» »

Koliko denarja je v bankomatu?

Koliko denarja je v bankomatu?

;-) ::

Zdravo, ve kdo mogoče koliko denarja je v bankomatu? Je nek limit povsod ali kako?

FrancBula ::

ti misliš koliko lahko dvigneš? odvisno kakšen račun imaš. limit je.
GA-P35-DS3(rev. 1.0) ; E5200@3.75GHz ; Palit Radeon 4850 ; LC8650 Ozeanos

jype ::

Tolk kot ga prnesejo minus tolk kot ga odnesejo je not.

;-) ::

nene kok dnara je notr v njem.

BigWhale ::

ja sej je idiot povedal

Brane2 ::

Ja, dvig na bankomatu se lahko zakomplicira, če ga opraviš z viličarjem. >:D

Takrat stroški dviga niso več samo en euro in je treba kaj vedet o izplačljivosti, valjda.

Zakaj ne vprašaš na NLB recimo ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zheegec ::

;-) Saj ti je jype napisal - toliko, kot ga banka da notri, minus toliko, kot ga ljudje dvignejo ga je notri.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

krneki0001 ::

Tega ti noben ne bo povedal, ker je to poslovna skrivnost.

Dejancek ::

Od 4000-6500 €

Odvisno od lokacije.

Predvsem pa pridi k pameti s takimi vprašanji...
Zdej pa zagrabi kost ;)

Hardstyle ::

Dejancek ti je dal pravi podatek. Pred leti ko so oropali oz. odnesli bankomat iz nekega trgovskega centra (v Sloveniji) so rekli, da je blo not okrog 1milijon SIT.

Vprašanje:
So našli bankomat? :)

fabrskd ::

Jest pa pravm da 14....
Screw you guys i'm going home!!!

krneki0001 ::

Hardstyle Do sedaj so vse storilce in vse ukradene avtomate našli.

Dejancek, je kr dost več v bankomatih, kot samo 4000 evrov. 4000 evrov je samo za povpečnih 80 dvigov po 50 evrov (kar je tudi najbolj povprečen dvig na bankomatih v nakupovalnih središčih, medtem, ko je povprečen dvig v kakem študentskem središču 10 evrov).
Računaj, da so bankomati čez vikend v kakem BTC-ju napolnjeni za 20 do 30 dvigov na uro in 12 ur v petek in soboto, ter 6 ur v nedeljo, kar lahko znese od 600 do 900 dvigov. Torej vsaj 5X več računaj, da je v bankomatu.
KAR PA ŠE VEDNO NI DOVOLJ, DA BI ŠEL V KRAJO CELEGA BANKOMATA!!!, tako da na take stvari raje pozabte. Bankomati so danes preveč varovani z vgrajenimi GPS sledilniki in z dodatno kamero, ter barvo, ki uniči bankovce ob poskusu vdora v bankomat.

Utk ::

ah dej dej, če bi že kdo hotel ukrast bankomat, sigurno ne bi na tem forumu razglašal tega. S takimi vprašanji :)

krneki0001 ::

Hehe, nikol ne veš kakšni ljudje so skriti za nicki.

dukenukem ::

ja če bi zvedu da gre za ornk znesek, bi bil kmalu v novicah :))

;-) ::

Ne zanimalo me je k se tok sliši da kradejo bankomate sm mislo da majo vsaj za par let dnara not. =)

Brane2 ::

Odvisno od volje sodnika >:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

mtosev ::

a gres na HIT n RUN?:))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

perci ::

mtosev, nikol ne izpadeš tok pameten, če pravilno uporabiš kul izraz, kot izpadeš neumen, če ga uporabiš narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

koyotee ::

v bankomatu je max. 25.000€, to vem izt glave ker je blo enkrat po tv
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

v bankomatu je max. 25.000€, to vem izt glave ker je blo enkrat po tv

to je malo. rop SKB se bolj splaca.>:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

AndrejS ::

:O Meni se je že zgodilo da ni bilo nič denarja noter

Tear_DR0P ::

nebivedu - iz druge roke ti ovem da se v nakupovalnih središčih bankomate fila tudi v soboto in nedeljo - dežurni tehnik/varnostnik dobi SMS na telefon, ko mora v akcijo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

#000000 ::

Ma komot je notri 80-100 tisoč evrov

perci ::

ma vi ste nori, tok denarja še v poslovalnicah ni...

jype ::

Zato se pa splača elektronski dnar krast :)

#000000 ::

No zdej sem se pozanimal pri človeku ki jih polni, in bil presenečen. Zdej točne cifre ne sme povedat, baje pa je notri manj kot 4-5 tisoč evrov, ter da je povprečen dvig v sloveniji 12 evrov.

koyotee ::

Težko verjamem, da je povprečen dvig v slo 12€, manj kot 10€ se tako ali tako ne da. Jaz pa manj kot 20 nikoli ne dvignem, se ne splača. Kaj boš počel z 10€?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Jst ponavadi dvignem enih 80-100 EUR. Tako, da se mi to tut mal čudno zdi.

