» »

Kako povezati dvojne zvočnike

Kako povezati dvojne zvočnike

angel_viking ::

Mene zanima če bi se dalo povezal Logitech G-51 in Logitech Z-2300 THX na en računalnik? ker problem je v tem da mata oba glavni kabel zeleni in če mam vkloplene G-51 in izklopim zeleni kabel noben zvočnik več ne dela. sem pa probal z enim razdelilcom pa tudi ne dela.
nič tak je to

Redorange ::

Poglej če se da na zvočni naredit če maš 5.1 recimo, da ene priklopiš na front, druge na rear(in tu omogočiš da ti igra isto kot front), samo ti morajo gonilniki od zvočne to omogočat.
lp

Če pa maš keto zvočno iz seznama pa pripopročam te gonilnike

http://kxproject.lugosoft.com/

Zgodovina sprememb…

angel_viking ::

mam to zvočno Genius SoundMaker Value 5.1 in nikjer nisem opazil da bi lahko omogočil ta front. zanima pa me če mogoče veš katere zvočne do 40-50€ se da to nastavit in da je kr dobra zvočna?
nič tak je to

XS!D3 ::

Na enih zbvočnih se da tud enostavno nastavt, da naprimer na dva izhoda isto pošilja.

angel_viking ::

ja na teh dveh se ne da to nastavit škoda.
nič tak je to

Valentin ::

Mene zanima če bi se dalo povezal Logitech G-51 in Logitech Z-2300 THX na en računalnik? ker problem je v tem da mata oba glavni kabel zeleni in če mam vkloplene G-51 in izklopim zeleni kabel noben zvočnik več ne dela. sem pa probal z enim razdelilcom pa tudi ne dela.


Potem pa nisi imel pravi razdelilec. Mora biti iz ene stereo vtičnice na dve. Za vhod na dva ojačevalca, kamor so priključeni zvočniki, je izhodni audio signal dovolj močan.

angel_viking ::

a imaš mogoče kaki link kako izgleda ta razdelilec? če pa je izhodni audio signa dovol močan pa nevem.
nič tak je to

samsung113 ::

Je velika razlika met to zvočno kartico Genius 5.1 Soundmarker in integrirano zvočno kartico?

Valentin ::

a imaš mogoče kaki link kako izgleda ta razdelilec? če pa je izhodni audio signa dovol močan pa nevem.



Adapter-AUDIO 3,5M-2x3,5Ž

angel_viking ::

ni nekaj velika razlika med integrirano zvočno kartico in to kartico tako da se ti je ne splača kupit.

ja samo jez sem mel podoben razdelilec pa so eni zvočniki delali eni pa samo šumeli. ja kaj če audio signa ni dovol močan bi mogla
bi delala oba zvočnika samo bol tiho? ali bi isto šumel tako mi zaj?
nič tak je to

Valentin ::

ja samo jez sem mel podoben razdelilec pa so eni zvočniki delali eni pa samo šumeli. ja kaj če audio signa ni dovol močan bi mogla
bi delala oba zvočnika samo bol tiho? ali bi isto šumel tako mi zaj?


- Pa si priklopil zvočnike na računalnik tudi posamično, brez razdelilca? Sta delala obadva OK?
- Ali si probal zamenjat izhode iz razdelilca na zvočnike? Če v tem primeru še vedno ne bi delal isti zvočnik, je napaka na njem, drugače pa na razdelilcu.

angel_viking ::

sem priklopil oboje zvočnike na PC priklopo in oboji dobro delajo. ko sem pa menjal vhode na razdelilci pa je vedno enako te z2300
vedno bolijo oni pa normalno delajo
nič tak je to


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech Z-5500 in pokanje/prasketanje v zvočnikih?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
547272 (2384) Skater1982
»

5.1 zvočniki na 2.1 vhod (laptop)

Oddelek: Zvok in slika
61118 (1043) matonson
»

zvočniki 5.1 ali 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
262431 (2431) Kibby
»

Pri predvajanju zvoka (npr. glasbe) mi vsake toliko poči

Oddelek: Strojna oprema
111542 (1312) Tonći
»

Katere 2.1 zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
252658 (2144) Amadeuss

Več podobnih tem