunske so.

aron ::

Zakaj pa premlad??? Sej sm igral GTA SA ,pa še kej hujšega.

imallears ::

Grand Theft Auto: San Andreas Rockstar Games Mature Blood and Gore, Intense Violence, Strong Language, Strong Sexual Content, Use of Drugs Windows PC, PlayStation 2, Xbox, Xbox 360



Grand Theft Auto: San Andreas Rockstar Games Adults Only Blood and Gore, Intense Violence, Nudity, Strong Language, Strong Sexual Content, Use of Drugs Windows PC, PlayStation 2, Xbox


zato.

laught ::

Potem pa tak več kot polovico iger nebi smel igrat oz niso priporočljive.razn če se zajebavaš.(glede starosti)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

kixs ::

Tisto kar se ne sme, je najslajse :))

PS:
Tako pravijo, js o tem ne vem nic >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

shark_nm ::

Poba pust vohunske igre, ko gre prepočas use skupej. Uživej in raj izber kako zabavno kot je COD serija,Unreal,Quake. ČE bi pa rad bolj načrtoval pa to pol pa swat serije,rainbow six serije,delta team itd. Glede FEAR pa vem kaj misliš. Škoda jeter ;)

timek ::

Probej Commandose.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: timek ()

Berserker ::

Najboljše da res špila sam CS, cod,... Sam sem pri kolegu igral hitmena mislim da ta zadnjega, ful dobre finte so kak lahko nekoga ubiješ brez da bi sum pado na tebe.

McMallar ::

It's only in the game, you know....
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

opeter ::

Hmm, tudi Thief serija nekako spada v to kategorijo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

imallears ::

sarcasm Ej sam to je ze prestaro, to je grafika ze cist v šudru. /sarcasm

opeter ::

Thief 3 sploh ni tako staro
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Klemzz ::

Thief 3: Deadly Shadows je star 4 leta, kar sploh ni velik, 1 let starej od COD2.

aron ::

Igral sem COD4 pa v starosti se ne zajebav sam GTA SA ke kr vredu, sam to mi negre k je BW.
Tm mal avte prehtavas,... pa ene cefurje pobijes okei sam to mi ni to. COD4 je pa zakon igra samo kaj, ko se mi je računalnik sesu jaz sem imel pa dowlowdano prek micro torrent ne na CD-ju. Ubrnil sem ga v 5h brez kod (CHEATS) neko nedeljo. In priznam, da je bila igra tako zanimiva, da sem mogel obrniti 2stopnji več od easy sm šu drugače pa tudi Hitman 2 je vredu igra sem jo igral in sem jo obrnil brez kod ( CHEATS ) se kar vredu samo to mi negre, ker sem sam,... gears of war je tudi zakon igra ampak mi je zamrznila nevem kaj je bilo narobe. Advent rising pa tud vredu edin tiste nadnaravne moči so me uvirale. In COD 2 vredu igra sem jo ubrnil (ONE CHEATS).


Sam sem pri kolegu igral hitmena mislim da ta zadnjega, ful dobre finte so kak lahko nekoga ubiješ brez da bi sum pado na tebe.


Evo kot je napisal, da niso posumili,.. A ni bolj fino da te potem najdejo pa, da jih zrašetiraš. "to govorim zase" ne narobe razumeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aron ()

Klemzz ::

Smeh, pol pa pejt James Bonda igrat >:D

strictom ::

Kaj pa kak Rainbow Six?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

aron ::

"pol pa pejt James Bonda igrat" James Bonda sm že igral xD. A ni Rainbow Six iz battlefield? celotna verzija? Je zelo dobra igra sem jo igral pri prijatelju priporočam ostalim. Aja pa James Bond je zelo dobra igre za 7+ let samo, ko sem jo igral nisem vedel ene poti na prej,..

PA HVALA ZA VSE! če bo kdo še kaj rabil to temo naj tukaj napiše,.. Za igro sem se pa že udločil kero bom je pa skrivnost Pss "Deusuex" pa ne okol govort:D

Tilk ::

kwa so mi carji tej 10 letniki :D
bomo uporabil temo, hvala. Pa DeusEx-a si shran k ga boš definitivno čez 8 let spet hotu igrt.

Have fun:)
Tilk

mesoreznica ::

Deusuex 1 je še sedaj ena najboljših iger zame. Sicer ne grafično ampak po igralnosti je vrhunska.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Klemzz ::

DeusEx res rula, enka seveda, dvojka je bol boga men.

