» »

Geforce 4 ti42000

Geforce 4 ti42000

Golden eye ::

A se splača kupit WinFast A250LE GeForce 4 Ti4200 64 MB DDR AGP, TV in DVI izhod, DVD player program za 52.000 SIT.
A je boljša od ATI 8500?

:\

Thanatos ::

če misliš za špile je odgovor pritrdilen. Povej mi kje jo boš kupil?

Doc ::

Kje boš dobil tako poceni G4Ti4200? A je to bruto cena z davkom?

KJE ??

reXor ::

Ja to tut mene zanima...

JXS ::

WinFast A250LE GeForce 4 Ti4200 64 MB DDR AGP, TV in DVI izhod, DVD player program 52.410,00

hehe cena ze ima 20% ddv!!!!

vas matra ke a?>:D

Ok naj vam je tle!!!!

tha_man ::

Je kdo že kaj kupoval pri tem Taipanu? Kako se kaj obnese?

Sicer pa ostalih cen niti nimajo nižjih od večine prodajalcev (mogoče za tisočaka ali dva), tako da bo tale zadeva verjetno tud drugod na voljo po podobni ceni - ko bo seveda sploh dobavljiva.

Upam :P

JXS ::

ja jaz sm kupu ohišje, pa kva naj ti rečem, mam ga dela mi, cena ja pa tud ok, model k ma fermo čez ja pa prijazn, za razliko od mlacoma.

Doc ::

Nikjer ne piše da je to cena z davkom.

Senitel ::

Doc: V bistvu piše takoj ko prideš na stran, da so vse cene z DDV-jem...

Trupl0 ::

kaj pa kvaliteta in garancija. in kje točno je ta TAIPAN, ker se ne znajdem tolk v LJ:D
If you are going through Hell, keep going !

zile ::

kr neki. Philips 19" p20 monitor 200k sit :\

reXor ::

Jst sm pa prvic mislu Herc.r8500LE nabavt sam k sm pa pol mal pogledu razultate....tudi cenovne sm si pa kr GF4ti omislu!

Jst bom pa pomoje kr :
*GAINWARD GF4 Ti4200 128MB ViVo -MLACOM.....80K
*WinFast A250 GeForce 4 Ti4400 128 MB DDR AGP -TAIPAN.......88K

No sej ne se zdej.....polet k bo sluzba pa upam da mal nizje cene:D :D !

Kerga mi priporocate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reXor ()

Thanatos ::

sam tko da veš. Polet bo na 3D trgu zmešnjava totalna.
1. Nvidia bo vrgal ven novo geneneracijo MXov z DX8.1 podporo in AGP 8x
2. Ati bo ven vergel R250
4. Matrox z G1000

Tako da ne še načrtovati nakupov, počakaj da pridejo teli na trg potem se pa odloči.

Dalmatinc ::

MX DX8??? - kje si pa ti to ču? in kdaj bo ta blažen dogodek?

Senitel ::

NV18 - E3

Thanatos ::

ja to sem prebral na inquirerju. Mogoče bo danes kaj Slycer napisal, men se ne da.:D

Doc ::

Je že kdo klical in vprašal v čem je keč ?

A jo že majo na zalogi al bo tko kot pr Herculesu LE: "Dobimo jo čez približno 3 tedne." Pol pa ko pride bo pa 15 jurjev dražja. Če je pa res prava cena je pa lahko samo kartica zanič. Naj se kdo pozanima.

reXor ::

Thanatos:
In kaj ce bo to vse vn prslo?
A naj bi pol cene dol padle pa t nove grafikulje bojo full VVAAAUUUU!

Ce tko pogledas je ze GF4 ti 4400 neki kar si ne mors mislt....
Cene t novih grafikulj bojo pa spet 150k al pa se vec!!!

Itak pa sej sm reku da bom sele polet nabavu tko da....:D


Aja pa se neki:
A se vam zdi to logicno da je GF4 ti 4200 64 Rama hitrejsi kokr 128 Rama!!

Sm najdu link kjer so skor vsi testi Geforsov in je skos 64 Rama bolsi??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: reXor ()

Senitel ::

Ja na večini 64MB varijant je ram hitrejši kot tisti na 128MB varijantah :|.

reXor ::

A to sam pr 3D!
A programi hitrej pa bol delajo?

Ma sej bom itak 4400 nabavu.....sam seveda Taipanu se ni dubu teh grafick, tko da bo treba se mal pocakat!!

_Mortal_ ::

Gf4 4200 kartice prihajajo v dveh varijantah
128MB je ram 444 Mhz
64MB je 500 Mhz

podobno kot če bi primerjal Radeon 128MB LE in orginal 64MB
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

nodes ::

Evo moje mnenje.
Novih kartic z 64 rama isključno za igre se ne splača več kupovat, nove igre bodo z velikimi teksturami in tako bo vse skup delal 40% slabš. Kar počakmo še na nove grafične in nove igre, vrjamem da se bodo v tej poplavi pojavile tudi dampinške cene. Znano je, da ugodni nakupi računalniške opreme ponavadi pridejo šele v jesenskem času.
Lahko sem v tednu zmote! :D

_Mortal_ ::

Nodes: dokler pridejo te igrce. Doom3 že spet preložen in podobno
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tr0n ::

Ne vem no. Ce bo cena res tako ugodna, potem bo 64 rama cisto dovolj. Mater, zdaj mam v3 3000 ko ma 16 mb pa se vedno vsak spila laufa. 64 bo vec kot prevec :).

tha_man ::

