» »

Ker switch mi priporočate (čim cenejši!!!)

Ker switch mi priporočate (čim cenejši!!!)

Tito ::

Internet Connection Sharing, mi gre že pošteno naživce zato si moram umisliti switch, da mi olajša življenje :D! Povejte kateri se mi najbolj splača, koliko stane in če ga kdo poceni prodaja ga bom kupil!!!!

Lep pozdrav!

Tito ::

Kaj a noben now nič rekel?

Binji ::

Men fajn dela Planet 8port switch za 15.000sit
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tito ::

Zanima pa me tudi kaj je bolš hub al switch? Pa če je kej cenejšga?

-MiS- ::

Jst mam D-link-ov switch pa tud do sedaj se ni blo nobenih tezavic, dela ko urca...

Bistvu ni tok vazn katero firmo vzames, vem da obstaja tud od geniusa in zadeva glih tko dela,...:)

DJroky ::

jaz imam Intelinet 16port switch pa mi dela super, pa še drag ni bil tako.
Drugače pa če imaš le možnost si kupi switch in ne huba. Pa pazi da boš vzel 10/100Mb. Če boš vzel 100Mb (saj jih ni veliko takšnih a vendar), ti na ADSL in podobnih stvareh ne bo delal.

Jebiveter ::

WE.COME switchi so dokaj poceni (cca. 13k za 5port 10/100) in kvalitetni! Dobit se jih da v BigBangu, drugje jih se nisem vidu!
Sem pa jest zdej dubu (free) en 10Mb-8port hub/switch za katerega se ne morem odlocit kaj je! Gor sicer pise "Accton EtherHub 8s" in tudi na proizvajalcevi strani pise, da je to hub. Vendar me bega to, da se v njem nahaja kar velik AMDjev procesor, ima LED za delovanje proca in ledice za oznacitev obremenitve procesorja! Kaj je zdej to cudo!? Kolikor vem naj bi procesorje imeli samo switch (zato so bili vcasih tako hudo dragi)!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Lime ::

Planet 8 port 11.900, Comtron

Butelj ::

Šezmer nevem kakšna je razlika med hubi in switchi?

rc-car ::

butelj: HUB pošlje pakete podatkov na vse računalnike, paket pa sprejme samo tisti računalnik, kateremu je paket namenjen.

Switch pa pogleda MAC naslove in pošlje samo tistemu računalniku kateremu je namenjen paket.

V praksi to pomeni manj obremenjeno omrežje in pri današnji skoraj nični razliki pri ceni se bolj splača kupit switch.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Butelj ::

aha, kok pa košta kašnih 10 - 15 metrov UTP kabla? Pred leti sem dau neki čez 5 kosov za 15 m kabla (100mb) aja sej zdej rabm pa sam 10 mb ane, kok košta ta stvar?

bastadu ::

Jas sem dal za 7,5m že naretega cat.5 patch kabla 850SIT, sicer pa na metre kabel stane cca 80-100SIT/m, čist odvisno, kje kupuješ...

Butelj ::

No sej to me zanima kje kupš? Podjetje?? 850 sit hmm to pa je kr pocen!!

ToniT ::

Cena 1 metra kabla UTP kategorije 5 (100Mb) je cca 65 SIT/m. Če pa še zraven prišteješ konektorje, pa moraš dodati cca. 400 SIT zraven.

bastadu ::

Butelj: To zadevo sem pred parimi mesci kupil pri PowerPlusu...

ToniT: Kje prodajajo kabel po tej cenI?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Switch ali Gateway?

Oddelek: Kaj kupiti
111339 (1207) SasoS
»

ADSL- dva kompa

Oddelek: Pomoč in nasveti
432452 (1876) Gandalfar
»

UTP-kabel

Oddelek: Kaj kupiti
121606 (1373) PaJo
»

katero mrežno kartico??

Oddelek: Kaj kupiti
141163 (993) Mercier
»

100 mbit mre?ne karte

Oddelek: Strojna oprema
211784 (1542) Loki

Več podobnih tem