BigWhale ::

Jest pa skoz sam po 10 EUR dvigujem hehehe

krneki0001 ::

nebivedu - iz druge roke ti ovem da se v nakupovalnih središčih bankomate fila tudi v soboto in nedeljo - dežurni tehnik/varnostnik dobi SMS na telefon, ko mora v akcijo


Če so pa to začeli delat (filanje med vikendom), potem je notri okoli 4500 evrov.

JohanP ::

Jest pa skoz sam po 10 EUR dvigujem hehehe


Če ne bi Windowsi zadaj laufali bi verjetno dvignil več, a ne?

BigWhale ::

Itak! Vec k 10 EUR ne mores raskirat, kaj ce se sistem zadi obesi in ti pozre dnar, pa se kartico! :>

tx-z ::

Js v 90% primerov dvignm 10€. Če bi blo 5€ bi 5 dvigvau(nvem zakaj tega ne morjo dat u bankomate:\ učas si lah po 500SIT dvigvau natačno, zj pa po 2500 8-O
tx-z

koyotee ::

500?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Ljudje, pa kaj zaboga počnete z 10 EURi? To še kostanj komi kupiš s tem dnarjem.

Mercier ::

Avtomat za kavo ne sprejema večjih bankovcev.

leinad ::

perci bistven podatek, ki ga ne veš je pogostost obiskovanja bankomotov teh "kostanjarjev". Verjetno ti nisi vsak drugi dan na bankomatu po novih 100 ojrov(privzemam, da položnice ne plačuješ na ta način)?

perci ::

Saša: Če je to problem, ti predlagam, da upravljalcu konkretnega avtomata rečeš za ključek z dobroimetjem - bo manj zajebancije.

Carnivore: Res je. Vendar si ne predstavljam zakaj bi vsak dan hodil na bankomat, če lahko to storiš enkrat na teden (za položnice imam trajnike in klik). Ok, vsak ma svoj način, samo 10 eur se mi pa res zdi premalo.

BigWhale ::

Jaz sem na bankomatu recimo enkrat na 14 dni vcasih celo enkrat na teden. Z gotovino prakticno ne operiram. Vceraj sem dvignil 20 EUR, ker sem sel dvignit en paket na posto, ki se ga ni dalo placati s predracunom oziroma je nekdo to pozabil. :)

Mercier ::

@perci

Prvo naj mi pljune ven irsko kavo, potem pa ga začnem futrat s stotimi evri. :)

OrkAA ::

perci: Tudi sam skoraj vedno dvignem le 10-20 eu, ker ta denar porabim izkljucno za prehranjevanje v gostilnah. Vse ostalo placujem brez gotovine, tako da ne vem čemu bi mi služil ves ta denar v denarnici.

residual ::

mene bolj zanima vrednost bankomata.



kak pa mislite da so prišli na ideje instalirat duple tipkovnice, pa kamere, ki spremljale vnos PINa, pa magnetne čitalce (iz datasheetov, že ne!)

tisti ki ga ukrade, ga verjetno ne zaradi denarja ampak možnosti, ki jih le-ta ponuja...

varstnostnih mehanizmov je pa verjetno kar nekaj.

bond007 ::

Danes se itak da večino s plastiko plačat, za kak kostanj pa maš par € dost. JSt zlo redko dvigujem keš, takrat pa raj mal več dvignem (50€), ker če je prvizija za dvig pol €, pa dvigneš 10€ je mal žalostno :\

bluefish ::

mene bolj zanima vrednost bankomata.



kak pa mislite da so prišli na ideje instalirat duple tipkovnice, pa kamere, ki spremljale vnos PINa, pa magnetne čitalce (iz datasheetov, že ne!)

tisti ki ga ukrade, ga verjetno ne zaradi denarja ampak možnosti, ki jih le-ta ponuja...

varstnostnih mehanizmov je pa verjetno kar nekaj.

Morda. Vendar pa je potrebno bankomat za odprtje kar pošteno obdelati in verjetno ni ravno v stanju, ko bi imel kaj veliko koristi od njega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bankomat limit

Oddelek: Loža
4918273 (5641) Luk as
»

Pozorno pri plačevanju s kreditno kartico na HR (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12515372 (9556) gruntfürmich
»

Dvig čeških kron

Oddelek: Loža
2310190 (6133) zee
»

Nateg*** me je bankomat - problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6619146 (14141) Invictus
»

Izkušnje s slovenskimi bankami v tujini

Oddelek: Loža
102114 (1843) fosil

Več podobnih tem