» »

Firefox 3.02 problem

Firefox 3.02 problem

bauci ::

Po avtomatski posodobitvi na verzijo Firefox 3.02 ne najdem več mojih bookmark strani, ni certifikatov, ni nič - kot, da bi prvič inštaliral Firefox.
Restore sem imel izključen. Ali so še kje moje prejšnje nastavitve?

LP, Boris
  • spremenil: bauci ()

lebang1 ::

Poglej če ti ni zamenjalo profila...
start-- run:
firefox.exe -ProfileManager
(najverjetneje bi moral imeti na default)
Vse tvoje bookmarke in gesla pa bi se morala nahajat tuki:
start-- run:
%APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles

bauci ::

Na %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles so samo podatki po posodobitvi Firefoxa - današnji datum. Izgleda, da je šlo vse v 3 ...
Vseeno hvala za pomoč!

tsatthoggua ::

Zdej ti res nebi znal pomagat. Lahko pa ti predlagam MozBackup, ki ti exporta nastavitve, bookmarke,... da boš imel naslednjič backup.

jericho ::

Bom kar tukaj vprašal. Men pa 3.0.2 sploh ne odpira strani. Lahko je prižgan celo noč, pa nič ne najde. Zgoraj se skoz samo tista ikona vrti, da išče. Katerokol stran dam jo ne odpre. IE pa dela normalno in ostale povezave npr. msn in utorrent pa vse dela normalno. Se je pa ta problem začel že pri 3.0.1, zato sem nadgradil na 3.0.2 in je nekaj časa delovalo, sedaj pa spet ne. Hvala za pomoč.

Nagi Bator ::

@jericho
Ne vem ravno, ce te kaj potolazi pomaga pa zal bore malo, ampak odkar sem nadgradil na v.3 imam podobne probleme, le da meni dela obcutno pocasneje kot prej, pozre 2x vec RAM-a, predvsem pa disk melje kot zmesan, takoj ko odprem FF in se ne "skulira" se vsaj 10 minut po zacetku uporabe.
Resno zacel razmisljat o alternativi za FF, ceprav se je vmes nadgradila ze na v 3.0.3, vendar ni nic bolje ;(

Sadida ::

Tut js imam problem s firefoxom.
Računalnik se mi je začeu iznenada ugašati, kar še vedno počne in po tem se mi firefo sploh ne odpre več. Poskušal sem ga že na novo inštalirat, ampak to ni rešilo problema.

RuN ::

Kaj ve kdo, zakaj meni v FF 3 pri pisanju sporočil (bodisi v gmailu ali na forumih) zmeraj podvaja šumnike?

Pritisneš en š,č,ž on pa na forumu prikaže šš,čč,žž ?!?! WTF ??

ToniT ::

To je bil tudi moj problem v RC verzijah. Preveri dodatke.

kodr ::

Kaj ve kdo, zakaj meni v FF 3 pri pisanju sporočil (bodisi v gmailu ali na forumih) zmeraj podvaja šumnike?

Pritisneš en š,č,ž on pa na forumu prikaže šš,čč,žž ?!?! WTF ??


A imaš instaliran Hermes Softlab DigSigSDK addon? Stara verzija je imela probleme in take simptome. Odinstaliraj in daj novo gor...

jericho ::

Hja, tole ni rešilo mojega problema. Sem pa dol potegnil dol sedaj verzijo 3.0.3 in zaenkrat dela. Je pa res, da pri drugem uporabniku ne dela. Dela isto kot prej, pač nič ne odpre. Če ga pa zaprem mi pa javi, da firefox že laufa in ga moram v taskmanagerju kill-at. Zdej ne vem, ampak 2 je bla dost bolša.

RuN ::

Hvala kodr. Problem je res bil v dodatku Hermes Softlab amapak mi pol klik nlb ne dela prav, oz. ne morem na stran. Kar meče, da stran ne obstaja in me vrže nekam čist drugam :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RuN ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

obnovitev zaznamkov v Mozzili

Oddelek: Programska oprema
5860 (782) Hayabusa
»

Klik certifikat .. izginil?? O_o

Oddelek: Omrežja in internet
124566 (3916) Twix
»

Razlog za vztrajanje pri Firefoxu 2.0

Oddelek: Novice / Brskalniki
456868 (3006) Bakunin
»

firefox 99 % CPU

Oddelek: Pomoč in nasveti
101107 (840) fabrskd
»

ČČudno obnaššanje tipkovnice

Oddelek: Strojna oprema
61203 (1042) Trdi

Več podobnih tem