» »

Miška + tipkovnica DTP, Igre

Miška + tipkovnica DTP, Igre

Tac20 ::

Uporabljal sem žično miško in žično tipkovnico, mel sm copperheada pa neko logitech tipkovnico ki sta skupaj v kombinaciji delal prov super.

Ker sta bila miška in tipkovnica že precej zdelana, sem se odloču za menjavo + šli so mi na živce kabli in sm se hotu znebit tud njih, zato sm kupu komplet logitech wireless mx3200.

Ker ni eden cenejših kompletov pa bral sm dobre reviewe, sem mislu, da bo to super delalo, ampak po nekaj mesečni uporabi vidm da temu ni tko.

Veliko delam v Indesginu, Illustratorju kjer ko pride do uporabe bliznjic (zoomiranje, prenašanje, povečanjave itd) kot so kombinacije tipk ctrl+space pa klikanje, mi začne zelo nagajat in kr kdaj noče (oz. v večini primerov) delat klikanje, oz zoomiranje itd, tega se mi prej ni dogajal.

Zanima me katera kombinacije se obnese in jo kdo priporoča, po možnosti bi blo super da bi blo wireless, ker je brez kablov the best, recimo mx revolution mi je zanimiva, lepo bi blo da je oboje wireless, problem se pojavla tudi v igricah v kombinacije ko prtiskaš več tipk naenkrat.

Razmišlu sem, da bi obdržu samo tipkovnico in si dobu drugo miško, bi to funkcioniral?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero tipkovnico kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13925362 (1566) boolsheat
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38295600 (52496) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538216 (30288) ShowDown
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877323 (5975) specterss
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087789 (5150) SnakeBite

Več podobnih tem