TrOn, moraš upoštevat da si sedaj čist happy s teksturami velikosti 256*256, 16 biti in nizko ločljivostjo. Ko boš imel tako badass grafično boš hotel vse nabiti na maksimum, pol bodo pa kozje molitvice na spisku :D


Sicer pa, poznam enga ki je primerjal Vodoo 3 in GeForce MX, ter ugotovil da MX sucks in laufa še slabše kot njegov Voodoo. Seveda je pozabil povedati da je na MX-ku vse podrobnosti nabil do konca, medtem ko mu Voodoo tega sploh ni dopuščal :\

Tr0n ::

Bi moral vedet, da jaz nimam rad eye candija :). Ok, ko je spil nov in bi rad videl vse finte in efekte. Ko pa enkrat vidim, pa zadevo optimiziram tako, da izklopim vse, kar ni potrebno za dober in hiter gameplay. Ker sencenja pa temnih prostorov pri online multiplayerju res ne rabis :).

reXor ::

Ja pa je pol 4400 dobra izbera...glede na ceno pomoje da je!
Kaksne ma pa on frekvence?
To je 128 ddr rama? Vem sam da se od WinFast-a (Ladek) dobr navija k ma tako dobro hlajenje da ....

nodes ::

Doom praviš preložen, no kaj nam bo pol GF4, prosim če kakšen ve????????????????? za 300 slik ga ne rabim, ne hvala.

nodes ::

Edino FSAA 4X, če ga nebi spet čist zmatral.:D

nodes ::

Anti-aliasing, Anisotropic, nView, Video Processing Engine, dodan Accuview, mislim da je še za stare igre vredna greha.
Lahko da bo nad vodo plavala, celo kakšne dve leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

reXor ::

Sej se nebi spravlu u nakup sam kaj kurc, k mam GF2 MX400, je treba zamenat:D

RavenDee ::

Ej folx bol se splaca kupit Geforce4 Ti 4200 s 64 rama kot pa s 128, ker ta s 64 rama deluje pri višji frekvenci in tudi glede na teste s 64ram verzijo igre delujejo hitreje

Oglejte si tule: http://www.tech-report.com/reviews/2002... :P

tha_man ::

Zaenkrat je še tako, ko pa bodo igre začele uporabljati več tekstur pa bo verzija s 128 mega bistveno hitrejša (razen če boš zmanjšal kvaliteto tekstur).

reXor ::

Ni se kriticno!
Jst se bom odlocu za 64.....ne sam zard cene ampak tudi zaradi sposobnosti !
Res da ni 128 sam ce tko pomislis....64 je zaenkrat vec kot dovolj..

SEVEDA ZAENKRAT!!

Tr0n ::

Ce bos zelel recimo igrati Doom III, ti bo GF4 Ti premalo oz. ne bos mogel igrati dovolj gladko z vsemi detajli. Edino, ce si bos kasneje se enkrat novo graficno nabavo :).

"And for those people who are posting comments saying "Should I buy a GeForce 4 Ti4200 now or should I wait until DOOM 3 comes out?" ..hmm yeah..you don't want a GeForce 4 if you want to go all out graphics wise. The running demo was on ATI's latest and even that had some slowdowns once in a while."

Dalmatinc ::

Ti si pa res en tepček.....gf 4 Ti 4200 do 4600 bojo na eni 2 Ghz mašini brez problema lahko poganjali DOOM 3 in to gladko kot dojančkova ritka. Edino kar je Cramack (vodilni pri razvojo) odsvetoval je nakup Gf4 mx ker ni popolnoma 8.1 compatabile. In če gledamo da gf 4200 na ravni 8500 - kle sploh ni dvoma.....

Gf4 je popln nakp za 2 leti....pa naj mi čez 2 leti reče da sem se motil...

reXor ::

Pomoje da mas kr posteno prov...
Glede 2Ghz tut od kasnega 1.2 naprej bi se lahko govorilo o glatkem zivljenju igranja:D

Tr0n ::

Hehe Dalmatinc, ti si pravi optimist. Se enkrat si preberi zgornji komentar od Steve Gibsona :).

Turtle ::

Hja bojda bojo v ponedeljek tudi pri AGTju......sam je treba naročilo narest, k jih ne bo bogve kok. Cena z DDV bo
53.460,00 baje je na to še 2% popusta na keš.
So pa baje WinFastove, tko da :D

www.agt-racunalniki.com

tha_man ::

A kdo ve če bo tale Leadtekov 4200 imel podporo za dva monitorja (tako kot Matrox ali Retail Ati 8500)?

reXor ::

ce ma DVI pol ja....mislm da ma sam nism 100%!
4400 ma za 4200 pa nevem!

Turtle ::

Mislm da bo mel sam DVI pa TV-out.....pol pa konverter dobis zravn za "navadne" monitorje.....nism pa tud jest ziher. Sam DVI pa ma 100%

ATHLON ::

Folk, na tejle strani bo ta kartica na LICITACIJI, nora stvar, bomo licitiral a ne?>:D
http://www.licitacija.gambit.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje biosa grafični (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523466 (3057) planetparty
»

Graficna kartica za cca. 35k

Oddelek: Kaj kupiti
211564 (1062) the_unborn
»

Se Geforce FX 5200 sploh splaca??

Oddelek: Kaj kupiti
261813 (1096) Oblivion
»

kera firma GF4 TI4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
523289 (2505) BaRtMaN
»

Geforce 4 ti4200

Oddelek: Pomoč in nasveti
7998 (805) Satanized

Več podobnih tem