» »

hp deskjet 5940 - reset kartuš

hp deskjet 5940 - reset kartuš

magha ::

Lep pozdrav!

Ali pozna kdo način, s katerim resetiram kartuše v omenjenem tiskalniku?
(ink level, expiration)

Kartuše so:
- HP 339 Black Inkjet Print Cartridge, 21 ml - C8767EE
- HP 344 Tri-color Inkjet Print Cartridge, 14 ml - C9363EE

Sem veliko brskal po stricu googlu, pa za te kartuše nisem ničesar našel.
(razen da poizkusim odstraniti baterijo)

Če ima kdo kako informacijo, bo zelo dobrodošla.

OZZY ::

Ni šans, če ti je tiskalnik pokazal, da je kartuša prazna. Lahko bi jo napolnil pred tem ampak če ti je pokazalo, da je prazna jo boš moral menjat.
Go with the flow.

kmetek ::

sej maš dvojne 339 in če se ne motim dvojne 344....sploh niso drage....

LuGi ::

nvm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

LordTado ::

jaz mam tudi 5000 serijo pa sem našel način za reset,sicer ko napolnim jih resetiram,da mi kaže spet full ink.

Lahko sprazniš kartušo čist tko da več ne gre printat,pa če potem napilniš in resetiraš gre naprel in kaže spet full in potem odšteva,ker se z resetom vpiše v tiskalnik nova serijska številka kartuše,se pravi kot da bi kupil novo in dal not!

zakaj pa bi rad resetiral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

OZZY ::

jaz mam tudi 5000 serijo pa sem našel način za reset,sicer ko napolnim jih resetiram,da mi kaže spet full ink.
Lahko sprazniš kartušo čist tko da več ne gre printat,pa če potem napilniš in resetiraš gre naprel in kaže spet full in potem odšteva,ker se z resetom vpiše v tiskalnik nova serijska številka kartuše,se pravi kot da bi kupil novo in dal not!
zakaj pa bi rad resetiral?


Odvisno katere kartuše maš. 5000 serija upoarblja tudi 21,22,27,28,56,57,58 --te se da resetirat.
Če pa uporabjajo 334 itd. kartuše pa to ne gre in je treba napolnit preden pokaže, da je kartuša prazna. Potem stvar deluje.
Go with the flow.

trek@s ::

Ma fige. Kolikor je meni znano, je to programsko ocenjeno, koliko črnila je še v kartuši, zato če ga boš vmes dolil, ne bi nič večji nivo kazalo.
Morda je varianta (pri mojem F380 je), da daš notri tri različne kartuše, preden daš notri napolnjeno. Zakaj? Ker ima tiskalnik spomin za tri in ko vstaviš notri "četrto", jo prepozna kot novo in kaže poln nivo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje dobiti pigmentno barvo za tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
182366 (1890) [D]emon
»

NAKUP TISKALNIKA

Oddelek: Pomoč in nasveti
236181 (5877) kixs
»

Epson in "prazne" kartuše

Oddelek: Pomoč in nasveti
133119 (2501) janjaaaa
»

tiskalnik z velikimi kartusami

Oddelek: Kaj kupiti
101096 (883) Ashrack
»

Kater HP printer?

Oddelek: Kaj kupiti
171519 (1302) bastadu

Več podobnih tem