BigWhale ::

Ultimativna vohunska igra je Spy vs. Spy serija.

prrazlag ::

Če se že piše o igrah, bom pa še jaz nekaj dodal:
- Crysis (dober špil)
- Half-Life 2
- COD 5
- in pa Max Payne 2 :D

Lep pozdrav

aron ::

Pol bom pa še jz neki

Crysis(najnaj)
COD4
pa tako ko jo moj brat igra Tales of pirtaes sam je bedna.

Prrazlag? A COD 5 obstaja???

mesoreznica ::

Ja COD 5 obstaja. COD World at war. Meni je COD 4 boljši.

Samo človek je vprašal za game kjer greš nekoga fentat kot vohun. Pri COD 5 in Crysis sam greš pa BUM, BUM, RATATATA....

LP

Aljo
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Berserker ::

Ja če si rambo boš res pri crysisu sam ratata meni je warhead osebno boljši , lahko se pa z pomočjo nanoobleke kr daleč priplaziš v bazo brez alarma in signalnih( no eno bom kr iz balkona spusto). Sam najboljša vohunska igra pa mi je bla metal geard solid serija tu si pa res lahk vohuna špilav. Sicer pa se res ne gre hvalit z tem da si cod obrno brez cheat :)). Preprosto igre postanejo z cheat čist brezvezne in naveličane.

Zgodovina sprememb…

aron ::

Se čisto strinjam kar si napisal tr33k da so igre z CHEAST bedne in bi podpru da jih ukinejo sej se ne hvalim, da sem obrnil brez cheats ampak samo povem... če pa nevrjameš potem pa nič kaj čm.

mesoreznica ::

Ja če si rambo boš res pri crysisu sam ratata meni je warhead osebno boljši , lahko se pa z pomočjo nanoobleke kr daleč priplaziš v bazo brez alarma in signalnih( no eno bom kr iz balkona spusto). Sam najboljša vohunska igra pa mi je bla metal geard solid serija tu si pa res lahk vohuna špilav. Sicer pa se res ne gre hvalit z tem da si cod obrno brez cheat :)). Preprosto igre postanejo z cheat čist brezvezne in naveličane.


Ko bi neviden mode kaj dalj držal pri crysis bi blo bolj zanimivo. Ne pa da narediš 10 korakov pa ti zmanjka energije. :)) Uporabno za priplazit se iz zaklona z explozivom in nalimat na oklepnik, za ostalo pa ..... Power in speed mode sta dosti bolj uporabna. Pol si pa spet rambo. :)) Daš max speed, priletiš med njih daš na power mode (kaj jih bom razmetal zaj)... potem pa "Energy Low".... aaaaa crap.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

aron ::

He he ja to je pa res, da takoj zmanjka enrgije...

Berserker ::

Ja jo pa pravilno uporabljaj se priplazis z enga konca do roba kotenjnerja mal počakaš na filanje energije pa nadaljuješ jaz sem taak delal čeprav sem počasi napredoval je nekak šlo, drugače jih par ubiješ se skriješ za ekom pa daš spet kamuflažo gor.

aron ::

Ja... To je edina verjanta, da gre počasi naprej pa da te nevidjo.

Berserker ::

Boljše da ostaneš na cod sistemu fps, ker z vohunščinami neboš imel potrpežljivosti in ti bo ratalo tečno.

aron ::

Kar se pa potrpežljivosti tiče jo mam pa dost.Edino mi ni fino če si sam....

Robert_S ::

Hidden and Dangerous , zdej je zastonj.

U!!! fak , kva je že 2008!?:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robert_S ()

aron ::

Ja žal smo...>:D

Lama ::

Mogoče Commandos Strike Force ? Sem špilal in je 2. svetovna vojna in lahko izbereš 3 karakterje . Sniper , en ko ma brzico pa še en . IN moraš pač delati misije tako po navodilih . npr. se priplaziš v nemški kamp in tam moraš rešiti svoje prijatelje itd.

Lp

aron ::

Ja sem pri prijatelju igral demo, kar zanimivo...Samo me it preveč potegnilo v igro drugače jo pa priporočam...

Tilen ::

V obdobju enega leta se je ustvarila unikatna tema : Iščem igro v katero se pišejo želje in predlogi za igranje.

Lp
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20536894 (14913) msms
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12016548 (11738) eatinggrin
»

igre vohunjenja

Oddelek: Igre
5799 (591) opeter
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518753 (7162) oo7
»

Katere FPS igre ste že preigrali?

Oddelek: Igre
163296 (2879) guest #44

Več podobnih tem