» »

Apple le še za Nokio

1
2
»

IceIceBaby ::

Kaj ti bo wireless, važno da lahko pošiljaš SMSe in poslušaš FM radio :)

stuff ::

Če kdo rabi pameten telefon je BB bold trenutno najboljši. Problem je samo v ker ne podpira Garmina ali kaj podobnega in ima simobil glup si.navigator. Ko bo to "popravljeno" me zanima kdo ga bo prekusu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stuff ()

Mavrik ::

Kaj ti bo wireless, važno da lahko pošiljaš SMSe in poslušaš FM radio :)


Zakaj bi poslušal brezvezne radie če pa lahko poslušaš last.fm? ;)
The truth is rarely pure and never simple.

techfreak :) ::

Zakaj bi poslušal brezvezne radie če pa lahko poslušaš last.fm? ;)

Se strinjam.

Drugače pa bom videl kako bo kaj z BB Storm, drugače bom pa res verjetno razmislil v nakup iPhone-a.

IceIceBaby ::

Če kdo rabi pameten telefon je BB bold trenutno najboljši. Problem je samo v ker ne podpira Garmina ali kaj podobnega in ima simobil glup si.navigator. Ko bo to "popravljeno" me zanima kdo ga bo prekusu.


A tole ne dela? http://www8.garmin.com/mobile/blackberr...

Imam BB 8800 pa sem razmišljal, da bi kupil tole, samo se še nisem pozanimal kako zadeva dela in če je možno naložiti adria route.

Sicer se pa strinjam, da je Bold trenutno eden izmed boljših telefonov.

Zakaj bi poslušal brezvezne radie če pa lahko poslušaš last.fm? ;)


Tole je bilo napisano sarkastično. Apple haterji vedno trobijo kako je iPhone zaostal, ker nima toliko funkcij kot drugi smartphoni, čeprav gre v večini primerov za povsem brezvezne in neuporabne stvari. FM radio, MMS in podobno.

Ko se z Nokio ne moreš povezati v wifi omrežje je to samo še ena nepomembna funkcija.

Gregor P ::

... to kar je tebi brez veze meni pač ni; mislim, kakšno egoistično razmišljanje:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

stuff ::

Imam BB 8800 pa sem razmišljal, da bi kupil tole, samo se še nisem pozanimal kako zadeva dela in če je možno naložiti adria route.


Koker vem še ne dela , mislim moreš za vsako državo dol tankat mapo ://// ko bo to postiman mislim da ni telefona trenutno tako hiterga kot je BB bold.

simnov ::

Pač Boljšega telefona od Iphona še ni. V skoraj vsakem testu kateregakoli mobitela je omenjen Iphone.

PrimozR ::

To še ne pomeni da je najboljši (IMO daleč od tega). Je zgolj najbolj popularen.

blackbfm ::

Odvisno kaj gledaš. Kar se tiče uporabniškega vmesnika, jih nokia še 10 let ne bo dohitela:D

Gandalfar ::

Tisti ki rabite navigacijo na BB, si nalozite Blackberry Maps.

IceIceBaby ::

Gandalfar, a BB maps sproti vleče podatke z neta ali lahko naložiš vse skupaj na spominsko kartico?

GPRS zna biti počasen in predvsem drag, če si v tujini.

Gandalfar ::

Podatke vlece iz neta. Zaenkrat se je EDGE v tujini se vedno izkazal kot dovolj hiter za moje potrebe navigacije (preko Google Maps appa)

BigWhale ::

Dokler ner rabis placvat za promet v tujini... :> Nokia Maps ima to prednost, da si doma nalozis karte na telefon.

Icematxyz ::

Je pa dejstvo da Apple vrjetno dokaj dosti stavi na ta telefon. In če se druge firme ne bodo zmigale bo jih dohitel in prehitel.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Phone prehitel BlackBerry, Android še povečal naskok

Oddelek: Novice / Android
4715281 (12404) Gregor P
»

Android konec leta prehitel Symbian

Oddelek: Novice / Android
3410567 (9332) BigWhale
»

Apple klecnil pod navalom prednaročil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
10333038 (29809) thezerox
»

60.000 Androidov dnevno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5415378 (13984) LordPero
»

Nexus One se prodaja počasi

Oddelek: Novice / Android
175108 (3972) Bor H

Več podobnih tem