» »

Lite-ON 32/10/40 A je dobr?

Lite-ON 32/10/40 A je dobr?

CR ::

A je dobr tale zapisovalnik?

Lite-ON 32/10/40 ret 28.200 SIT?
Pa ka tale ret pomeni? Retail? A to pomen da majo omejene zaloge?

Pac zanima me ce je zanesljiv. Hitr je vec kot dost zame :)... Tale mislim da ma burn-proof

Kopujem si pac nov zapisovalnik ker me ta tastar zajebava. Je philipsov 2x. Pa dam recimo v nerotu simulirat, pa vse dobr nardi, pol pa zacne pisat, pa takoj napise calibration area full... Wtf?!

_Mortal_ ::

Retail pomeni škatlena izvedba. Dobiš še nekaj dodatnih CD-jev pa takšna sranja
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

JXS ::

stvar rula, sam še bol pa rula 40x12x48x ver. ki je ponavadi le malo dražja.

V-i-p ::

Retail da pomeni škateljna verzija? Hmm, kolikor vem, je škateljna verzija Box, a ne? Retail pa brez dodatkov, samo v antistatični vrečki, brez cdjev, driverjev, ipd...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

perci ::

Mislm, da ma Mortal kar prav, da je retail škatlena izvedba, samo za različne artikle in različni proizvajalci uporabljajo različne termine. Vsaj jst mislm, da je tko. Kaj je pa pol OEM, če praviš, da je retail brez škatle? In kaj je bulk?

_Mortal_ ::

OEM je brez kablov pa tega sranja. Samo se od komponente do komponente razlikuje
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

SN ::

Lite-on ti ne priporočam. :\
Vzemi raje TEAC-a :))
S kolegi mamo vsi TEAC nekateri še 4x pa še vedno delajo brezhibno.
Priporočam:Škateljna verzija.TEAC CD-W540E CD zapisovalnik
- 40x zapis, 12x prepis,40x branje- BurnProof tehnologija odpravlja napake med zapisovanjem
Cena 34700 sit. z DDV
Če maš pa dost keša pa PLEXTOR.:D

LordKnedl ::

Retail in BOX sta škateljne izvedbe opreme (kakor je ze nekdo prej omenil velik sranja zravem, mastno zaračunanega seveda), Bulk in OEM pa pomeni da je zadeva v vrečki z gonilniki (pri grafikah tudi TV-out kabli).

Tudi jaz ti priporočam Teaca 40x12x48, če pa je omejena količina cekinov pol pa NEC-a ki je tudi v redu.

LP

bastadu ::

Ja kar vzemi Lite-ONa, saj za ugodno ceno ponuja zelo veliko...

Neo32 ::

Ej TEAC rula, men se dons dela, pa je star ze en let pa pol, (4X) . Tko da ce hoces kvaliteto, kup TEAC.
Neo32 (c)

Heisenberg ::

v mediamarktu v avstriji imajo sonya 32x za 99eurov
jaz ga grem v jutri iskat, a naj ga kupim al ne, zanima me samo a je sony dobr al ne ??????

nodes ::

Zadeva ni slaba. Za to ceno nudi vse kar nudijo tudi dražji modeli. Razlika v hitrosti med nazivno hitrejšimi modeli je že bolj teoretična. CD 3, 4 min. Zraven dobiš zelo zmogljiv NERO BURNIG ROM. Več za peko CD-jev ne boš nikoli rabil. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

krucymucy ::

Kar liteon-a kupi jest sem tud bil skeptičen in sem prvo vzel teac-a 24x10x40x pa sem ga čez tri dni nesu nazaj pa liteon-a 32x12x40 kupu ... vsaj musko ripa normalno (oz. zelo hitro) ... ima pa vse kar majo veliki sam unga mt. rainrerja - pa saj ga tud teac-i še nimajo!

Zzzzzzz ::

Jst imam takga Liteona že ena 2 mesca in dela brez problemov.
Bere odlično, zelo hitro.
Piše pa tudi brez problemov. Še nobenga CDja mi ni uničlo, 2 sem si sam, ker sem dal Mullerje peč na 32 (sej zapisalo jih je v redu, ma navaden cd pogon jih ni prav bral - pač malo dnarja, malo muzike), na 24 pa Mullerje peče brez problemov. To so CDji krivi, ne rw.

Jst ti svetujem, da za 28k kar tega uzameš.

Mt. rainer pa je obljubljen v nekih prihodnjih firmwareih, ko bodo OSi podpirali ta format (bo treba počakat na jesen/zimo, ko MS izda SP1 za WinXP :D )

JXS ::

Zvonko: Müllerje se da lepo pečt pr 32x, sam je treba znat. Najlažje je da si potegneš CD MATE pa izklopiš smart-burn. vedi da smart-burn ni enako buffer underrun support.

borut-t ::

LITE-ON ROLA.....
ti povem, jst ga maš ene dva meseca, posnel sem tm okol 100 cd-jev, pa mi ni niti enga uničl....
pa še pocen je povrh tega....

vzem LITE-ON.......

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali kupiti CDRW Samsung za 16900 sit

Oddelek: Kaj kupiti
91109 (816) digital II
»

Kateri Cd Rw kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
231744 (1233) EriNok
»

Kateri CDRW Kupit

Oddelek: Kaj kupiti
131247 (948) Marko007
»

Kateri pekač?

Oddelek: Kaj kupiti
171677 (1431) AtaStrumf
»

Kater CD-RW mi priporočate do cca 30kSIT?

Oddelek: Kaj kupiti
281744 (1279) Boky

Več podobnih tem