» »

kaj mislite o tejle AMD konfiguraciji..

kaj mislite o tejle AMD konfiguraciji..

username ::

kaj menite o naslednji konfiguraciji:
ohišje feel V 300W
gigabyte ga-7vrx
duron (morgan) 1000
hladilnik tfcf011-1 (nekaj cenenega od thermaltakea)
1x256MB DDR 2700
maxtor 40GB 7200
grafična:
- ALI leadtek gf2 mx400 tvout
- ALI hercules 8500LE
modem 3Com 56k
DVD pioneer 116
pekač LiteOn 16/10/40 (že imam, trenutno v stari mašini)
FDD, tipkovnica btc9000, miška navadna logitech s koleščkom

vse skupaj pride (seveda brez pekača) 188K SIT (gf2) oziroma 210K SIT (radeon 8500)
za kaj bom rabil: vse po malem (office XP, internet, peka CDjev, gledanje DVD/Divx, kakšna letalska simulacija ali FPS..), čez čas predvidena menjava procesorja s kakšnim atlonom XP (plus boljši heatsink)

VASkO ::

ce kupujes novo, je za gf2 mx400 nesmisel dati tudi 1 tolar. Zakaj bi kupil dobre komponente in se zasral pri graficni, ki ti bo sistem total zavirala, na MXa niti misliti vec ne smes, kupi radeona, zal ti pa niti pod razno ne bo.

boljse enkrat meti dobro konfiguracijo pa mas mir

para-site ::

prej sm mel geforce 2mx, zdej pa radeon8500.
razlika je očitna, ne se zajebat z geforcom.

username ::

aha torej treba vzeti radeona
a to pol pomen da je sicer zadeva v redu naštimana (kot konfiguracija)?
in cena, je primerna za tako konfiguracijo ali se komu zdi preveč?

TheJack ::

Če misliš v zelo bližnji prihodnosti procesor res zamenjati, potem v redu. Drugače pa nima smisla kupovati super-duper plate, na njej pa 1000 duron... Je boljše vzeti (za podoben denar, po mojem) 1600+ AthlonaXP in K7S5A. Brez dvoma ta konfiguracija povozi Gigabytko in durona :D

kr_eden ::

Zadeva se kr v redu sliši, pa tudi cena je v redu...

P.S.:Za tipkovnico ti priporočam Keytronic z ergoforce tehnologijo.. JE kr draga, sam je pa legenda..:)

nodes ::

Procesor in grafična sta v sozvočju. Kupovat grafično na zalogo nima smisla. Dobra je tudi TheJackova varianta.
Če imaš čas počakaj še en mesec in si boš za ta denar kupu 8500, 1600+ morda celo 4200 in bo tudi že kakšna igra , katero boš lahko veselo poganjal. Svreča szabave za sšako. :D

Trupl0 ::

kera je najbolš plata, mislm hitra, ker mi ni za navijat ga tut ne nameravam "sm predolgo šparal za nov komp:D " tako da mi to lahko povete a ne da:) No slišal sm oz. sm prebral da DFIjeva AD73PRO da je zlo hitra in oh in sploh, dobim jo za 27K, Kaj pa une elitke pr mlacomu za 22K?
Dejte no povedat ok.

no mislm nabavt tole:
XPja 1800+
DFI AD73Pro
256MB rama PC2100
Zalmana 6000 cu
If you are going through Hell, keep going !

schurda ::

Ja bi kupu ploščo gigabyte. Sem imel 7vtxE, nobenih probleomv, hitra, pa še simple. V glavnem, samo da ima čipovje KT266A. (Ta zadnji stavek velja zate Nuclear). username, vrx je OK, samo da res kupiš nov procesor, če ne mečeš keš proč. Ne vem, če ima smisel ram pc2700, po moje je pc 2400 dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schurda ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738249 (5051) floyd1
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716706 (8745) Vlad Tepeš
»

3DMark tocke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
544853 (3936) 1161815611
»

prosim mnenje o AMD konfiguraciji - ..drugič

Oddelek: Kaj kupiti
171181 (856) reXor
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017484 (6357) Doc

Več podobnih tem