» »

Kje dobiti Deep throat client + server?

Kje dobiti Deep throat client + server?

lost1 ::

Stvar je taka,iscem program v stilu Netubsa in Sub7 in podobno,vendar pa ni tako kot je bilo 2 leti nazaj ko si tok nasel na vsaki strani.Zdj pa iscem in iscem in dozdej mi je uspelo najdti samo Netbus client+server,prosu bi pa ce mi lahko kdo najde Deep Throat k ta program res seka (nimam programa za namen pridobivanja kakrsnihkoli gesel ali podobno),samo preverjati morm dolocen racunalnik vsake tok casa kaj dela na njemu,keri fajli so,...etc in k glih deepthroata dobr poznam bi ga rabil.Netbus men sux nasplsno ze izgled kaj sele uporabnost.

Ce kdo ve kje dobit bi mu bil hvalezen res.

lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

leonius ::

Ej, nekaj neverjetnega sem odkril. GOOGLE! >:D In tudi tebi ga priporočam. Za vsak slučaj, če se ti ne da vpisovat gesla deep throat trojan v google: link->Neverjetno in vendar resnicno-google search

lost1 ::

Nebos verjel ampak na www.altavista.com sm preisku 70 strani pa nism najdu za downloadad deep throata, tko da ce pravis da je tako lahko bi ti bil hvalezen ce mi poves kje se ga da downloadati.

lp
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

Uporabnik ::

sicer pa obstaja tud nek VNC ki je bolj legalen (v smislu da ti ga antivirusi ne najdejo) in še bolj simpl je

poglej mal na tucowsih

lost1 ::

Uporabnik program sem nasel,samo zal ga nism mogel downloadati tako da ni mi pomagalo kaj dosti. BTW a to rabis enako client in server? Pa server samo zazenes ali je potrebno tudi konfigurerati?

No ce ima kdo to dvoje naj se mi oglasi lepo prosim,aja pa se btw e-mail lost1@siol.net mi NE dela vec tako da ce bo kdo kaj pisal nej pise na download@siol.net ali pa odgovori tukaj.


Glede Deep Throata se vedno iscem verzijo 3 ali 3.1 , ampak ce ima kdo ta VNC bi se priporocal,samo se pa ze ZELO mudi.


thnx
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

PaJo ::

Kar se tice glede trojanca ti nemrem nic pomagat, kvecjemu bi lahko zaprl temo, amapk vseeno ti naj bo:D

Posiljam pa ti link kjer najdes VNC:
http://www.uk.research.att.com/vnc/
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Uporabnik ::

tucows.kks.net

valda, client server varianta

moj file se imenuje rtvnc-3.3.3r913.exe
no pa še link:
http://www.rawsoup.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piti brez, ''goltanja''

Oddelek: Loža
61766 (1468) Yohan del Sud
»

Kaj folk prodaja

Oddelek: Strojna oprema
362228 (976) LittleDevil
»

HP Photosmart 850 vs. Nikon coolpix 3100

Oddelek: Kaj kupiti
6919 (867) pingo76

Kako kej delujejo razni ti. Trojanski konji na Slo-Techu

Oddelek: Slo-Tech
211318 (988) Sergio
»

Nevarnost IRCa in Interneta

Oddelek: Omrežja in internet
241415 (1109) freezie

Več podobnih tem